MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/455000-movie-star-planette-kayitli-hesabima-giremiyorum-sorun-ve-cozum-nedir.html)

Misafir 30 Haziran 2013 12:15

Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir?

Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir?

Misafir 1 Mayıs 2014 16:22

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2659388)
hesabımı yeni açtım dün oynuyordum bugün şifre yanlış diyip girmiyor oysa vıp da yapmıştım acaba hesabıma neden giremiyorum yardım eder misiniz lütfen?

Senin girememen normal bişey benim babam bni vip yaptı hesabından 2.000 kayboldu bürdaha deneme ben de senden bişey istiycem internetimiz turcell superonile ama msp yi yasaklamış nasıl açabilirim

Misafir 29 Ağustos 2014 16:53

MOVİESTARPLANET FAME FORTİE AND FRİENDS

NEDENİ MSP İLİMUATİ OLDUU İÇN TURKİYE DE YASAKLANMS AMA BAZI YERLERDE :(
BİR ARALIĞINA OYUNU BIRAKIN ÖRNEĞİN 5 GÜN FLN :) ÇOK DENERSENİZ HESABINZ AÇLIR AMA KIYAFELERİNİZ SC LERİNİZ DİO LARNIZ GİDER :S

Misafir 30 Ağustos 2014 13:16

msp

e potana bk şifren değişmişse orda gsterir

aşkın_bumu 30 Ağustos 2014 21:51

Arkadaşlar şu sıralar msp kapanacak diye söylentiler çıktı dün kapanmadı bugün vip yapıp diamond paket aldım hesabımda tonarca para ve diamond var fakat sabahtan beri hesaba giriyor ve 2saniye sonra eranı kararıyor simsiyah oluyor bekliyorum uzun süre açılmıyor sinirimden ağlıcam 21. levelie sadece 200 fame kalmıştı... :'(

naz20002 8 Eylül 2014 13:22

açılmama

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2752461)
MSP HESABIMA GIREMIYORUM YUKLENIYOR DIYOR YUKLENIYORR AMA ACILMIYOR..
YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM BU SORUN TEK BENDEMI ACABA ?

hyr aynı şey bendede var ve turkcell vınn kullanıyorum açıl mıyor yardım mistiyorum exporer da flash istiyor yüklüyom gene açılmıyır

Misafir 15 Ekim 2014 18:59

MSP

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2640778)
msp ye giremiyorum yeni hesap açabiliyorum ama kayıtlı hesaplara giremiyorum 11. level 12 ye de az kaldı:(

vo zaman hesabın kapatılmış veya başka bir kullanıcı tarafından çalınıp şifre değştirilmiştir o hesaba bida ulaşamazsın.

Dilay Hacer 7 Nisan 2015 15:19

niye açılmadığını öğrenmek istiyosanız ; msp yani MovieStarPlanet bir kullanıcı tarafından engellendi oyunu kuranlarda neye uğradıklarını bilmiyorlar kurucular facebook hesabından ; bizde nolduğunu bilmiyoruz mspciler ! en yakın sürede sorunu nasıl çözeceğimizi bulucaz ama zor çok zor belki bir 5 gün sonra girebilirsiniz dedi ve belki açılır belki ömür boyu hesaplarınız öyle kalır...

[[DURU]] 28 Haziran 2015 19:08

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2659388)
hesabımı yeni açtım dün oynuyordum bugün şifre yanlış diyip girmiyor oysa vıp da yapmıştım acaba hesabıma neden giremiyorum yardım eder misiniz lütfen?

tabiiki yardım ederim hackler hesabını hacklemiş sanırım bnde bir program var onla hesabını geri alabilirim ama [[DURU]] hesabına isim ve şifreni at seni bilgilendireceğim bn yalncı deilim merak etme.Ama sen bilirsin :))

runeşya 6 Temmuz 2015 23:50

Mps oyun hesabınıza gidememe sebeplerinden biri hesabımızın çalınma ihtimaldir onun dışında admin hesabı kapatmış olabilir.

Saat: 10:11
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık