MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Su maymunu nerelerde satılır? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/361549-su-maymunu-nerelerde-satilir.html)

fatma 23 Nisan 2011 18:57

Su maymununu nereden alabilirim , nerede satılıyor , fiyatı ne kadar?

Su maymunu nerelerde satılır?

Misafir 26 Nisan 2011 18:10

Su maymunlari yasaklandi pff

Misafir 26 Nisan 2011 21:10

Ben tavsiye etmem kanserojen madde içeriyor.

Misafir 26 Nisan 2011 22:06

su maymuncuğu nerede satılır ?

tuhafiye ve kırtasiyede satılır

NOT: büyük olan kırktasiye ve tuhafiyede satılmaktadır

Misafir 30 Nisan 2011 10:48

SU MAYMUNCUGU YASAKLNSIN

su maymuncugu yasaklanmalı kanserojen madde ıcerıyor bunu bılmeyenler alıyor kanser olabılır ole bılır kesınlıkle YASAKLANMALI

Misafir 1 Mayıs 2011 11:00

ben almıştım kanser yapıyormuş annem attı

Misafir 16 Haziran 2011 18:47

yaa bizim okulun adı VALİ RECAİ GÜRELİ İ. Ö. O. ORADA KIRTASİYE VAR ACABA ORADA SATILIR MI? BEN 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM

Misafir 21 Haziran 2011 22:32

___
OKUYUN MAYMUNCUKLA İLİGİLİ BİRÇOK BİLGİ VAR

ARKADAŞLAR BENDE 500 TANE VAR KIRTASİYELERDEN ALABİLİRSİNİZ FAKAT BÜYÜK KIRTASİYELERDEN ....... SADECE KOVAYA KOYUP SU DOLDURUN İÇİNE ATIN MAYMUNCUKLARI ERTESİ GÜN BÜYÜRLER .... BİZİM OKULDA KERMES VARDI ORADA TANESİ 10 KRŞ DU .... BEN PAKETİNİ
YANİ 500 TANESİNİ 1 TL YE ALDIM KIRTASİYEDEN.....10 YAŞ VE ÜZERİ KİŞİLER İÇİNDİR.......YUTABİLİRSİNİZ........ŞEKER FALAN SAKIN ATMAYIN.......ONLAR BÜYÜTMEK İÇİNDİR........VE ÇOK BÜYÜRLERSE PATLARLAR VE DİĞERLERİNE ZARAR VEREBİLİRLER .......BEN APARTMANIN ÖNÜNDE SATIYORUM............7 RENKLERİ VARDIR .........SARI......MOR....PEMBE....KIRMIZI....TURUNCU....MAVİ.....YEŞİL VE BİRDE SAYDAM ( ŞEFFAF ) RENKTE OLANLARI VARDIR.....SAYDAM OLANLARI SUYA ATINCA GÖZÜKMEZ ........ARKADAŞIMIN 949 TANE VAR

Misafir 12 Kasım 2011 13:05

benimde 465 tane var içine şeker katarsanız çok büyr. ama genede atın patlarlar kuzenimin 1000 tane vardır
renkler bırbırınden guzel valla tavsiye etmiyim ama güzel

Misafir 24 Kasım 2011 16:59

ARKADAŞLAR BEN NERDEN ALABİLİRM

misafir 27 Kasım 2011 18:47

]ARKADAŞLAR BEN NERDEN ALABİLİRM[/QUOTE]
Kırtasiyelerde bulunur.
Bunlar canlılardır,şekerle beslenirler,maya mantarından üretilirler. Arkadaşlar bunların asıl adları kristajel dir.

Misafir 27 Kasım 2011 20:31

ARKADAŞLAR BNDE 645 TANE VAR KARŞIDAN ALDIM 200 TANESİ 2.50 TELE İSTANBULDA YAŞIYORUM...GENELLLİKLE BÜYÜK KIRTASİYELERDE SATILIR AMA HER BUYUK KIRTASIYEDE DEĞİL TABİ BİZİM ORADA 2 TANESİ 20 KRŞ. YNAİ 1 TANESİ 10 KRŞ OKULDAN BİRİSİ YUTMUŞ ZEHİRLENMEMİ NE OLMUŞ UZUN SURE KALMADAN .....BNDE PEKBİLMİOM AMA 1AY OLDU HALA OKULA GLMIYO ....BNDE PEK ANLAMADIM DOĞRUSU SİZ SİZ OLUN SAKIN YUTMAYIN BU BİR TAVSİYE

Misafir 4 Ocak 2012 17:15

arkadaşlar ben almak istiyorum kırtasiyeye sordum yasaklandı dedi netde bakıyorum hep kredi kartı istiyo tek istediğim 1 tl lik bi oyuncak çok şey mi istiyorum bence hayır ama bulamıyorum iştebirde tuhafiyeye ve büyük bi kırtasiye var ona sorcam

Misafir 10 Şubat 2012 19:38

merhaba bende 400 tane maymuncuk var büyüdüler bende küçülsün diye suyunu boşalttım ama küçülmediler ben küçültmek istiyorum ne yapmalıyım ?????

Misafir 16 Şubat 2012 19:45

arkadaşlar lutfen su maymunu bulun lütfen

Misafir 9 Nisan 2012 21:35

arkadaşlar onlar nasıl oluşur

byz_qny 10 Nisan 2012 21:43

SU MAYMUNLARINI SATIN ALMAYIN.İŞTE NEDENLERİ;

Son birkaç yılda özellikle ilkokul çağındaki çocuklar arasında çok yaygın olan ve su maymunu olarak adlandırılan kristajel, özellikle bebekler ve çocuklar için çok zararlı hatta öldürücü olabiliyor. Özellikle yutulması ile birlikte sağlık açısından risklere neden olan su maymununu bebekler ve çocuklar şeker zannederek yutabiliyor. Bu konu ile alakalı sürekli olarak televizyonlarda ve gazetelerde haberler duyuyoruz. İşte haberin ışığında su maymununun zararları…

Asıl adları kristajel olan bu su topları 9 farklı renge sahipler. Büyüklüklerinin 400 katı olabiliyorlar. Kesinlikle küçük çocuklardan uzak tutulmaları gerekir. Nano teknoloji ürünleridir.

İşte Haber…

Su maymunu nedeniyle hastanelere birçok başvuru oldu. Sağlık Bakanlığı anne babalara, ‘çocukları bu ürünlerden uzak tutun’ çağrısında bulundu.

Bitkilerin büyümesi için gübre olarak kullanılan ve suyla temasında 400 kat büyüyen renkli toplar çocukları hasta etti. Bakkal, market, kırtasiye, akvaryumcular ile seyyar satıcılarda satılan ve suyun içine atıldığında bölünerek çoğalan ‘su maymunları’ yüzünden onlarca aile Acil servislere başvurdu. Yutulduğunda midede büyüyen jel şeklindeki topların hayati risk taşıdığını dikkate alan Sağlık Bakanlığı, bu ürünlerin satışına el koydu.

Misafir 16 Mayıs 2012 16:35

İnternette hangi sayfada satılıyor.

Misafir 22 Mayıs 2012 18:24

internette sipariş etmek istiyorum ama nasıl yapacağım arkadaşlar,

Misafir 15 Ekim 2012 23:13

arkadaşlar su maymuncugunu kastamonudan neresinden alabilirim

Misafir 3 Kasım 2012 16:46

oyuncakçılarda var

Misafir 6 Kasım 2012 13:04

su maymuncuğu marketlerdede satılıyor ama kırtasiyeden al bende1500 tane var birbirinden güzel bazıları yavruladı ve okları akvaryumun içine attım ve onlarda büyüyor................... önu yuttuğun zaman midende büyüme yapıyor ve kanser oluyorsun

Misafir 26 Kasım 2012 21:49

ben su maymuncuklarını çok seviyorum ama kanserojen olduklarını bilmiyodum bu gerçekten doğru mu

Misafir 17 Aralık 2012 20:57

yutmak çok tehlikeli yuttuğnuzda midede çoğalır ve sizi ölüme götürebilir ben 9 yaşından beri biriktirdim şu an 12 yaşındayım bende milyonlarca var

abdi ibrahimin estetik salonunu tavsiye ederim.

Misafir 3 Ocak 2013 15:38

sumaymunu kötü

hiç tavsiye etmem kansorejen madde içeriyor. bir arkadaşım yedi ve öldü. kesinlikle tavsiye etmem

Misafir 20 Şubat 2013 21:26

Ben Burak.Rüzgarlıbahçe'de oturuyorum.Bilenler lütfen bana yardımcı olsun.Arkadaşlarımda yüzlerce var.Bilenler ne olur söylesin.

Not:Şehirdışı olabilir.

Misafir 5 Mayıs 2013 21:34

kırtasiyee

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2224235)

kırtasiye ve züccaciyelerde seyyar satıcılarda yer altı çarşılarında belki pazarlardan alabilirsin bakkallardanda alabilirsin

Misafir 15 Mayıs 2013 19:13

su maymunu

Büyük kırtasiyelerde satılır.Ben çook severim ama kanser ediyormuş.Benim şuan 36 tane var.sadece besliyorum.1 yıldır bişey olmadı.Yine de tedirginim.3. sınıf öğrencisiyim...

Misafir 16 Mayıs 2013 13:51

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2070898)
ben almıştım kanser yapıyormuş annem attı

peki nereden aldın

Misafir 22 Mayıs 2013 19:45

Su maymuncuğu

Tmm da arkadaşlar onun yaşadığı suyu içersen kanser oluyorsun onun dışında içmezseniz olmazsınız zaten bunlar bilen bir akıl zaten o suyu içmez

Misafir 11 Temmuz 2013 13:35

su maymunu

hangi ilçelerde satılır

Misafir 11 Temmuz 2013 14:02

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2117076)
___

ARKADAŞLAR BENDE 500 TANE VAR KIRTASİYELERDEN ALABİLİRSİNİZ FAKAT BÜYÜK KIRTASİYELERDEN ....... SADECE KOVAYA KOYUP SU DOLDURUN İÇİNE ATIN MAYMUNCUKLARI ERTESİ GÜN BÜYÜRLER .... BİZİM OKULDA KERMES VARDI ORADA TANESİ 10 KRŞ DU .... BEN PAKETİNİ
YANİ 500 TANESİNİ 1 TL YE ALDIM KIRTASİYEDEN.....10 YAŞ VE ÜZERİ KİŞİLER İÇİNDİR.......YUTABİLİRSİNİZ........ŞEKER FALAN SAKIN ATMAYIN.......ONLAR BÜYÜTMEK İÇİNDİR........VE ÇOK BÜYÜRLERSE PATLARLAR VE DİĞERLERİNE ZARAR VEREBİLİRLER .......BEN APARTMANIN ÖNÜNDE SATIYORUM............7 RENKLERİ VARDIR .........SARI......MOR....PEMBE....KIRMIZI....TURUNCU....MAVİ.....YEŞİL VE BİRDE SAYDAM ( ŞEFFAF ) RENKTE OLANLARI VARDIR.....SAYDAM OLANLARI SUYA ATINCA GÖZÜKMEZ ........ARKADAŞIMIN 949 TANE VAR

peki evin nerde ben almak istiyorum ben istanbulda yaşıyorum

hakandnc 20 Temmuz 2013 15:24

kırtasiye vb. yerlerde satılıyordu ama şimdi satılmıyor çünkü yüksek derecede kanserojen madde içeriyor. benim bir zamanlar yüzlerce su maymunum vardı hepsini çöpe attım :)

Misafir 20 Ekim 2013 19:55

Alıntı:

ben yozgata oturuyorum kırtasiyelerde var

gökay çakmak 4 Kasım 2013 19:59

süpermen

Alıntı:

aslında benim de yok ama arkadaşımın 100 tane var 100 tanesine 1 tl ücret vermiş arkadaşım bakkaldan almış ben de alıcam zararlı olsada çok sabırsızlanıyorum almak için eğer bakkalda yoksa kırktasiye ye git belki orda bulursun bulamazsan yine soru gönder ben cevaplarım

maymun 15 Kasım 2013 18:17

nerde satılıyor beyler irtanetten batı 1taneden 200 tane dogoı

Misafir 23 Kasım 2013 13:43

su maymunları nerde satılır

arkadaşlar bnce güzel ama zararlıda denilebilir. eğerki evinizde küçük bi kardeşiniz varsa onu alır ve yutar .onun ulşamacağı bir yere koyun!bnde 1000 tane var çok güzeller ama gerçekten zararlı:(:)

Misafir 23 Kasım 2013 16:17

Benden soru

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2646243)
ARKADAŞLAR BİLEN BANADA SÖLER Mİ

Ben kayseriliyim nerden alıyım 5.sınıfa gidiyorum

Misafir 26 Ocak 2014 21:44

ben almak yerine evde kendim yapmak istiyorum yani almadan kendim üretmek istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz.

Misafir 12 Şubat 2014 21:08

BN AFYONDAYIM NEREDEN BULABİLİRİM

Misafir 13 Şubat 2014 13:48

Send Your Friends a Free Gift

merhaba su maymununa ne katarsak iyi gelir tuz mu şekermi ama genelikle tuz yapı yorlar lütfen söyleyin tuz mu şeker mi

Misafir 10 Mart 2014 19:47

das

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2334964)
merhaba bende 400 tane maymuncuk var büyüdüler bende küçülsün diye suyunu boşalttım ama küçülmediler ben küçültmek istiyorum ne yapmalıyım ?????

küçülmesi için tuz ver büyümesi için şeker ver :D

rümeysa08araci 10 Mart 2014 20:25

bende bulmak istiyorum

Şile'de var mıdır acaba kırtasiyelerde bende almak istiyorum

Misafir 13 Mart 2014 07:56

maymun

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2117076)
___

ben almayı düşünüyorum ama hangi kapta saklanır bilmiyorum rica etsem hangi kapta beslendiğini sölermisiniz

yalan 15 Mart 2014 13:49

su maymuncuğu gaziantepte cansu kırtasiyenin yanında ergal bakkal var orda bir paket 1 tl koşun alın

duduhan 20 Mart 2014 09:03

su maymunu

bende 759 tane vardı biri çok büyüdü (anormal) onu ayırıp su kovasına koydum :D

Misafir 27 Mart 2014 13:15

sakın sarı renkli su maymuncuğu almayın içinden örümcek cıkıyo

Misafir 29 Mart 2014 17:54

maymun

kırtasiyelerden okuların kantininde bende 22223 yane vardı kovaya koymuştum ama büyüdüler hepsi patladı bir tanesi vardı yavru doğrmuştu

Misafir 31 Mart 2014 21:44

Cevap

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2114670)
yaa bizim okulun adı VALİ RECAİ GÜRELİ İ. Ö. O. ORADA KIRTASİYE VAR ACABA ORADA SATILIR MI? BEN 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM

Gidip kırtasiyeye sorabilirsin ...

Misafir 10 Nisan 2014 18:11

ya bunlar nasıl yavruluyo

Saat: 15:28
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık