MsXLabs
Sayfa 2 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Ekran kartı nasıl yüklenir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/269841-ekran-karti-nasil-yuklenir.html)

Misafir 12 Mayıs 2011 22:35

arkadaşım benimde bi sorun var metin oyununu açacağım açılmıyor sanırım ekran kartı yeterli değil bende ati indirdim kurdum sonra micsoft DirectX kurdum yine açılmadı ne yapabilirim?

Rower 12 Mayıs 2011 23:05

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2086761)
arkadaşım benimde bi sorun var metin oyununu açacağım açılmıyor sanırım ekran kartı yeterli değil bende ati indirdim kurdum sonra micsoft DirectX kurdum yine açılmadı ne yapabilirim?

Metin 2 oyunu yüksek sistem gereksinimleri isteyen bir oyun değil baska bir sorun olabilir. Sorun ekran kartı yetmezliğinden kaynaklanıyorsa değistirmeniz gerekecek baska çaresi yok.
Sisteminizi ve nasıl bir sorun yasadığınızı detaylı bir sekilde yaarsanız yardımcı olmaya çalısırız.

Misafir 28 Mayıs 2011 14:38

bilgisayara format attım ama dalgalı oluyo sanrıım ekran kartını yükleyememişim nasıl yüklücem oyun açılırken ekran kartına ihtiyaç duyar diye uyarı geldi ve o an anladım ekran kartının yüklü olmadığını yardımcı olursanız sewinirim

Misafir 30 Haziran 2011 18:46

Arkadaşlar çok zor durum dayım metin 2 açılmıyor bilgisayarım SyncMaster 793 df driverini bulamadaım yardımm :(

zakkum 1 Temmuz 2011 09:40

bilgisayarı alırken zaten onunyanında ekran kart cdsi verirler ordan kurulur eğer ki kurduğun halde etki etmediyse ekran kartın yerinden oynamış veya fun ı yeterince soğutmuyo olabilir onu yaptırman gerekir eğer funındada sorun hoksa anakart cdsinden onboard donanımları tanıtabilirsin bnm aklıma gelen sornlar ve çözümleri bnlar

Misafir 9 Temmuz 2011 12:07

arkadaşlar benim bilgisayarım crea yanlışlıkla ekran kartını kaldır yaptım ekran kartı cd siyoq nasıl yükeleye bilirim eğer bana yardımcı olursanız sizi rep+ yagmuruna tutarım

Misafir 16 Temmuz 2011 14:29

benim akran kartı var ama bir oyun açtığında çok dandik dıyor bunu nasıl yaparim?
bunu söylerseniz çok sevinirim.

Misafir 27 Temmuz 2011 19:16

BEYLER EKRAN KARTIM ASUS EAH2400PRO LİNK ATABİLİRMSİNZ

Rower 28 Temmuz 2011 01:18

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2101362)
bilgisayara format attım ama dalgalı oluyo sanrıım ekran kartını yükleyememişim nasıl yüklücem oyun açılırken ekran kartına ihtiyaç duyar diye uyarı geldi ve o an anladım ekran kartının yüklü olmadığını yardımcı olursanız sewinirim

Evet ekran kartı sürücüsü yüklenmemis ekran kartı modeli onboard ise anakart modelini yazarsanız driver konusunda yardım oluruz.

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2125526)
arkadaşlar benim bilgisayarım crea yanlışlıkla ekran kartını kaldır yaptım ekran kartı cd siyoq nasıl yükeleye bilirim eğer bana yardımcı olursanız sizi rep+ yagmuruna tutarım

Crea bu kadar mı? Daha fazla bilgi!

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2128590)
benim akran kartı var ama bir oyun açtığında çok dandik dıyor bunu nasıl yaparim?
bunu söylerseniz çok sevinirim.

Ekran kartı yetersiz yenisini alın güncelleme yap belki açar %10 ihtimal...

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2133215)
BEYLER EKRAN KARTIM ASUS EAH2400PRO LİNK ATABİLİRMSİNZ

Win7 ve Wista 32 bit için >> ASUS EAH2400PRO/HTM/256M

WinXP 32 bit için >> ASUS EAH2400PRO/HTM/256M

Misafir 21 Ağustos 2011 11:14

benim asus v824 lütfen bi yükleme şeyi veriniz

Saat: 11:43
Sayfa 2 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık