MsXLabs
Sayfa 10 / 15

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Hacklenen MSN ve Facebook şifremi nasıl geri alabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/270171-hacklenen-msn-ve-facebook-sifremi-nasil-geri-alabilirim.html)

Daisy-BT 23 Ağustos 2011 19:57

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2117453)
facebook şifrem ve msn parolam çalındı lütfen yardım edin hiçbir şekilde kurtaramıyorum hesabımı.. facebook hesabımda bana karşı ahlaksızca cümleler kullanılıyor acil yardıma ihtiyacım var

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2123031)
Merhaba benim arkadaşım bi gün twitter açmaya karar verdi ve açtı da ertesi günse twitter facebook msn tüm herşeyinin şifresi değiştirildi daha önce ise hepsinin şifresi aynıydı sorun ne olabilir ya da nasıl şifreleri geri alabiliriz
ilginize teşekkürler...

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2136000)
hem face hem msn şifrem çalındı.parola sıfırlamadaki güvenlik sorusu da çalışmıyor.sistemde sorun varmşdiğerinin içnden çıklmıyor.şifremi nasıl geri alblrm.yardımcı olurmusunz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2143422)
facebook şifremi bilen biri vardı şifremi değiştirmiş hesabıma giremiyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2145434)
bnm msnm ve facem hacklendi napabilirm yardm edblrmsn ?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2146390)
ya benim dün facebook ve msn şifreem çalındı e postayı değiştirmiş onu geri nasl alabilirim gizli yanıtı falanda değiştirmiş

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.

Sorununuzu çözmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız:

Yardım Merkezi | Facebook

Misafir 23 Ağustos 2011 22:21

ya sevgilim facemizin ve msnimiz şifresini degiştirdi giremiyorm ve vermiyor lutfen yardımcı olun çok önemli girmem gerekiyorr

Misafir 25 Ağustos 2011 13:53

of msn ve facebook şifrem çalındı düzeltmiştik ama yine çalındı nasıl düzeltebilirim?

Misafir 27 Ağustos 2011 12:11

:S facebook şifrem ve msnem çalındı msneyide deişmiş ne olur yardım arkadaslar ya :S ne olur allahınızı seviyorsanız bişeler edin:S

Misafir 30 Ağustos 2011 06:03

ibrahim

benim facebook şifremi biri değiştirmiş nasıl acacam benim telefonuma şifrem gelirmi

Misafir 10 Eylül 2011 17:33

Beyler Arkadasımın facebook hesabı calınmıs nasıl geri alabiliriz o gizli soru falan nerde

Daisy-BT 10 Eylül 2011 22:19

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2148917)
benim facebook şifremi biri değiştirmiş nasıl acacam benim telefonuma şifrem gelirmi

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2152992)
Beyler Arkadasımın facebook hesabı calınmıs nasıl geri alabiliriz o gizli soru falan nerde

.
Alıntı:

Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2146432)
Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.

Sorununuzu çözmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız:

Yardım Merkezi | Facebook

Misafir 13 Eylül 2011 04:48

faceboook um çalındı galiba çalan kişiide dondurmuş hesabımı şifryi yenilemek istesem de hata veriyo geri nası alablrm

Misafir 22 Eylül 2011 12:50

facebook.com msn şifremi çaldılar

facebook.com msn şifremi çaldılar

Misafir 16 Ekim 2011 00:27

facebook giriş yapamıyorum hacklendi sanırım nasıl geri alıcam yardımedin lütfennnnn...

Saat: 20:30
Sayfa 10 / 15

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık