MsXLabs
Sayfa 2 / 5

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/27854-msn-messenger-virusu-temizleme-yontemi.html)

seseİ aİs 22 Nisan 2008 22:50

Msn virüs

kardesler ya msnde bu bulaştı bana

bu iyiligimi unutma sakin tiklayip hattinla uye ol bedava 500 kontor geliyor cebe ben yukledim :D KONTÃ'RÃ'M CEBiMDE! Turkcell & Vodafone & Avea

bunu nasıl karırırım yardım lütfen

Turuncu 13 Mayıs 2008 10:05

Alıntı:

seseİ aİs adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1029051)
kardesler ya msnde bu bulaştı bana

bu iyiligimi unutma sakin tiklayip hattinla uye ol bedava 500 kontor geliyor cebe ben yukledim :D KONTÃ'RÃ'M CEBiMDE! Turkcell & Vodafone & Avea

bunu nasıl karırırım yardım lütfen

Bunu nasıl kaldırırız arkadaşlar napcaz??

racer 19 Haziran 2008 13:45

bu iyiligimi unutma sakın tıklayip hattınla uye ol bedava 500 kontor geliyor cebe ben yukledim
bu vürüsü nasıl kaldıracağız arkadaşlar bir bilen yokmu msn 9.0 türkçe yamayı kaldırdığım zaman düzeliyor ama türkçeleştirdiğim zaman hemen geri geliyor kaspersky ile de tarattım gene bulamadı
sizlerden yardım bekliyorum selamlar

big boy 20 Temmuz 2008 17:28

benim msn açılıo ama birinlr yazışırken kapanıoo ben bidaha o kişiyi açamıomm neden acaba

BETÜŞŞ 23 Ocak 2009 13:13

BEN SÖYLEDİKLERİNİZDE BİR ŞEY ANLAMADIM NOD32 İLE BU VİRÜSÜ SİLEMEZ MİYİM

asnilak 8 Temmuz 2009 15:48

elinize saglık kardsm yazılanları sirayla yaptım sildim dediklerini virüs temizlendi cok tesekur ederm emegine saglık her sorunumu bu siteden çözüyorm başarılarinizin devamını bekliyorum :D

tabutt 9 Temmuz 2009 02:20

ya benim kaydettiğim msn adreslerim bilgisayarı her kapatıp açtığımda msn üzerinden siliniyo bu yüzden her defasında adresiimi tekrar yazıp girmek zorunda kalıyorum kaldırıp tekrar yükledim ama hala aynı sorun beni hatırla veya otomatik olarak aç diye kaydediyorum ama pc yi kapatıp açınca sanki msn i yeni yüklemişim gibi adreslerin hepsi tekrar siliniyo bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

Daisy-BT 9 Temmuz 2009 02:34

Bu önerilenlerin yanısıra, onları uyguladıktan sonra, msn şifre bilgilerinizi de değiştirin.

Misafir 29 Ağustos 2009 12:33

"4. “Bilgisayarım''ı açtıktan sonra “araçlar”dan dizin seçenekleri menüsünü açın ve görüntü bölümündeki “gizli dosyaları göster” seçeneğini seçin ve bilinen dosya tipleri için dosya uzantısını gösterme seçeneğindeki işareti kaldırın. Böylelikle virüs'ün sistem içinde gizli dosya olarak kopyalanmış türevlerini görebileceksiniz" diyosunuz ya ben bilgisayarımdan araçlara bastım ama orda dizin diye bişey yoktu yanlış mı yaptım o kısmı bi daha açıklar mısınız?

Salvo07 30 Ağustos 2009 00:40

İmageshack Virüsü

Arkadaşlar benim 2 tane msn adresim vardı biri oyunlardan edindiğim arkadaşları eklediğim bir msndi bugün bu msndeki bir kişiden photo ? ve imageshack link şeklinde bir ileti geldi ben linke tıkladım çünkü imageshack'in güvenilir bir site olduğu söylenir... ancak tıkladıgımda sanırsam plajda uzanmış bir kadın resmi çok az bir kısmı gözüküyor hepsini gösteremedik görmek için programı indirin yada sayfayı yenileyin diyor.. nolduğunu anlamadan dosyayı indirdi sakın abazalık sanmayın :D ve ondan sonra aynı virüsü bende kaptım , işin ilginç yanı biriyle yeni konuşma açamıyorum... virüslerden anlamam , bu sitedeki bütün topicleri inceledim aynı tür bir virüse benziyor. Bu sitede bu işlerden anlayan kişilerin olduğunu gördüm ve yardım edebileceğinizi düşündüm . lütfen bana bu konuları inceleyin diye cevap vermeyin çünkü bütün programları ve komutları denedim işe yaramıyor.lütfen bana yardım edin...

Saat: 05:10
Sayfa 2 / 5

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık