PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Adres çubuğundaki adresler nasıl silinir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Blue Blood21:39, 6 Ocak 2009 
ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????
En iyi cevap stickman tarafından gönderildi

Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı:
ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????
Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz :)
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
MesirKentli21:46, 6 Ocak 2009 
Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsunuz? İnternet Explorer ? Firefox? Opera?
Cevap
stickman22:08, 6 Ocak 2009 
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı:
Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz
Cevap
Blue Blood22:35, 6 Ocak 2009 
Hımmm bizimki galiba internet explorer da bunların sadece bi tanesini silme imkanım yok mu?
Cevap
MesirKentli22:43, 6 Ocak 2009 
Üstünü işaretle Delete yap ama emin değilim olacağı konusunda Yada bize bir iyilik yap hepsini sil
Cevap
Blue Blood23:07, 6 Ocak 2009 
hımm denedim üstü işaretlenmio ama yine de teşekkürler kolar gelsinnnnnnn
Cevap
Blue Blood23:11, 6 Ocak 2009 
Bu konuyu inceleyebilirsin > http://www.msxlabs.org/forum/pc-inte...res-silme.html
Cevap
Lay lay lom15:59, 10 Mart 2009 
ctrl+h yap yanda çıkıo onların hangisini istiosan üstüne tıkla delete ile sil hem mozilla firefoxda hemde expoler da oluoo
Cevap
armak00712:48, 1 Nisan 2009 
baslat calstır regedit yazıp enter tusuna bassıyorsun acılan pencerede bu adımları takip ediyorsun [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs] daha sonra silmek istedigin adresi tek tek silebilirsin
Cevap
Misafir02:09, 18 Eylül 2009 
ya ben istemeyerek bi adres çubuğu indirdim 2 adres çubuğu oldu nasıl sle bilirim tşkr şimdiden
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama