MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayardan telefona resim nasıl gönderilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/232978-bilgisayardan-telefona-resim-nasil-gonderilir.html)

zyrtc 20 Şubat 2009 15:44

mErHaBa!!!
benım leptop da bluetooth yok fakat bilgisayarımdan telefonuma resım gondermek ıstıorum usb koblosuyla veya baska bır yolla telefonuma resımlerı nasıl gondere bıLırım cevaplayabılırsenız cooooook sevınırım:D (telefonum SAMSUNG D900i)

Keten Prenses 20 Şubat 2009 16:43

Telefonu aldığınızda size pc uyumlu bu tür şeyleri transfer edebileceğiniz bir aparat verilmiş olmalı. onunla aktarabilirsiniz

SEDEPH 20 Şubat 2009 22:41

Telefonunuzla gelen CD yi bilgisayarınızda kurduktan sonra usb ile bilgisayarınıza bağlanırsanız karşınıza çıkacak direktifler sizi yönlendirecektir.

MeLL 20 Şubat 2009 23:32

Telefonunuzla bir usb veri kablosu verilmiştir.Onun bir ucunu laptopa diğer ucunuda telefona takarak telefonun içindeki veri klasörünü bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz.Yani kabloyu telefonla laptopa bağladığınızda Bilgisayarım klasörünün içindeki yedek sürücülerden birisi aktif olur.O sürücüden telefonun klasörünü açıp bilgisayarınızdan herhangi bir veriyi kopyala-yapıştır komutları ile telefonunuza aktarabilirsiniz.

Ayrıca bluetooth usb aparatı var ise yine bilgisayarla telefon arasında iletişim kurup veri aktarımı yapabilirsiniz...

Kolay gelsin

Misafir 19 Aralık 2009 12:42

bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Misafir 16 Ocak 2010 20:59

benim telefonumda kablo felan gelmedi bluetot da bilmiyorum bilgisayarda biryerlere tıklayarak olmaz mı ben bu konuda biraz cahilim bana lütfen yardımcı olun çok sevinirim

Misafir 15 Mart 2010 20:02

ßiLqisayarıma samsung D 900 i iLe fotoraf vs. nasıL nasıL aktaraßiLirim. SöyLedikLerinizi denedim ama usb iLe aktaramıyorum nasıL aktara ßiLirim

YYYaaGGGııııZ 15 Mayıs 2011 13:56

bikere bilgesayar deil o bilgisayar ayrıca bluted yada usb bağlantı kkblosunu bilgisyara tak bir dosya açılacak gndermek istediği şyi o dossyaya taşı oldu bitti

Misafir 27 Mayıs 2011 16:17

telefonum samsung c3200 USB KABLOSU yok başka napabilirim

Misafir 29 Eylül 2011 16:15

telefonun usb kablosunu takmadan önce telefon ayarlarından USB ayarlarını açıyorsunuz oradanYığın Bellek işaretleyip
bilgisayara takıyorsunuz Bilgisayarım`da Çıkarılabilir disk açılıyor o sizin hafıza kartınız oraya atabilirsiniz

Misafir 6 Aralık 2011 19:41

ya off yapamıyorummm yardım

Misafir 24 Mart 2012 13:32

herkeze merhaba benim telefonum NOKIA ASHA 303 kablosu yok bilgisayara nasıl foto gönderebilirim?

Misafir 22 Nisan 2012 08:36

Alıntı:

Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1319224)
Telefonu aldığınızda size pc uyumlu bu tür şeyleri transfer edebileceğiniz bir aparat verilmiş olmalı. onunla aktarabilirsiniz

benım telefonun nokıa c3 bna vemedılır abım kablosunu kulanabılırmıyım

Misafir 22 Haziran 2012 09:16

Bilgisayara telefonun usb kablosunu taktım.Fakat hiç bir dosya görünmüyor yani telefonun içindeki veri klasörü görünmüyor. Ne yapmalıyım ?

Misafir 12 Ağustos 2012 08:10

yha lütfen cevap verin

Ask Mahkumu 12 Ağustos 2012 09:17

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2435536)
Bilgisayara telefonun usb kablosunu taktım.Fakat hiç bir dosya görünmüyor yani telefonun içindeki veri klasörü görünmüyor. Ne yapmalıyım ?

Farklı usb kanalına takmayı dene..

Misafir 12 Ekim 2012 22:13

Alıntı:

telefondan bilgisayara resim atma ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
telefonumdan kartla atmayı birtürlü becermedim :((

Misafir 13 Ekim 2012 10:40

Alıntı:

bilgisayardan telefona resim atma ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

bilgisayardan resim atmak istiyorum telefona

Misafir 29 Kasım 2012 18:15

nasıl şarkı indiririm

Misafir 29 Kasım 2012 18:16

telefondan resim nasıl indiririm

ocean97 29 Kasım 2012 18:23

Ya bunun birçok yolu var. İlk olarak benim en çok kullandığım ve en kesin ve garantili olan adaptör ve hafıza kartı kullanmak. Hafıza kartını adaptöre takıp bilgisayara takınca garantili ve çok hızlı bir şekilde atabiliyor. Böyle bir giriş yoksa ikinci seçenek olarak ki insanlar bunu genelde daha çok kullanır telefonla verilen bir kabloyu (Usb girişi ve telefonda takılabildiği bir yer olan kabloyu) kullanıyorlar. Hiç denemedim ama o da etkilidir diye düşünüyorum. Ve son olarak bluetooth kullanarak aatabilirsin. Biraz uzun sürebilir ama çok rahat bir çözümdür. Ha birde bee.mp3 gibi sitelerden direk telefona şarkı atılabiliyor. Bunları bir denemeni isterim. Hiç olmadı telefonun iyiyse internet paketi al ve telefona indir. Bunların hepsi kullanılabilir ve kesin olanlar.

Kaynak: Bilgisayardan telefona şarkı nasıl yüklenir?

Burada şarkıyı anlattım ama resim de bunun gibi yapabilirsin

Misafir 18 Aralık 2012 21:00

YA BİLGİSAYARIMDA BAŞLATTA BLUETOOTH VAR GÖRÜNÜYOR AMA BLUETOOTH A TIKLADIGIMDA BLUETOOTH AÇILMIŞ GİBİ GÖRÜNMÜYORR NOLURRR YARDIM EDİNNNN

Misafir 2 Mayıs 2013 01:12

benim telefonum glaxy s3 mini kablosu yok nasıl yapabilirim

Misafir 13 Eylül 2013 20:00

Benim cihaz Galaxy Trend G-7560 bilgisayara takılan bi aparatı var.Daha önce eski tip telefonlardan resim vb. çok rahat atabilirdum fakat telefon çok yeni pisaya sürüldü hakkında bilgi verebilecek birileri yokmu ? Bilgisayarım bölümündeki yedek sürücüyü çalıştırıyorum hata veriyor bişilermi kurmam gerek ? Lütfen yardım :7

gülistan 23 Ocak 2014 15:20

bilgisayardan telefona resim atma

ARKADAŞLAR BİLGİSAYARDAN TELEFONA RESİM ATMAK ÇOK KOLAY. İLK BAŞTA HANGİ RESMİ ATACAĞINI BUL. SONRA MAUS(FARE)DEKİ SAĞ TUŞA BAS.KARŞINA ŞIKLAR ÇIKACAK RESMİ FARKLI KAYDET VAR.ORAYA BAS.MASAÜSTÜNE İNDİRMEK İSTİYORSAN MASAÜSTÜNÜ SEÇ VE İNDİRE BAS.SONRA ÇIK ORDAN MASAÜSTÜNE BAK.KARŞINDA DURACAK.RESMİ AÇ.TO BLOOTOOT DİYE BİRŞEY VAR. TELEFONUNUN BLOOTOTONO AÇ.BİGİSAYARDAN SENİN TELEFON BLOOTOTONON İSMİNİ SEÇ.HER NE KADAR ÇABUK GÖNDERMESEDE GÖNDERTECEKTİR.ARKADAŞLAR BENDEN BU KADAR HERALDE BİR TEŞEKKÜRÜ HAK ETTİM:):):) SEVGİLERİMLE...

Misafir 29 Ocak 2014 14:35

bilgisayardan cep telefonuna resimli mesaj nasıl gönderilir

Misafir 11 Mart 2014 19:47

ya arakadaşlar ya bende resm yüklemek istiyorum dediğinz gibi yapıyorum resmi kopyala yapıyorum ama telfona bilgisayardan girdiğimde yapıştır tuşu olmuyorrr yardımm edinn yalvrrıımmmmmmmmmmmmmmm

Misafir 28 Ağustos 2015 20:47

iphone 5s nasıl atabilirim?

Misafir 1 Ocak 2017 23:59

nasıl atılıyor bilgi alabilirmiyim telefon iphone 7

Saat: 16:33

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık