MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/232227-karsiliksiz-birini-seviyorum-ne-yapmaliyim.html)

Misafir 18 Kasım 2011 11:37

bende birini çok seviyorum .onu sevdiğimi söyledim ama o baskasını seviyo kızın abisinden ne kadar da dayak yediysede vazgeçmedi. onu çok seviyorum ve bana mektuplar geliyo kimin olduğunu bilmiyorum .onu unutmak için bu mektup en iiiii fırsattır. fuuuaaaaat seni çok seviyorum napsın bu deli gönlüm

Misafir 25 Kasım 2011 11:02

birini seviyorum ama onun bana karşı duygularını bilmiyorum hemde o benim en yakın arkadaşımla çıkıyor ben onu çok seviyorum bir kere bana gülümseyerekbakmıştı sonra bir daha öyle bakmadı çok üzülüyorum

Misafir 26 Kasım 2011 01:14

deliriorm

offffff onu çok sewiyorm hatta onu sewdimi söledm we 2 gnden bri cewap bekliyorm ynına gidip cewabı sordmda yüzüme bakp mal mal gülüo bazen bni takp edio yha deliriorm resmn bırakmak istiyorm tam bitti diorm onu görnce yine aynı şey oluo nolur bişe yazn napmalıym ?

Misafir 2 Aralık 2011 19:47

bende sizin gibi birini seviyorum aynı sınıftayız ama onun için hiç ağlamadım ..sizce ben gerçekten onu seviyor muyum yoksa başka yaşıklı birini görünce ondan vaz geçermiyim ? ya lütfen yardım edin

Misafir 3 Ocak 2012 23:41

bence de duygularını açmalısın belki onun da sana karşı hisleri vardır ancak şunu da unutma seni sevmiyo da olabilir.Kaybedecek bir şeyin yok.Git ve ona duygularından bahset.

İmpossiblee 7 Ocak 2012 15:57

ßende birine asıgım ama o bilmiyor bende kendisini pek tanımıyorum.Tekvandoya baslamıstım onu ilk gördügümde hiç ilgilenmiyodum bile onla... sonra tekvandoyu bıraktım ve bi kaç gün sonra aşık olmaya başladım ona facebookta ekledim 1 yıl oldu nerdeyse ama tanışamıyorum korkudan... Tavsiyeleriniz neler .s

Misafir 11 Ocak 2012 19:05

bende bırını seviyorum hemde çok aynı sınıftayız...ama hiç konuşmuyoruz napmalıyım ???yardım edin

aşığımdostlar 17 Ocak 2012 14:37

Lütfen okuyun;cevap yazın...

Arkadaşlar.Ben birini sevdim.O kişinin de haberi var.Ama o kızın sevdiği başka biri varmış.Ama kız bana karşı çok iyi davranıyor hep benim iyiliğimi istiyor sürekli mesaj atıyor benimle mesaj yoluyla saatlerce konuşuyor.Yani o kız da bana ilgi duyuyor bunu kendisi de söyledi.Ben şimdi ne yapıyım?
BANA BİR AKIL VERİN LÜTFEN!!! :dontknow:

Misafir 22 Ocak 2012 22:18

seviyorum ...(

ben bı kızı cok seviyorum ama o beni sevmiyo kardeş gibi gorduqum ınsanla cıktı ama kardsm de sevmiş goya onu bı sure sonra ayrıldılar ben kıza resmn 2 sene boyunca yalvardm her seferınde bıyeri kurtarıyrm baska bı bahane acıyo tm sevmıyo bılıyorm da bende unutmym arkds ne yapıcam _? !!! :'(

Kamildemiroglu 22 Ocak 2012 23:53

Alıntı:

g... adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1315026)
ben birisini seviyorum ama o bundan habersiz yani buna karsılıksız diyelim o sürekli başkalarıyla uğrasıyo ve onu sevdiğimiğ biliyo ve ben delirmek üzereyim herkes üstüme üstüme geliyo napıcam ben :'(

Aynı olay benim başıma da geldi.Uzun süre çile çektim.Ama şimdi geçmişime bakıp gülùyorum. Bence atgitsin çekeceğin çileye değmiyecek

Saat: 00:14

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık