MsXLabs
Sayfa 2 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Otoskleroz ameliyatının riski nedir, ameliyat ne kadar sürer? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/273685-otoskleroz-ameliyatinin-riski-nedir-ameliyat-ne-kadar-surer.html)

Misafir 12 Haziran 2012 16:21

Özel hastane de mi oldunuz devlet hastanesinde mi.ne kadar ücret ödediniz ?

Misafir 15 Haziran 2012 19:30

bende haftaya ankarada prof Levent Sennaroğlunda ameliyat olacam. işitme cihazına 1 yıldır alışamadığım için ameliyat olmak zorundayım ama korkuyorum. metalik ses veya çınlamaların olmasından. Ameliyatdan sonra memnun kalan var mı

Misafir 7 Ağustos 2012 05:12

benimde her iki kulağımda otoskleroz vardır:(( amelyat olmaya karar verdim ama sonu nasıl olacak bilmiyorum amelyat sonrası olumlumu olacak endişeliyim..

Misafir 7 Ağustos 2012 05:17

amelyat sonrası dildeki ta alma bozukluğu gecicimi kalıcımı bilen varmı?

Misafir 5 Mart 2013 09:30

TECRÜBE

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2450949)
benimde her iki kulağımda otoskleroz vardır:(( amelyat olmaya karar verdim ama sonu nasıl olacak bilmiyorum amelyat sonrası olumlumu olacak endişeliyim..

Benim iki kulağımda da kireçlenme vardı. 7 ay arayla iki kulağımdan da ameliyat oldum sonuçları beni çok memlun etti. Gazi üniversitesi Hastanesinde ameliyat olmuştum.Fakat son ameliyat sonrası kendi dikkatsizliğimden dolayı son ameliyat olduğum kulağımdaki teflon piston yer değiştirmiş onun için tekrar bir ameliyat oldum ameliyat başarılı oldu. Benim tavsiyem ameliyat olursanız ilk 2 ay çok ama çok dikkatli olun!

Misafir 22 Haziran 2013 21:01

otoskleroz ameliyatı

Ben 2 ay önce maltepe üniversitesi hastanesinde otoskleroz ameliyatı oldum.Doktorum Prof. Dr. Çetin Vural idi.Ameliyatım gayet başarılı geçti kulağım çok iyi duymaya başladı.Hastaların bu ameliyatı olmalarını tavsiye ederim çünkü;unuttuğum sesleri duymaya başladım.Doktoruma çok çok teşekkür ediyorum.

asim8873 17 Aralık 2013 16:54

oteskleroz

merhaba.benim esimin qulagi icin doktorlar oteskleroz dediler.bu hastaligin emeliyatsiz,dermenle(habla) tedavisi varmi.iyi gunler.

Misafir 8 Mart 2014 09:13

..

selam,ben azeriyim bende ameliyyat olucam cok yakinda.. ameliyyatdan sonra bana her seyin mukemmel olacagini soylediler, cok korkuyorum aslinda amma bu halimdende cok utaniyorum ve uzuluyorum. o uzden mecburen ameliyyat olucam ve 3 ay sonra diger kulagimin ameliyati olucak. 18 yasindayim

ebru yunus 16 Mart 2014 03:30

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2591354)
Benim iki kulağımda da kireçlenme vardı. 7 ay arayla iki kulağımdan da ameliyat oldum sonuçları beni çok memlun etti. Gazi üniversitesi Hastanesinde ameliyat olmuştum.Fakat son ameliyat sonrası kendi dikkatsizliğimden dolayı son ameliyat olduğum kulağımdaki teflon piston yer değiştirmiş onun için tekrar bir ameliyat oldum ameliyat başarılı oldu. Benim tavsiyem ameliyat olursanız ilk 2 ay çok ama çok dikkatli olun!

Merhaba, benimde iki kulagimda kireclenme var, sag kulagimdan yaklasik 2 hafta oncesinde ameliyat oldum, ameliyat basarili gecti cok sukur memnunum, diger kulagimdansa 6-7 ay sonra ameliyat olucagim, sorum su ki ameliyat oldum ama kulagimdaki protezin yer degistirmesinden cok korkuyorum pek dikkatli olamiyorum sinavlarin fln var dikkat edemiyorum pek o yuzden cok korkuyorum, sizin boyle bir deneyminiz olmus, acaba ne gibi bi durumda sizin kulaginizda ki protez yer degistirmis ? simdiden tesekkurler !

ates 8 Nisan 2014 18:20

48 yasindayim yaklasik 10 yildir isitme kaybi ve kulak cinlamasi problemi yasiyorum 2004 yilinda ege universitesinde otoskleroz teshisi kondu
Arkadaslara sorum su zaman zaman nobetler halinde gelen bir hafta on gun suren kulak cinlamalari ve denge bozuklugu hepimizin ortak sikayetimidir.
Not:ameliyata karar verme asamasini burdan sizlerle her asamayi paylasacagim , saglikli guzel gunler diliyorum

Saat: 01:13
Sayfa 2 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık