MsXLabs
Sayfa 3 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Telefonun hafıza kartını PC'nin görmesi nasıl sağlanır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/292194-telefonun-hafiza-kartini-pcnin-gormesi-nasil-saglanir.html)

_COLT_ 24 Mayıs 2012 16:41

Alıntı:

_kelebek_ adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2357274)
Aynı Sorun BENDE DE VARDI HEMDE AYNISI!
Nasıl mı yaptım?
S40 7230 lu bir arkadaş vardı (sağolsun 30. Mesajda ağzını bozdu ban yedi) ben hafıza kartını ona taktım artık benim tel mi bozuk diye. Birde baktık girmeye çalıştığımızda şifre sordu. girip kapattık.
S60 cihazında hafıza kartının anahtarını kaydeder ama hard format atarken hafıza kartında şifre varsa -ki anahtarı hard formatta silineceğinden bilgisayar ne şifre soruuor ne açıyor.
Dediğim gibi S60 ın büyükbabası S40 bu işi çözecek.
Yardım ettiysem ne mutlu.

S60 da hard format atmadan, dosya yöneticisinden (file man, Fexplorer) zaten takılı olan hafıza kartının şifresini görebilirsiniz...

KaraMuRaT 13 Temmuz 2012 06:38

Arkadaşlar hepiniz çoğunlukla benim gibi sorunlar yaşıyorsunuz.Benimde pc Hafıza kartını okumuyordu ama artık buldum çözümünü.Hafıza kartı bilgisayarımda çıkmıyorsa şöyle yapıcaz.
1-Hafıza kartına atmak istediğiniz bir odsya seçin.
2-Sağ tıkla göndere basın.
3-Hafıza kartınızı seçin (Hafıza kartınızın adı çıkmıyorsa Çıkarılabilir Disk (E:) seçin)
4-Bilgisayarıma gidin ve orda çıkar.

Misafir 28 Temmuz 2012 23:53

selamınaleyküm, arkadaşlar hayırlı akşamlar. benimde sorunum hafıza kartıyla ilgili pcme takınca usb aygıtımı görüyor kart okuyucumu görüyor hafıza kartımı görüyor. bilgisayarım klasöründe, çıkarılabilir disk (g) olarak görünüyor ama dosyayı açmaya çalıştığımda, lütfen çıkarılabilir disk (G:) içine bir disk yerleştirin. cevabını veriyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

_COLT_ 30 Temmuz 2012 13:07

ya hafıza kartın bozuk veya şifreli, yada kart okuyucun bozuktur...

BenceHicBakmaxD 30 Temmuz 2012 13:13

PC ye taktıqınız hafıza kartını ya da telefonu depolama olarak seçtiqinizde bir şey qönderip alabilirsiniz. Başka türlü qöremezsiniz.

Misafir 27 Eylül 2012 22:01

ben hafıza kartı çalışıyor ama neden bilgisayayra takıdğım zaman bişi gösdemriorrrr normelde thaıza kartını telefona dakdığmda gösderior ama şuan neden gösderimiorrr lütfen bana yaerdımcı olunnnnnnnnnnnnn

Misafir 1 Mayıs 2013 11:31

kasaya kaçtı ise bir cımbız yardımı ile alabilirsin veya kasayı aşagı dogru yatır....

Alıntı:

Gizem54 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1781108)
Arkadaşımdan fotoğraf makinesinin hafıza kartını aldım bilgisayarıma taktım ama görünmüyor üstelik içine kaçtı x||| Ne yapabilirim ?

kasaya kaçtı ise bir cımbız yardımı ile alabilirsin veya kasayı aşagı dogru yatır....

Misafir 2 Mayıs 2013 20:46

Alıntı:

Hamdi adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1965339)
PC aparatı çıkartılıp içine hafıza kartı konulabilen bir aparata hafıza kartını takın. Taktıktan sonra hafıza kartlı aparatı PC ye takın.Taktıktan sonra hafıza kartındaki bilgileri Bilgisayarım dosyasından açabilirsiniz.

işte ben de ondan bahsediyorum pc ye taktığımda algılamıyor ona yardım istiyorum

Misafir44 27 Ekim 2013 14:24

yeni hafıza kartı aldım ne telde görünüyor nede pcde ne yapabilrim acil

arkadşlar 1 saat önce yeni bi hafıza kartı aldım 2GB Micro telefona taktım görünmüyor pcdede görünmüyor telefondan çektiğim fotoğrafları hafıza kartına atıp pcye atmak istiyorum ne yapabilirim

Saat: 22:44
Sayfa 3 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık