Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Adres çubuğundaki adresler nasıl silinir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Blue Blood tarafından 6 Ocak 2009 (21:39) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
72335 kez görüntülenmiş, 34 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ağustos 2014 (17:23) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Ocak 2009, 21:39

#1 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????
En iyi cevap stickman tarafından gönderildi

Alıntı:
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????
Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Ocak 2009, 21:46

#2 (link)
MesirKentli
Ziyaretçi
MesirKentli - avatarı
Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsunuz? İnternet Explorer ? Firefox? Opera?
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2009, 22:08

#3 (link)
stickman
Ziyaretçi
stickman - avatarı
Alıntı:
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2009, 22:35

#4 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Hımmm bizimki galiba internet explorer da bunların sadece bi tanesini silme imkanım yok mu?
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2009, 22:43

#5 (link)
MesirKentli
Ziyaretçi
MesirKentli - avatarı
Üstünü işaretle Delete yap ama emin değilim olacağı konusunda Yada bize bir iyilik yap hepsini sil
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2009, 23:07

#6 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
hımm denedim üstü işaretlenmio ama yine de teşekkürler kolar gelsinnnnnnn
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2009, 23:11

#7 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Bu konuyu inceleyebilirsin > http://www.msxlabs.org/forum/pc-inte...res-silme.html
Rapor Et
Eski 10 Mart 2009, 15:59

#8 (link)
Lay lay lom
Ziyaretçi
Lay lay lom - avatarı
ctrl+h yap yanda çıkıo onların hangisini istiosan üstüne tıkla delete ile sil hem mozilla firefoxda hemde expoler da oluoo
Rapor Et
Eski 1 Nisan 2009, 12:48

#9 (link)
armak007
Ziyaretçi
armak007 - avatarı
baslat calstır regedit yazıp enter tusuna bassıyorsun acılan pencerede bu adımları takip ediyorsun [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs] daha sonra silmek istedigin adresi tek tek silebilirsin
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2009, 02:09

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben istemeyerek bi adres çubuğu indirdim 2 adres çubuğu oldu nasıl sle bilirim tşkr şimdiden
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.138 saniyede (68.09% PHP - 31.91% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:33
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi