MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Adres çubuğundaki adresler nasıl silinir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/224555-adres-cubugundaki-adresler-nasil-silinir.html)

Misafir 6 Ocak 2009 21:39

ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????

MesirKentli 6 Ocak 2009 21:46

Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsunuz? İnternet Explorer ? Firefox? Opera?

stickman 6 Ocak 2009 22:08

Alıntı:

Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1279691)
ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz :)

Misafir 6 Ocak 2009 22:35

Hımmm bizimki galiba internet explorer :S da bunların sadece bi tanesini silme imkanım yok mu?

MesirKentli 6 Ocak 2009 22:43

Üstünü işaretle Delete yap ama emin değilim olacağı konusunda :faint: Yada bize bir iyilik yap hepsini sil :D

Misafir 6 Ocak 2009 23:07

:Dhımm denedim üstü işaretlenmio ama yine de teşekkürler kolar gelsinnnnnnn:cl:

Misafir 6 Ocak 2009 23:11

Bu konuyu inceleyebilirsin > https://www.msxlabs.org/forum/pc-internet-teknik-destek/21951-internet-explorer-adres-satirindan-tek-adres-silme.html

Lay lay lom 10 Mart 2009 15:59

ctrl+h yap yanda çıkıo onların hangisini istiosan üstüne tıkla delete ile sil hem mozilla firefoxda hemde expoler da oluoo

armak007 1 Nisan 2009 12:48

baslat calstır regedit yazıp enter tusuna bassıyorsun acılan pencerede bu adımları takip ediyorsun [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs] daha sonra silmek istedigin adresi tek tek silebilirsin

Misafir 18 Eylül 2009 02:09

ya ben istemeyerek bi adres çubuğu indirdim 2 adres çubuğu oldu nasıl sle bilirim tşkr şimdiden

Misafir 28 Eylül 2009 21:15

misafir çocuklaruygunsuz sitelere girmiş,şimdi şifre koydum ,ama anlamıyorum bu işten ,üsteki adres çubuğu galiba sağ kareyi tıklayınca önce ki girilenler çıkıyor bunları nasıl silebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.Zor duruımdayım eşimin yada kendi çoçuklarımın görmesinden korkuyorum... belirteyim OPERA yı kullanıyorum.

Misafir 26 Ekim 2009 20:24

ya ben facedekı msn adresını sılmeq ıstıorum ama olmuo yardım edın nolur

Misafir 11 Kasım 2009 12:07

slm herkese arkadaşlar sizden bir ricam var yardımcı olursanız seviniirm facebook msn adresi giryoruzya o adresler orda kalıyor ikidefa mausun tıkladığım zamn bütüb adresler çıkıyor bunlarrı nasıl sielebilirim yardımcı olursanız seviniirm saygılar

Misafir 5 Aralık 2009 14:00

slm. adres çubuğundaki geçmişte girdiğim adresleri silemiyorum geçmişi sili denedim olmuyor cleaner programıda ne derece güvenli bilmiorm adres çubuğundaki adreesleri silmem için bi yardım edermisiniz exproler kullanıorm

Misafir 2 Ocak 2010 16:31

misafir çocuklar uygunsuz sitelere girmişler üst araç çubuğundakı siteleri nasıl silebilirim

Misafir 1 Şubat 2010 05:38

facebookta çıkan msn adresi için üzerine gelin ve delete tuşuna basın bu kadar

Misafir 16 Mart 2010 00:34

arac cubugundaki adresleri silme,gözatma ve tarama geçmişini silme

Misafir 25 Mayıs 2010 16:23

facebooktaki arama cubuğundaki adresleri nasil silebilirim acele yardm lütfn

KaNKaWaReZ 25 Mayıs 2010 16:28

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1636993)
misafir çocuklar uygunsuz sitelere girmişler üst araç çubuğundakı siteleri nasıl silebilirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1676173)

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1729943)
arac cubugundaki adresleri silme,gözatma ve tarama geçmişini silme

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1781157)
facebooktaki arama cubuğundaki adresleri nasil silebilirim acele yardm lütfn

Aşağıdaki Mesajı Okuyunuz..

Alıntı:

stickman adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1279750)
Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz :)

Misafir 10 Haziran 2010 10:27

yha bn facedeki adres çubuklarında kayıtlı olan msn leri silmek isdiorum yha nolurr bi yardımcı olun allah rızası içinnnnnnnnnnnnn

Misafir 2 Ağustos 2010 10:58

maxthon

ben maxthon kullanıorum ve adres çubuğundaki siteler nasıl silinicek :S yapamıorum gitmio ordak siteler napmam gerek lütfen yardımm :):) şmdiden teşekkürler :)

Misafir 26 Eylül 2010 16:08

CTRL+SHİFT+DELETE YAPIN SİLİYOO

Misafir 28 Ekim 2010 17:09

internet geçmişi silme

sol üstte güvenllik e tıkla gözatma geçmişi sile tıkla gelene ewet de ve sonra tertemiz olsun :)

Misafir 29 Ocak 2011 12:18

ya facebook da nasıl silinio bu adresler

Misafir 2 Nisan 2011 21:44

adresin üzerine gelip delete tuşuna basmanız kafi

Misafir 4 Mayıs 2011 19:31

boşver onları fareyi o adres kayıtlı olan yere getir fare orda dururken deleteye bas

Misafir 2 Kasım 2011 08:54

arkadaşlar 84 silmek istediğiniz msn veya face adresinin üzerine gelin ve klavyedeki delete tuşuna basın .hepsi bu istediğiniz adresi böylece silmiş olursunuz.çok basit. FACE VEYA MSN de adres girdiğiniz yerlerde daha önceden girilmiş adresler kayırlı ise ve sizde bunları silmek istiyorsanız o adresin mouse la üzerine gelin ve klavyeden DELETE tuşuna basın silinir. hepsi bu 7+77 =84

Misafir 5 Mart 2012 18:59

merhaba.ben windonws live messenger'adres çubuğuna msn aderisimi yazıp girecekken,araç çubuğunda daha önce girilmiş msn adresleri varve hiçbiri kullanılmıyo.onları nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Misafir 11 Nisan 2012 15:00

arkadaşlar benim arama motorumun ismi Funmoods yha arama çubuğundaki şeyleri nasıl silecem yha yardım :(

Misafir 24 Nisan 2012 21:48

İngiliz anahtarında Seçenekler sonra Gelişmiş secenekler sonra Tarama verilerini temizle

Misafir 15 Ağustos 2012 23:42

funmoodsu nasıl kaldırıcam

Misafir 16 Temmuz 2013 17:06

olmuyo

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1676173)

olmuyooo

Misafir 25 Ekim 2013 19:24

adres çubuğu silme

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1788547)
yha bn facedeki adres çubuklarında kayıtlı olan msn leri silmek isdiorum yha nolurr bi yardımcı olun allah rızası içinnnnnnnnnnnnn

adresin üstüne gel adresin yanında sağ tarafta çarpı işareti var ona tıkla

Misafir 26 Mart 2014 08:22

sadece deleteye basın

Misafir 23 Ağustos 2014 17:23

google chrome için CTRL+H yapınca tarama geçmişi çıkıyor tarama ve geçmişi temizle deyince çıkan maddelerden form otamatik doldurma verilerini sil dersen sadece onlar silinir.

Saat: 04:44

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık