MsXLabs
Sayfa 9 / 15

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Hacklenen MSN ve Facebook şifremi nasıl geri alabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/270171-hacklenen-msn-ve-facebook-sifremi-nasil-geri-alabilirim.html)

baş beLası 17 Haziran 2011 16:26

acil yardım

face şifrem çalınmış her yolu denedim fakat hiç bi şekilde giriş yapamıyorum şifremi yeniliyemiyorum ne yapmalıyım lütfen acil yardım edin :(

Misafir 20 Haziran 2011 03:20

acil blen yokmu program fln arkdslar acl

Daisy-BT 20 Haziran 2011 17:41

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2095971)
bnmde msn adresimi ve face şifremi degstrdıler yukarda yazanlardan bişey anlamadım yardım edermsniz ?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2100125)
ben birine face sifremi verdim ve artık gıremiyorum sifremi degistirmis face mi nasıl geri alabılirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2105572)
Facebook hesabımın şifresi çalındı ve msn adresi değiştirildi. Nasıl geri alabilirim?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2112914)
benım face patlatmıslar ne yapabılırım

Alıntı:

baş beLası adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2115138)
face şifrem çalınmış her yolu denedim fakat hiç bi şekilde giriş yapamıyorum şifremi yeniliyemiyorum ne yapmalıyım lütfen acil yardım edin :(

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2116177)
acil blen yokmu program fln arkdslar acl

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.

Sorununuzu çözmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız:

Yardım Merkezi | Facebook

Misafir 22 Haziran 2011 22:58

facebook şifrem ve msn parolam çalındı lütfen yardım edin hiçbir şekilde kurtaramıyorum hesabımı.. facebook hesabımda bana karşı ahlaksızca cümleler kullanılıyor acil yardıma ihtiyacım var

Misafir 4 Temmuz 2011 14:24

Hacklenen msn

Merhaba benim arkadaşım bi gün twitter açmaya karar verdi ve açtı da ertesi günse twitter facebook msn tüm herşeyinin şifresi değiştirildi daha önce ise hepsinin şifresi aynıydı sorun ne olabilir ya da nasıl şifreleri geri alabiliriz
ilginize teşekkürler...

Misafir 14 Temmuz 2011 14:16

ya benim msn adresim çalındı bende hesab ayarlarından sıfremı degıstırdım ve unuttum ltfen yardımedın:((((((((((

Misafir 3 Ağustos 2011 00:12

hem face hem msn şifrem çalındı.parola sıfırlamadaki güvenlik sorusu da çalışmıyor.sistemde sorun varmşdiğerinin içnden çıklmıyor.şifremi nasıl geri alblrm.yardımcı olurmusunz

Misafir 17 Ağustos 2011 15:04

facebook şifremi bilen biri vardı şifremi değiştirmiş hesabıma giremiyorum

Misafir 22 Ağustos 2011 03:00

bnm msnm ve facem hacklendi napabilirm yardm edblrmsn ?

Misafir 23 Ağustos 2011 18:34

ya benim dün facebook ve msn şifreem çalındı e postayı değiştirmiş onu geri nasl alabilirim gizli yanıtı falanda değiştirmiş

Saat: 02:45
Sayfa 9 / 15

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık