MsXLabs
Sayfa 6 / 8

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   'Msncore.dll' hatası nasıl çözülür? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/218918-msncore-dll-hatasi-nasil-cozulur.html)

Misafir 8 Kasım 2009 12:01

msncore.dll dosyasını nereye kaydedıcem

Rower 8 Kasım 2009 13:13

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1558678)
msncore.dll dosyasını nereye kaydedıcem

C:\WİNDOWS\SYSTEM32 klasörüne atarsanız sorun çözülür.

Misafir 8 Kasım 2009 22:24

slm ya şidi bn msnın yenı surumunu ındırdım bnm coklu msnım gıttı bnde coklu msn ındırmeye calıstım ama ınmedı bnm msnımde gıttı açılmıo msncore.dll hatası yazıyo ne yapmam lazım?

Misafir 10 Kasım 2009 12:50

MSNCore.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı sorunun çözümü nedir?

msn oturum pencerem acılmıyr onceden acılıyrdu yenı bır sey ekledık olmuyr yok oldu söyle yazıyr tıkladıgımızda msncore.dll bulunmadıgındaan bu uygulama baslatılamadı .uygulamayı yenıden yuklemesı sorunu gıderebilir yAZIYR AMA OLMADI YUKLEDIK :(

fadedliver 10 Kasım 2009 12:54

inceleyiniz
Alıntı:

Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1262006)
DLL-files.com - msncore.dll, free download
^İlgili dosya uzantısı indirin.

Ya da Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

Listede Windows Live Messenger bulunmuyorsa aşağıdaki bağlantıdan indirip kurun (8.1 TR):
http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE

Alıntı:

AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1262059)
Sanırım indirmiş olduğunuz eklenti sürümü uyumlu değil.

ZapMessenger proğramı ile messenger sürümünü kaldırın. Proğram ekle kaldırdan silindiğinden emin olun.

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) buradan yeni WLM 2009 indirin. (Türkçedir)

ve eklenti olarak messenger plus yüklemenizi öneririm. 2009 için olan msnplus sürümünü buradan indirebilirsin.
Windows Messenger Live Plus 2009

Messenger plus sayesinde birçok özelliği kullanabilirsin.

Alıntı:

TEKSİLAHJ0RDAN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1289789)
Buda bir fikir...
mscoree.dll
.NET framework ün bir dosyası.

.NET framework u kur.
eğer kuruluysa eksik kurulmuş demektir, kaldır sistemden, makinayı tekrar başlat ve en yenisini çekip sistemine kur (windows update sitesinde kritik olmayan güncellemeler altında seçilebilir)

İndiriniz: .NET framework

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1559544)
slm ya şidi bn msnın yenı surumunu ındırdım bnm coklu msnım gıttı bnde coklu msn ındırmeye calıstım ama ınmedı bnm msnımde gıttı açılmıo msncore.dll hatası yazıyo ne yapmam lazım?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1561507)
msn oturum pencerem acılmıyr onceden acılıyrdu yenı bır sey ekledık olmuyr yok oldu söyle yazıyr tıkladıgımızda msncore.dll bulunmadıgındaan bu uygulama baslatılamadı .uygulamayı yenıden yuklemesı sorunu gıderebilir yAZIYR AMA OLMADI YUKLEDIK :(

Misafir 10 Kasım 2009 14:30

sabah msn yi açtığımda yeni sürümle karşılaştım kurmak istemedim fakat kurmayıncada açılmıyodu kurdukdan snrada çoklu msn açmadı bnde msn yi kaldırıp tekrar yükledim ama bu seferde msncoredll bulunamadı diyor msn mi açamıyorum lütfen yardım edinn.. :(

Misafir 11 Kasım 2009 17:43

arkadaslar hiç bir msn çalışmıyor ne yapmam gerekli msn kaç . kaçı yüklicem ?

ceylan1940 13 Kasım 2009 20:00

MSN dll uygulaması yüzünden açılmıyor, ne yapmalıyım?

msn açılmıyor yardım edermisiniz messenger e tıkladığım zaman (kırmızı çarpı işaretiyle birlikte C:\Program Files\Windows Live\Massenger\msgsres.dll uygulaması veya DLL'si, geçerli bir Windows bellek görüntüsü değil.Lütfen yükleme disketinizdekiyle karşılaştırın diyor) lütfen yardım edermisiniz aslında yeni msn yi açıyordum ama çoklu yüklemek istemiştin ondan sonra açılmadı şimdi aşamalarını bilmiyorum hangi programları almam gerektiğinide bilmiyorum yardım edin lütfen

fadedliver 13 Kasım 2009 22:15

Alıntı:

ceylan1940 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1565606)
msn açılmıyor yardım edermisiniz messenger e tıkladığım zaman (kırmızı çarpı işaretiyle birlikte C:\Program Files\Windows Live\Massenger\msgsres.dll uygulaması veya DLL'si, geçerli bir Windows bellek görüntüsü değil.Lütfen yükleme disketinizdekiyle karşılaştırın diyor) lütfen yardım edermisiniz aslında yeni msn yi açıyordum ama çoklu yüklemek istemiştin ondan sonra açılmadı şimdi aşamalarını bilmiyorum hangi programları almam gerektiğinide bilmiyorum yardım edin lütfen

Hata Veren *.dll* Dosyalarına Çözüm

Misafir 19 Kasım 2009 21:12

offffff yaaaa ark. msn başımda dert te PC dende doğru dürüst anlamıyorum.yeni sürümü yükledim ama sürekli hata raporu veriyor ( gönder yada gönderme ) diye bişeyler yazıyor.. msn yi açtıyorum 5 saniye gibi bir sürede bu pyazı ekrana geliyor. kapattığım zman msn de kapanıyor. ne yapmam lazım.proğram ekle kaldırdan msn yi kaldırıp çoklu msn kurayım dedim ama yanlış birşey yaptım galiba MSNCORE.dll. yazısı çıkıyor.napmalıyım bana yardımcı olun.. sinirlerim bozuldu PC yüzünden.

Saat: 21:28
Sayfa 6 / 8

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık