MsXLabs
Sayfa 10 / 18

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayar sürekli donuyor, çözümü nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/228944-bilgisayar-surekli-donuyor-cozumu-nedir.html)

Misafir 10 Temmuz 2011 11:55

yardııımmmmmmmmm

arkadaşlar lütfen biri yardım etsin bilgisayarım normal internete bakarken donmuyo ama bilgisayarda olan oyunları açtığımda donuyo.Bugün 9 kez sims dondu çok kötü bi durum lütfen yardım edin

Misafir 29 Temmuz 2011 18:20

arkadaslar benim pc expolorer e gırınce donuyor bazen dıger seylerdede sxe ınjected ı kurunca boyle olmaya basladı acaba ne yapmalıyım bilen varmı birkere de boyle oluyordu eskiden windows dosylara yukluyor yanı pc acmıyordu kendını su hata veriyordu . windows onarmayı baslat

Misafir 28 Ağustos 2011 14:21

Bakın benimde donuo ama programla ilgisi yok bunun pc sürücüsünün jeli var onu takmanız gerek pc nin sürücüsünn jeli bitmişsse sürekli donar pc

Misafir 29 Ağustos 2011 13:36

Bilgisayarım çok sık donuyor

Benim bilgisayarım çok sık donuyor daha bilgisayarımı aldığım günden itibaren donuyordu kaç kere format attırdım düzelme yok en son yedek bir fan eklettim gene düzelmedi hatta daha kötüye gitti sizce bilgisayarımın donma nedenleri neler olabilir ve nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız herkese minnettar kalırım şimdiden teşekkür ederim

Misafir 4 Eylül 2011 17:21

arkadaşlar benimde donuyor hala düzeltemedim 3-4 gün oldu format cekecem artık lütfen yardım simdi bilgisayarın içinde önemli seyler var o yüzden format cekmete istemiyorum

Misafir 4 Eylül 2011 18:38

bilgisayar açılırken siyah ekranda iken sürekli F8'e bas . orada seçenekler menüsü çıkacak .güvenli modu seçip bilgisayarı güvenli modda aç. açılması uzun sürebilir ama biraz beklemen gerekecek. bakalım bilgisayarın güvenli modda da donacak mı?. sonra denetim masasından aygıt yöneticisi ne gir orada önünde ünlem işareti olan aygıt varsa problemi o çıkarıyordur. onu kaldır...
oyun.xp3.biz ...::Anasayfa::...

Misafir 8 Eylül 2011 09:45

Arkadaşlar

ısınma yok
virüs yok
donanım çakışması yok
overlock yok
biosda sorun yok

ama sürekli donuyor internetteyken, daha ilk açılırken, oyun oynarken, hiçbirşey yapmıyorken

Misafir 22 Eylül 2011 17:03

benım bilgisarayımın her seyı yuksek 1gb ekran kartı 2gb ram ekran kartı ayrı ıslemcı ayrı sogutuluyor w7 kullanıyorum 32bit kullanıyorum ama oyun actıgımda fılan donuyor gecen gun ıcını temezledım gectı ama tekrar basladı neden??? cozum yazın

Rower 22 Eylül 2011 18:04

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2151863)
Arkadaşlar

ısınma yok
virüs yok
donanım çakışması yok
overlock yok
biosda sorun yok

ama sürekli donuyor internetteyken, daha ilk açılırken, oyun oynarken, hiçbirşey yapmıyorken

PSU yetersiz olabilir sistem gerekli voltajı sağlayamıyorsa stabil çalısmaz ve donma yapar kontrol edin. Ayrıca PC de upgrade yaptıysanız donanım uyumsuzluğu sonucu bu tip sorunlar çıkabilir.

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2158727)
benım bilgisarayımın her seyı yuksek 1gb ekran kartı 2gb ram ekran kartı ayrı ıslemcı ayrı sogutuluyor w7 kullanıyorum 32bit kullanıyorum ama oyun actıgımda fılan donuyor gecen gun ıcını temezledım gectı ama tekrar basladı neden??? cozum yazın

Isı sorunu gibi virüs bulasmıs ta olabilir, sıcaklık değerlerini kontrol edin, format atın tekrar deneyin.

burakcan95 22 Eylül 2011 19:23

Bilgisayar donup kalıyor. Format attım düzelmedi. ÇÖZÜM NEDİR ?

Başlıktaki gibi sorunum benim için çok önemli. Formatla düzelmedi. Donanımsal bişeydir kesin. Formatör öğretmenime sordum işlemcideki bi kaç iğne yanmıştır dedi.

Not : Bilgisayar format atmadan önce bios ayarlarını sıfırladım [ sıfırlamadan öncede donuyodu sonrada donuyor ]

Not : Bilgisayarın fanları sağlam tıkır tıkır çalışıyor.

Saat: 11:57
Sayfa 10 / 18

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık