MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayardan telefona şarkı nasıl yüklenir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/385168-bilgisayardan-telefona-sarki-nasil-yuklenir.html)

AZİZE KESKİN 9 Kasım 2011 12:18

bilgisayardan telefona nasıl şarkı yüklerim cevaplandırabilirmisiniz?

Misafir 9 Kasım 2011 18:11

usb

Misafir 1 Aralık 2011 18:25

usb kablosunu takıyorum Pc de hiç bişi çıkmıyo bilgisayarımda da bişey yok w7 kullanıyom lüttfen yardımm

Misafir 27 Nisan 2012 18:25

TELEFONA ŞARKI NASIL YÜKLÜYEBİLİRİM
HİÇ BİR BİLGİM YOK

KinqofTheDewil 28 Nisan 2012 09:34

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2400588)

Alıntı:

HİÇ BİR BİLGİM YOK

Eger hafıza kartı kullanıyor isen hafıza kartını adaptörü ile pc ne usb ya da direk olarak baqlayabilirsin...

Hafıza kartın yok ise telefon ile pc arasında usb kablosu var o yolla baqlanabilirsin. Usb baqladıktan sonra Depolama seçeneqini seçersen aktarım yapabilirsin...

Misafir 26 Mayıs 2012 19:01

ya usb nasıl takılıyor kulalıklamı ama bizim kulaklık antemden ayrılıyo of

Misafir 11 Haziran 2012 00:10

Ya bende depolama diye bir seçenek yok :S yığın bellek - medya oynatıcı - samsung pc studio bunlar var :S

Misafir 11 Haziran 2012 00:13

Ya bende de depolama seçeneği yo yıgın bellek -medya oynatıcı - samsung pc studio falan var ne yapmalıyım :S
Birde ben kabloyu bağlayınca ekranda falan hiç bir pencere açılmıyo lütfen bana şarkı nasıl atılır biri ayrıntı ile anlata bilirmi ? İlk kez kabloyu kullanıcam :S

Rower 11 Haziran 2012 00:22

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2430161)
Ya bende de depolama seçeneği yo yıgın bellek -medya oynatıcı - samsung pc studio falan var ne yapmalıyım :S
Birde ben kabloyu bağlayınca ekranda falan hiç bir pencere açılmıyo lütfen bana şarkı nasıl atılır biri ayrıntı ile anlata bilirmi ? İlk kez kabloyu kullanıcam :S

Kabloyu telefonunuza ve PC ye bağlayın, seçeneklerden yığın depolama modunu seçiniz. Hafıza kartınızın içini gösteren pencere açılmıyorsa telefonunuzun modeline göre Samsung Pc Studio programını indirip kurduktan sonra tekrar deneyiniz.

Misafir 13 Haziran 2012 11:16

leptopta ki yeri nerde bulamadık"lütfen nerde acilen cevap

jumba 13 Haziran 2012 11:35

KARDEŞ AYNISI BENDE DE OLDU BİR KABLO GİBİ BİŞE VAR ONDAN ALDIM BİLGİSAYARA BAĞLIYO ORDAN TELEFONA ATIYON

Misafir 30 Eylül 2012 00:53

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2234664)
usb kablosunu takıyorum Pc de hiç bişi çıkmıyo bilgisayarımda da bişey yok w7 kullanıyom lüttfen yardımm

bak düzgün tak gelir

dj_ibrahim 30 Eylül 2012 11:06

usb ile ne uğraşıyorsun hafıza kartını çıkar cardreader ile muzıklerı at geri tak ayrıca tlfon samsung ise onun cd sini mutlaka tanıtmalısn vede pc suiti ile iş görmelısın

Misafir 29 Kasım 2012 18:10

bilgisiyardan telefona nasıl şarkı yüklerim

Misafir 29 Kasım 2012 18:14

bilgisiyardan telefona nasıl şarkı indiririm

ocean97 29 Kasım 2012 18:19

Ya bunun birçok yolu var. İlk olarak benim en çok kullandığım ve en kesin ve garantili olan adaptör ve hafıza kartı kullanmak. Hafıza kartını adaptöre takıp bilgisayara takınca garantili ve çok hızlı bir şekilde atabiliyor. Böyle bir giriş yoksa ikinci seçenek olarak ki insanlar bunu genelde daha çok kullanır telefonla verilen bir kabloyu (Usb girişi ve telefonda takılabildiği bir yer olan kabloyu) kullanıyorlar. Hiç denemedim ama o da etkilidir diye düşünüyorum. Ve son olarak bluetooth kullanarak aatabilirsin. Biraz uzun sürebilir ama çok rahat bir çözümdür. Ha birde bee.mp3 gibi sitelerden direk telefona şarkı atılabiliyor. Bunları bir denemeni isterim. Hiç olmadı telefonun iyiyse internet paketi al ve telefona indir. Bunların hepsi kullanılabilir ve kesin olanlar.

Misafir 12 Şubat 2013 15:25

[QUOTE=AZİZE KESKİN;2204771]bilgisayardan telefona nasıl şarkı yüklerim cevaplandırabilirmisiniz?[/QUOT usb kablasu alman gerekli ilk önce telefoncularda satılıyo bir ucunu bilgisayara takılıyor diğer ıcu telefona telefondean sana bilgi geliyor ewet tuşla biilgisayarında ne varsa telefonuna taabilirsin

Misafir 21 Mart 2013 13:09

sır

Alıntı:

HİÇ BİR BİLGİM YOK

telefonun kablosunu bilgisayara tak o yükler zaten

Misafir 12 Temmuz 2013 15:56

Depolama

Alıntı:

AZİZE KESKİN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2204771)

Ya bende depolama var giriyom ona bil.de bişi çıkmıyoo

Misafir 19 Ağustos 2013 20:20

zoort

Alıntı:

AZİZE KESKİN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2204771)

öle oldugunu bizde biliyoruz nasıl olucak işte

Misafir 19 Ekim 2013 17:18

bana yardım edin hiç bir bilgim yok telefona nasıl şarkı yükleyebilirim

Misafir 13 Aralık 2013 17:34

telefona nasıl müzik üklenir ?

ya telefonuma nasıl müzik yükliyecem yardım edin lütfen :(

Misafir 12 Ocak 2014 13:00

bilgisayara şarkı nasıl yüklenir lütfen çok acil

senveben 11 Şubat 2014 16:59

ya ben yapamadım depolama diye birşey yok yardım edin nolur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misafir 28 Haziran 2014 15:49

arkadaslar bnim bşldğim bilgisayarınızda bearshare varsa oradan istediğiniz müzigi bilgisayara aktarın sonra telefon kablosuyla telefonunuza aktarı :)

Saat: 14:42

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık