MsXLabs
Sayfa 2 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Total Security programı bilgisayardan nasıl kaldırılır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/266077-total-security-programi-bilgisayardan-nasil-kaldirilir.html)

Misafir 11 Şubat 2010 16:38

arkadaslar gorev yoneticisini actıgınız an kapanıyor olmasına ragmen ıslemı sonlandırı tıklamaya calısın ben oyle yaptım ve gorev sonlandı daha sonra baslat calıstır msconfıg baslangıctan kaldırın programı sonra nerde varsa butun dosyaları sılın

Misafir 14 Şubat 2010 22:46

ARKADAŞLAR EN ETKİN OLAN YÖNTEM...
BİLGİSAYARINIZI AÇARKEN F5 E BASIN VE GÜVENLİ MODDAN GİRİN BİL. AÇILDIKTAN SONRA BAŞLAT ,POROGRAMLAR , DONATILAR , SİSTEM ARAÇLARI VE SİSTEM GERİ YÜKLEME DİYEREK VİRÜS ÜN BULAŞMA TARİHİNDEN ÖNCEKİ GÜN YADA GÜNLARDEN BİRİNİ SEÇİN.
BERKANT

Misafir 15 Şubat 2010 23:44

Aralıksız 45 dakika kaldırmayı denedim buradaki tavsiyelerin hepsini yaptım en basiti yeniden başlat ve f8 tuşuna basmak kendisi kalkıyor zaten bunu deneyin.

Misafir 23 Şubat 2010 20:11

[QUOTE]security center nasil silinir[/Q yaaaaa deniyom deniyom silnmiyor bir caresine bakın

Misafir 27 Şubat 2010 19:54

AYNEN KARDEŞİM BENDEDE AYNI SORUN VAR SADECE INTERNET EXPLORER ACILIYOR PC DE KALDIRMAYADA İZİN VERMİYOR LANET PROGRAM SİMDİ DVD ROM DA BOZUK FORMATTA ATAMIYORUM YARDIM EDIN LUFN

Misafir 1 Mart 2010 09:22

Arkadaslar ben alanyadan yunus yha bende security diye kalkanlı bi program var
sabah okuldan geldıqımde actım pc yi Bişeye giremiyom nod32 eset calısmıyo yardımcı olurmusunuz..

MSN:mrdroper-007@windowslive.com (LÜfen Bildirn..)(allah askına...)

KaNKaWaReZ 2 Mart 2010 02:05

[QUOTE=Misafir;1707205]
Alıntı:

security center nasil silinir[/Q yaaaaa deniyom deniyom silnmiyor bir caresine bakın
Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1712291)
AYNEN KARDEŞİM BENDEDE AYNI SORUN VAR SADECE INTERNET EXPLORER ACILIYOR PC DE KALDIRMAYADA İZİN VERMİYOR LANET PROGRAM SİMDİ DVD ROM DA BOZUK FORMATTA ATAMIYORUM YARDIM EDIN LUFN

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1713775)
Arkadaslar ben alanyadan yunus yha bende security diye kalkanlı bi program var
sabah okuldan geldıqımde actım pc yi Bişeye giremiyom nod32 eset calısmıyo yardımcı olurmusunuz..

MSN:mrdroper-007@windowslive.com (LÜfen Bildirn..)(allah askına...)

Güvenli Moddan Kaldırmayı Denediniz mi ?

Aşağıdaki Mesajı Okuyun...
Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1696362)
Aralıksız 45 dakika kaldırmayı denedim buradaki tavsiyelerin hepsini yaptım en basiti yeniden başlat ve f8 tuşuna basmak kendisi kalkıyor zaten bunu deneyin.

Misafir 2 Mart 2010 18:46

yhaaaaaa kaLdıramıorm bu programı hçç bişe yapamıormmm pc de yhaa noLurr yardım pLss :S

KaNKaWaReZ 2 Mart 2010 19:11

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1715849)
yhaaaaaa kaLdıramıorm bu programı hçç bişe yapamıormmm pc de yhaa noLurr yardım pLss :S

Güvenli Moddan Kaldırmayı Denediniz mi ?

Misafir 3 Mart 2010 15:58

security center kaldirma[/QUOTE]

Misafir 3 Mart 2010 18:22

Alıntı:

security center nasil kaldirilir
bana yardım edin

Misafir 3 Mart 2010 20:53

benımde saga tıklayınca acılıyodu program ekle ve kaldırdan ılk once sılemedım hata verdı sonra sag alt kosede programı secıp sag tıkladım orda security on/of vardı ordan of u secıp sıfre yerıne security yazdım okeyldım.dha sonra program ekle ve kldrdan kaldırabıldım ancak sag alt koseden de kaldrınca tamanem klktı hıc bı sorun olmadı saga tıklayınca bu program cıkmıo artık bı faydası olur inş arkadaslara

Misafir 12 Mart 2010 18:37

arkadaslar bendede aynı sorun vardı amam bilgisayar açılırken devamlı f8 basın gelen ehranda güvenli modu seçin bilgisayar açıldıgında administratör ü seçin daha sonra C/PROGRAM FİLES SONRADA SECRTRY CENTER ıSİLİN SONRA BİLDİSAYARI KAPATIP NORMAL Bİ ŞEKİLDE AÇIN (ARKADAŞIM MİSAFİR ADIYLA YAZMIŞ ZATEN ŞİMDİ DEDİĞİ GİBİ YAPTIM İŞE YARIYOR ARKADAŞLAR. ALLAH RAZİ OLSUN ARKADAŞIM)

Misafir 14 Mart 2010 22:37

bu seyi nsl kaldırcam ben

Misafir 16 Mart 2010 18:32

24 saat sonra program kendi kendine kayboluyor arkadaşlar yani benim pc de öyle oldu

cozerkduman 19 Mart 2010 14:17

nasıl bir lanettir anlamadım itunes u açmaz hata verir, mp3 dosyasına basarsın açar, bilgisayarı kapayıp açarsın sağ altta gözükmez ama etkileri devam eder, nerde geliyor, bulaşıyor bu lanet biliyormusunuz hiç bahsi geçmemiş?

magellan33 21 Mart 2010 00:19

Arkadaşlar bende sizin gibi "total xp security" maduruyum. Öncelikle 11 yıldır internet cafe işletmeciliği yapıyorum. Bu güne kadar ne trojanlar, ne virüsler gördüm. Amvo ile bile başedelimiştim. Bu virüs falan deil. Man-yak bişey bu. Böyle bişey görmedim. Hani konu başında güvenli kipte başlatıp silin falan yazmışsınız. Ne mümkün bende güvenli kipte bile çalıştı virüs. Zaten o zaman koptum. Bi kere pc de çok önemli bir güvenlik önlemi olan güvenlik duvarını ele geçiriyor. Dikkat edin sık aralıklar ile çakma güvenlik duvarı ekranı geliyor ve müdahale edilmiyor. Ctrl+del ile görev yön bakıyoruz. çalışan uygulamalarda ave.exe var. Bunu sonlandırsanız da başka gizli bir starter tarafından tekrar tetikleniyor. Hatta en iddaalı combofix ile bile taradım. O programcık (combofix) ki pc ye feleğini şaşırtıyor. Combofix ile tarattığım da bütün virüsleri buldu sildi sonra pc restart oldu ve tam açılmadan tekrar taradı tekrar sildi. Tam bitti bu iş kurtuldum dedim. Pc açılınca virüs tekrar çıktı çıldırdım..Kurtulmak mümkün değil. wuaucult ve wuauculdt isminde iki exe var bunlardan şüphelendim sildim ama olmadı. malwarespy programı var şu hani ikonunda bir M harfi olan. Zaten konunun başında vermişler linkini. O programıda denedim, buluyor fakat ücretini ödemeden silme işlemi yapmıyor. Bence bu "total xp security"i yazanlar arasında o malwarespy program yazılımcıları da var. Kaspersky bile silemediği "total xp security"i nasıl oluyorda siliyor. kaldı ki o programı nereden çekeceksiniz. Çekmenize izin vermiyor. Artı hiçbir vürüs programının veritabanında yok bu total xp security virüsü. Çekseniz de kuramazsınız çükü "total xp security" izin vermiyor. bi şeyi kaldıramıyorsunuz ve kuramıyorsunuz. Microspft un sitesine bağlanmıyor. Symantec e bağlanmıyor. Sadede gelelim. Kaldıramazsınız ama oldu ya bi şekilde kurtuldunuz. bi düşünün o kadar emek ve zahmet ile müthiş bir yapay mantık kullanan "total xp security"i yazılımcıları tüm kalıntıları silinse bile illa ki sizin pc nize tekrar başka bir virüs olarak girebilecek kadar bir patika bırakırlar. ben zaten virüsten kurtulmak için 6 saat uğraştıktan sonra göçerttim ve yeniden kurdum. Size tavsiyem kurtarsanız dahi bilgisayarınızı mutlaka formatlayın. Ben bu şekilde bir şey görmedim. Eminim microsoft ta görmemiştir. Çünkü benim pc sürekli güncellenen bir pc idi. yani açığı olmaması gerekiyordu. Sinir krizlerinden hala midem düzelmedi. Unutmayın ki Virüs girmiş bilgisayar temizlense de eski performansını bulamıyor. Virüsler olmasa bu kadar güvenlik sektörü gelişirmiydi. Hastalıklar ve doktorlar gibi bir şey işte. Arada ki fark bu virüsleri de insanlar (virüs yazarlarına insan denirse) yapıyor virüs programlarını da. Ammada yazdım. Umarım virüs ile başı belada olanlar okuyunca biraz olsun rahatlamış ve sinirleri yatışmıştır. Hadi kolay gelsin.

Misafir 3 Nisan 2010 14:12

Alıntı:

security central kaldirma
security central prgramını kaldır

Misafir 23 Nisan 2010 12:10

Total XP Securty programından sonsuza kadar kurtulma

arkadaşlar önce revo uninstaller programını indirip kurun bilgisiyarınıza sonra açın orda avcı modu var ona tıklayın masaüstüne dürbün gibi bisey gelcek ona basılı tutun bilgisayarın en sağ alt kösesinde küçük simgeler var orda total xp security programının simgeside var basılı tuttuğumuz simgeyi alın onun üstüne bırakın sonra bi yer gelcek ordan programı kapatın ve silin e tıklayın ve bu lanet şeyden kurtulun bu kadar :)

Misafir 23 Nisan 2010 15:54

bende olan total xp security saçma saçma uyarılar veriyor...güvenlik duvarını ekrana getiriyor sonra değişik yerler geliyor...internet explorer e girmiyor ama mozilla ya giriyor...sonra satın alma sitesi geliyor...bilgisayarı çok yavaşlatıyor...şimdi silmeyi deniyeceğim

Misafir 24 Nisan 2010 11:58

arkadaşalr aşağıdaki olay tatamam doğru artık kimsenin orum yapmasına gerek yok aşağıdaki olayı yapın kurtulun ben denedim oldu Total XP Securty programından sonsuza kadar kurtulma
arkadaşlar önce revo uninstaller programını indirip kurun bilgisiyarınıza sonra açın orda avcı modu var ona tıklayın masaüstüne dürbün gibi bisey gelcek ona basılı tutun bilgisayarın en sağ alt kösesinde küçük simgeler var orda total xp security programının simgeside var basılı tuttuğumuz simgeyi alın onun üstüne bırakın sonra bi yer gelcek ordan programı kapatın ve silin e tıklayın ve bu lanet şeyden kurtulun bu kadar

Misafir 25 Nisan 2010 16:09

arkadaşım dediğin olayı yaptım ama önceden virüs bir taneydi şimdi 5 tane oldu sileceğine arttı bu meret ben hayatımda böle bi virüs görmedim....konuyu kesmeyelim yeni birşeyler bulanlar yazsınlar litfen

Misafir 26 Nisan 2010 16:03

ComboFix buburagam siler sildikten sora hiçbirşey kalmaz kesin çözüm

Misafir 4 Kasım 2010 15:18

aynı sorun bende de yasanıyor ne yapmam gerekiyor burdakilerin hepsini denedim olmuyor :'(

Misafir 7 Şubat 2011 20:53

tek yolu format sanırım:S

Misafir 14 Mart 2011 22:01

beyler yapmanız gereken şey sadece programı açın şifreyi SECURITY

Misafir 25 Mart 2011 13:54

windows security alertden nasıl kurtulur

netten video izleye bilmiyorum bir de netten bi şey indirmek istediyimde security alert diye bi sorunla karşılaşıyorum. bu sorunu nasıl çöze bilirim acaba?

Misafir 30 Mart 2011 15:24

arkadaslar 1147-175591-6550 bu kodu reg kod yazan yere yazarsanız program kendini kaldırır umarım işinize yarar

Misafir 16 Nisan 2011 20:10

Pc açılırken F8den güvenli modu seç (en üstteydi sanırım). güvenli moddan istediğini sil sonra arama yaparak kalıntlarıda sil yanlış bişey silmemeye özen göster :)

Misafir 19 Nisan 2011 16:21

görev cubugundan görev yöneticisini açın uwa.exe sonlandır regeditten uwa.exe arat sil hepsini bu kadar.

Misafir 26 Nisan 2011 04:51

Arkadaşlar 3 saattir bende uğraşıyodum ama çözüm kolay. Hiçbir program kurmaya izin vermiyor bu lanet virüs onun için ilk olarak güvenli modda başlatıp başlangıçta çalışan bütün programları kapatın. (çalıştıra msconfig yazarak başlangıç yazan sekmedeki bütün tıkları kaldırın) Tekrar açtığınızda combofix ve spybot ile tamemen kalıntılardan kurtulun. Başlangıçtaki programları kapattığınızda kurulumlara izin veriyor

ferdi01 19 Mayıs 2011 16:22

kesin çözüm:Total Security programı bilgisayardan nasıl kaldırılır?

ilk önce FixNCR dosyasını çalıştırıp gelene evet diyoruz

Daha Sonra explorer dosyasını çalıştırıp bekliyoruz
ardına malwarebytes kurup temizledikten sonra restart atıyoruz bu işlemler bitmeden kesinlikle restart atmıyoruz.

çaliştiramadim diyen arkadaşlar için : Flash belleğe atar deneyiniz kesin çalişacaktir.
denenmiş ve kesin sonuç alinmiştir.

Misafir 27 Haziran 2011 00:59

ben hiçbir program açılmadığı için bilgisayarımı yeniden başlat yaptım ve sonra program yokoldu ama hala bilgisayarımdamıdır merak ediyorum lütfen yardım edinn ve facebook ve msn açmamda herhangi bir sakınca varmıdır

Misafir 25 Mayıs 2012 18:15

Alıntı:

security center nasil kaldirilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
ikide bir geliyor bi program filan açılmıyor nasıl kaldırılır ?

Misafir 3 Kasım 2015 17:14

https://www.youtube.com/watch?v=InZHayLIDJo burdan yapılanları uygulayın

Saat: 04:27
Sayfa 2 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık