MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Kahve Molası (https://www.msxlabs.org/forum/kahve-molasi/)
-   -   Hayatın içinden Satır Araları (https://www.msxlabs.org/forum/kahve-molasi/18112-hayatin-icinden-satir-aralari.html)

AeraCura 29 Nisan 2010 19:56

Offff... dedi.
-Ne oldu? dedim
-hiiiiiç, dedi.
-Herşeyi bırak gel benimle, dedim.
-Olur mu ? dedi.
-Topu topu bi tabak fazla koyarız soframıza, dedim.
-Olmaz, dedi.
-Neden? dedim.
-Aynı tabaktan yeriz, dedi.
Bir daha Sevdim....

AeraCura 6 Mayıs 2010 09:54

Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat... ???
Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi..

AeraCura 10 Mayıs 2010 21:51

Bileğinden zincire vurulmuş, karanlıklara terk
edilen çocuklar kadar ürkeğim bu gece. Sanki 'öcüler' tırmanacak
paçalarımdan üstüme. Sanki bir yaratık deşecek yüreğimi hiç acımadan.
Dedim ya; çocuğum, ürkeğim. Kanlı düşlerdeyim...

Misafir 25 Aralık 2010 23:05

IcE`MousE

Bir gün durup,
Bir gün dönüp,
"Yaşamın neresinde kalmıştık?" diyebilecek miyim!
Ya da
"Başlamadığım neler var?"
Başlayıp, bitiremediğim… Hayal bile edemediğim.

Okuyunca İnsanı Alıp Götürüyor yüreğine Sağlık

_MMia_ 26 Şubat 2011 23:11

Aşık olmakla sevmek arasındaki farkı sormuşlar ?
Cevaplamış Şems:
"Senin baktığına herkes bakar; ama senin onda görebildiğini herkes göremez.
Herkes aşık olabilir; ama hiçkimse senin gibi sevemez.
Tek fark sensin..
..."Seni özel kılan; sevdiğin değil, sevgin".

_MMia_ 6 Mart 2011 02:05

"Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıkları değil. Yaşanması mümkünken, yaşayamadığı mutluluklardır".
[Dostoyevsky]

_MMia_ 10 Mart 2011 01:38

Beklentisi yüksek olan kadınların yalnızlığı daha koyu oluyor.Büyük lafların gölgesinde geçen hayatlar, bir daha iflah olmuyor,geçip gittiğiyle kalıyor.Zaman, aşk herşey! Ayrılıkları ayrıntılar acıtır. Kadınları mahveden erkekler değil, ayrıntılardır.Erkekler, erkekliklerinin tadını alabildiğine çıkartırken, kadınlar bu konuda da umutsuzdurlar. Çünkü kadınlık bekler. Ummak ve beklemek kadınlığa verilmiş iki cezadır.

Misafir 4 Ağustos 2011 03:11

Bırakıp gitmek istiyorum her şeyi, herkesi… Yüreğim yanıyor, içim acıyor. Canım çok yanıyor Tanrım… Elimde bir oyuncak, çocukluğuma geri dönmek istiyorum. Sorumsuz, sorunsuz, mutlu… Okadar uzak ki umut ettiğim şeyler bana. Okadar zor ki bu yüreğin tamiri. Bir tanem, bebeğim, gözlerini, bana sarılmanı özledim. O kadar özledim ki seni, isyan edesim geliyor. Sen şimdi kaçıncı uykunda, sarılıyorsun yanındaki bedene. Mutlu musun? Ben aklına geliyor muyum? Düşünüyor musun beraber geçirdiğimiz saatleri? Ona da bana baktığın gibi sevgi dolu bakıyor musun? Ona da bana sarıldığın gibi sıkı sıkı sarılıyor musun? Ona bakarken de gözlerin parlıyor mu? Ben yalnız ben çaresiz, senin bana gelmeni bekliyorum. Karşılık beklemeden, sadece beni sarmanı beklerken, seni sevmeye, seni içimde büyütmeye devam ediyorum… Sen biriciğim, sevdiğim, meleğim… O kadar işledin ki içime, o kadar tanıdıksın ki, bırakamıyorum unutamıyorum seni!!! Ne yapacağımı, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sadece bana gelmeni, bana sarılmanı bekliyorum, küçük bir çocuğun sevgi beklediği gibi… Geldiğinde, yüzümü gömeceğim göğsüne, doyasıya sarılacağım sana… Yine alacağım o sevgi dolu yüzünü ellerimin arasına. Bana sarıldığında nefes bile almayacağım, ürkütmemek için seni. Sen yeter ki gel, yeter ki sevgini esirgeme benden. Yine git sonunda ,istersen. Sesimi çıkartmayacağım…

kosovalı hulya 4 Ağustos 2011 14:29

Kusura bakma dünya, biz seninle anlaşamıyoruz.
Ya ben sana fazla geliyorum,
Ya da sen benim hayallerime dar geliyorsun.
Ayır bizi hâkim bey.
Zaten görücü usulü evlendik.
Ne ona sordular bunu alır mısın? diye,
Ne de bana sordular dünyaya gelir misin? diye...

kosovalı hulya 4 Ağustos 2011 14:59

Merkez üssü sen olan depremde her şey sapasağlam ayakta dururken, kimse görmese de en büyük enkaz benim yüreğimde...

İçimde arama çalışmaları günlerce sürse de, hiçbir yaşama isteği bulunamayacak bedenimde...!!

Saat: 11:18

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık