MsXLabs
Sayfa 4 / 18

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayar sürekli donuyor, çözümü nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/228944-bilgisayar-surekli-donuyor-cozumu-nedir.html)

Misafir 14 Mart 2010 21:13

bilgisayarım donuyo ne aypmam gerekıyoo

Misafir 15 Mart 2010 15:14

metin2 oynarken pc donuyor mavi ekran çıkıyor

Misafir 29 Mart 2010 08:39

metin2

Alıntı:

metin2 oynarken pc donuyor

metin2 açınca hemen pc hitleniyor ve hiç birşey çalışmıyor resetliyorum ama gene aynı sorun format attım yeni ekren kartıda aldım olmadı ne yapmalıyım???

Misafir 29 Mart 2010 11:19

bilgisayar neden donuyor sorusuna cevap

arkadaşlar bende advande system care diye bir program var hem internet hızlandırıyor hemde bilgisayar donmuyor
burdan indirin: Advanced SystemCare 3.5.0 indir
başka bir program ise Hijacktihis bu programda donmaları engelliyor arkadaşlar
bunuda burdan indirin : HijackThis Download - İndir > Gezginler
arkadaşlar size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.=))

Misafir 29 Mart 2010 16:05

bilgisayara çok yükleniliyordur veya doludur

Misafir 29 Mart 2010 18:35

Arkadaşlar benimde bilgisayarım bi oyuna girince ekran nokta nokta oluyo çizgiler fln oluyo donuyo bikaç sn. duruyo ve restart atıyo neden olabilir?

savas 10 Nisan 2010 00:44

lütfen yardım edin aciiiiiill

evet ben Bios ayarlarını format atmak için oynamıştım ve internette film izlerken filmin alt süre kutusu doluyor ama film donuyor normal masa üstünde kayıtlı film var onu izlerken zerre kadar donma olmuyor yardım lütfen bios ayarlarından ADVANCED ordan girmiştim değişiklik oradan olabilir lütfen yardım edin acil :((

Misafir 16 Nisan 2010 19:59

pc donuor

Alıntı:

metin2 oynarken pc donuyor

sadece metin2 onarkn donuor anlamadım
yardım edermsins

Misafir 17 Nisan 2010 23:29

9 aydır donuyor ama bu ay içinde çok sık donuyorrr.

Benim bilgisayarım 10-15 dakikada bir donuyor sadece oyunda değil nerde olsa yine kasıyor.Bir kaç ay önce bilgisayarımın ekran kartı yanmıştı.Bilgisayarcıya götürdüm o da bilgisayarın ekran kartını 256 mb'ken 64 mb'a kadar düşürmüş vede fanını değiştirmiş.Yaz tatilinde yapmıştık değiştireli 9 ay oldu 8 aydır bu kadar çok kasmadı ama kastı.Bu son 1 aydır çok sık kasmaya başladı.Bu olayda service pack 3 yüklediğim için oldu galiba...Ne yapsam kasıyor.Ben şimdi neyi değiştirsem fan mı ram mi ekran kartı mı neyi değiştiriyim acil bi cevap lütfen... :(

meLanqoLik 18 Nisan 2010 10:15

Alıntı:

glader adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1295971)
Benim sorunum bilgisayarımın donması. Özellikle internete bağlandığımda internet explorer veya başka bir browser açınca pc donuyor ve ctrl + alt + del de işlemiyor. Bazende bilgisayar açılırken ekranda hoşgeldin yazısı çıktığında öyle kalıyor ve bilgisayar açılmıyor. Çoğu zamanda pc açılıyor masaüstü ekrana geliyor ve birşeye tıkladığım zaman donuyor. Ne yapmalıyım?

bilgisayarınızda virüs olabilir en kısa zamanda bir virüs programı yüklemelisiniz..

Saat: 19:13
Sayfa 4 / 18

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık