MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook'a nasıl girilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/322973-facebooka-nasil-girilir.html)

MAYRA 25 Mayıs 2010 11:16

MErhaba arkadaşlar,
uzun bir süredir üyeyim siteye. tüm paylaşımlar oldukça kaliteli tebrik ediyorum.

problemim şu gelibolu denen bir güvenlik duvarı var okulumuzun ve facebooka giremiyorum

pc mi daha yeni değiştirdim win 7 ultimate yüklü

eski pc de xp vardı ve ben ona ne yükledim ne oldu bilmiyorum onunla facebooka girebiliyordum

birlikte pc lerimizi değiştirdiğimiz diğer öğretmen arkadaşım şu anda girebiliyor bir yerde bir açık var yada artık ne yüklediyse bilemiyorum

bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim malum seminer dönemine gricez sıcakta tüm gün boş boş okuldayız

bari istediğimiz bir eğlence sitesine girebilelim

şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum

MAYRA 8 Haziran 2010 11:43

cevap verebilecek kmse yokmu <*

Misafir 15 Temmuz 2010 10:37

buseeee

arkadaşlar fecebook a giremiyorum filtre war napabilirim yardımlarınızı bekliyorumm şimdiden teşekkür ederimm

Misafir 14 Eylül 2010 08:58

nedense facebokuma giremiyorum şifremi yazıyoorum yanlış diyor şifremi değiştirmeyinn

Misafir 15 Ekim 2010 17:16

FACEBOOK'a giremiyorum lütfen yardım et

Misafir 21 Ocak 2011 16:02

facebook

ya of bir türlü giremiyorum facebooka şifre sıfırlanmıyor. şifre yenileme hakkım dolmuş yardım edin lütfn

Misafir 5 Temmuz 2011 15:29

face

ağ güvenliği açısından siteye giriş kapatılmış ben bu siteye nasıl veya da nereden girebilirim

Misafir 18 Eylül 2011 21:32

abi faceye girlmiyor facebok goglede yazıom cıkıo tıklıom acılmıo explores dio

Misafir 8 Ekim 2011 23:14

benim sorunum şu facebook sayfasını açıyorum girmeden önce ama sayfada bi kayıklık var nedense yardım ederseniz sevinirim .

Misafir 25 Aralık 2011 20:53

FACEBOOKA GİRMEYİ BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ**

Misafir 25 Ocak 2012 17:06

yaa sinir oldum lüften yardım edin
...................................:D

miva_avim 25 Ocak 2012 17:43

Facebook.com sorun olduğunda çok kolay bir çözüm yöntemi önereceğim.Çok basit.Şimdi Facebook error sayfasını masaüstüne çıkartın içinde hiçbir dosya yüklü olmayan bir klasöre atın.Facebook a sağ tıklayın.Ayarlarında XP veya VİSTA error-dony adlı yeri işaretleyin ve tamam deyin.Bunu uygulayınca dosyadaki Errora girin Facebook.com açılır.

LaDyGaGa 25 Ocak 2012 19:46

Geri sayımızda bu gibi sorunlar vardı. Evet ilk önce messenger ( EMESEN) sahibi olmamız gerekir.
Şuradan oluyoruz:https://accountservices.passport.net/reg.srf?ns=msn.com&sl=1&lc=1055 Zaten yazılar türkçe olduğu için herşey anlaşılır. 2. aşamamız www.facebook.com'a girmek. Girince altta ' Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır' diye bir yazı var. Buraya açtığınız messengeri adınızı soyadınınızı yazıyorsunuz. Ve bitince kaydol diyince bütün işlemler tamamlarıyor. Lakin giremezseniz hesabınız bir hacker tarafından hacklenmiştir. Yeni açarsınız. Unutmayınızki facebook'ta arkdaşlarınızı gizleyin gizli şeytan bir hırsız ardaşınız adında face ve msn istediğinde sizi eklediğinde otomatik olarak kabul edersiniz. Bu nedenle msn'nizi göürür parolamı unttuma tıklar. Ve sizin diyelim 8 yaşındayken hangi sokakta oturdunuz diye bir soruyu doldurdunuz. Anneniz bile olsa o sorunun cevabını söylemeyin belki anneniz değil hırsızdır. Bu nedenle sizin hesabınız gitmiş olur. Eğer hack yüzünden değilse bilgisayar uzanına sorbailirsiniz.
Not: Alıntı deildir.

ibrahimoviç 14 Şubat 2012 21:05

Hadi ya!!!!! Sinir oldum!!!!!!!!!!!!!! Söyleyin şunu!!!!!!

Misafir 6 Nisan 2012 14:07

her türlü siteye giriyorum facebooka giremiyorum ne yapmam lazım

sheqerjojuks 6 Nisan 2012 14:26

google arama kutusuna facebook diye yazın sonra ilk linke tıklayın kayıt olma yeri var aşağıda oraya gerekli bilgiler yazın emailinize bir e-posta doğrulmaası gelecek gerisi kolay sakin sakin girin ...rica ederim..;)

Misafir 17 Haziran 2012 20:01

YA BANA YARDIM EDEN FACEME ERİŞEMİYOM

Misafir 30 Eylül 2012 11:44

arkadaşlar faceye giremiyorum tarayıcınız yeterli deil yazıyo nasıl girebilirim bana yardımcı olur musunuz

Misafir 2 Aralık 2012 14:46

ben facebooka giriş yapıyorum girdiğimde sohbet,arkadaşlarınıbul ve ana sayfa yok nasıl yardımcı olabilirsiniz

Gwen 2 Aralık 2012 16:53

Facebook'a kaydolduğunda sen gmail'ind gir ve ordaki son şifreni gir belki olur şans dilerimFacebook'a kaydolduğunda sen gmail'ind gir ve ordaki son şifreni gir belki o olur iyi günler aşağıdaki adımı dinle "Facebook'a kaydolduğunda sen gmail'ind gir ve ordaki son şifreni gir "

Misafir 14 Aralık 2012 10:18

selam ben fesbuka gire bilmirem nasil giris yapilir

selam men azeriyim ancaq feyse nasil girilir bilmiren giris nasil yapilir

Misafir 17 Ocak 2013 19:02

Facebook'a telefon ile nasıl girilir?

Slm ben faceye normal bilgeseyardan giriyorum beni nasıl telefondan giriyor gibi gösterir Cevabı bulursanız mutlaka soyleyın

Misafir 23 Mart 2013 22:17

mraba

slm ben onay kodumu bilmediğim için cok denedim ama şimdi onay kodmu öğrendim ama giremiyorum bna yardımcı olurmusunuz ?

Misafir 23 Mart 2013 22:21

Soyut ve somut kelimelere soru cevap örnekleri verir misiniz?

soru cevap olarak somut ve soyut kelime türetme

Misafir 25 Mayıs 2013 21:22

faace

beyler gogleye giriyo faceye gimiyo nolur yardım edin d:

Misafir 15 Ağustos 2013 15:52

Ben faceme giriyorum şifremi de bilşyorum ama yanlış diyor ne olur yardım edin? nasıl açıcam
?

_AERYU_ 15 Ağustos 2013 18:31

Kayıtsanız giriş yapın bu linkten ama eğer kayıt değilseniz kayıt olabilirsiniz.(Yaşın küçük olursa olamazsınız)

Melanurisafir 2 Kasım 2013 14:31

merhaba bn elanur lütfen bna yardm edin bn fecebooka giremiyorm

Misafir 29 Aralık 2013 21:07

fa

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1843919)
FACEBOOK'a giremiyorum lütfen yardım et

bende giremiyorum napcaz

Misafir 22 Şubat 2014 20:25

onemli

simdi kapatim geri acmak istiyorunm face giremiyorum

KRDCFGMisafir 20 Mart 2014 12:55

KIRMIZI

ACABA FACEBOĞA NEREDEN GİREBİLİRİM

melek beşikkaya 19 Mayıs 2014 19:13

faceme girmek istiyom

Yardım edin

Intersect 19 Mayıs 2014 21:48

Facebook

Google'dan yada standart arama motorunuzdan facebook yazarsanız başlarda Facebook.com diye çıkacaktır.
Yada direk adres çubuğuna http://www.facebook.com yazarsanız facebook anasayfasına ulaşırsınız. İlk defa kullanacaklar için, Sağda kayıt bölümü var. Çok kısa sürecektir. Hızlı bir şekilde olabilirsiniz. Tek gereken şey bir e-posta adresi.

nur 22 Mayıs 2014 10:20

problemim şu gelibolu denen bir güvenlik duvarı var okulumuzun ve facebooka giremiyorum

pc mi daha yeni değiştirdim win 7 ultimate yüklü

eski pc de xp vardı ve ben ona ne yükledim ne oldu bilmiyorum onunla facebooka girebiliyordum

birlikte pc lerimizi değiştirdiğimiz diğer öğretmen arkadaşım şu anda girebiliyor bir yerde bir açık var yada artık ne yüklediyse bilemiyorum

bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim malum seminer dönemine gricez sıcakta tüm gün boş boş okuldayız

bari istediğimiz bir eğlence sitesine girebilelim

şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum[/QUOTE]

Misafir 19 Haziran 2014 11:23

facebook yazıyorum eror yazıyor yardım (teşekürler) <3

ÇINAR 19 Haziran 2014 13:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2756389)
facebook yazıyorum eror yazıyor yardım (teşekürler) <3

Telefondanmı yoksa pc denmi giriş yapıyorsunuz ?

Saat: 13:25

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık