MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/242973-dalgali-saclarin-kabarmamasi-icin-ne-yapilabilir.html)

morkedi 7 Nisan 2009 15:05

şaçlarım hafif dalgalı ve kıvırcık elektriklenmemesi kabarmaması ve buklelerin düzgün durması için ne gibi ürünler kullanabilirim??? örnek saç spreyi veya köpük vs...
ayrıları loreal'in bukle belirginleştiri saç köpüğünü kuru saça uygulayabilir miyim???

DrEaMy 7 Nisan 2009 15:54

Çeşitli markaların elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyici saç kremleri mevcut. Kozmetik ürünleri satan yerlerde size yardımcı olurlar.

Misafir 13 Aralık 2009 19:10

saçı yıkadıktan sonra ıslakken kçpük kullan.kurumasına da yardımcı olur.kuruduktan sonra tara.köpük çıktığında saçın kabarık durmaz.en azından bende böyle ,)

Misafir 29 Ocak 2010 23:00

benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum :S

fadedliver 29 Ocak 2010 23:04

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1674166)
benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum :S

Saçlarınız madem ki çok gür ara makas kesimi yaptırın.Bir de düzleşmesi için kimyasal içerikli losyonlar var.Kuaförünüze danışarak bunlara ulaşabilirsiniz.

Misafir 30 Ocak 2010 00:45

ßenim saçımda kıvırcık ve katLı kabarıo krem kullandım ama pek işe yaramadı... Tek çözüm jöLe gibi geLio /: oda saçLarımı çok sert yapıo başka çözümü olan var mı?? :(

Misafir 6 Şubat 2010 15:13

Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?

Misafir 15 Şubat 2010 18:52

bnm sçlarım kıvırcık sadece topuz yapabiliorum ve ben bu modede cok sıkıldım saçım açık brakmak istiorum ama yapamıyorm bunun için ne yapa bilirm lütfen yardım edin bn bu saçtan bıktım :S:S

Misafir 20 Şubat 2010 22:23

benim saçım düz ama kabarıo ayrıca dalgalı yapmak için ne yapmalıyım lütfen biri bişey söylesin de şu saçımı bir model yapıyım

biruni 20 Şubat 2010 23:01

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1681577)
Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?

bitkisel yağ sabah kullanıp, işinize gücünüze gidebilirsiniz.
Saç Bakım - Saç Maskesi - Saç Şampuanları

Misafir 21 Şubat 2010 19:39

saçı dalgalı yapanlar nasıl yapıo ? biri lütfen bişiy söylesin o kadar çok yöntem var diyolar ama bn daha rast gelmedim yapan varsa sırrını söylesin ltfn :D:D

Misafir 17 Nisan 2010 17:01

özgen

benim çaçımda aynı şekilde telleri çok kalın ve kabarıyor.hiçbir şekle girmiyor, ne yapmam gerekli acaba...

Misafir 17 Nisan 2010 20:49

ya artık saçımı yıkamak istemiyorum hep biryantin kullanıyorum çok sıkıldım bu durumdan lütfen bişey önerin

ßsra 20 Nisan 2010 18:40

ßnyodan snra saçlarınızı kurulamayın kendi kurusun ozman kabarmayı birasdaha aza indirmiş oLuo..(:

Misafir 8 Mayıs 2010 13:07

bnmde saçlarım çok kıvırcık ve kabarık her banyodan bigün snra düzleştiriorum ama artık düzleşmio çok cnm sıkılıo,saçlarımın kabarmamasını istiorum bi yöntem bulan varsa lütfen sölesin.....:(:(:(

Misafir 14 Haziran 2010 20:53

Benim de daLgaLı ve duş aLdığım zamanLar kabarıor . Bundan çok rahatsızım ne yapmaLıyım biLmiyorum :S Kuaförüm saç kremi sürdüğümde geçeceğini söyLedi kuLLanıyorum ama yine de kabarıyor ben hiç kabarmamasını istiyorum ! .. :(

Misafir 25 Haziran 2010 15:34

Lütfen cwp werinn

Ben 6. Sınıfta=238,932
7. sınıfta=253,352
8. Sınıfta=298
DipLoma puanım=71,92

^^ ^^Aldım saqLık mesLek Lisesine qirebiLirmiyim Lütfen aceLe cwp isTioruM... (!) ^^ ^^

Misafir 3 Temmuz 2010 20:40

arkadasLar benimde saçım hafif daLgaLı ve kabarıyoo cokk fazLa ürün kuLLandım kabarmasını engeLLemek icin ama hicbir ise yaramadı jöLe kuLLanmakta istemiyorumm sacLarım kazık gbi oLuyor şu sıcak günLerdede dus aLmadan oLmuyor ama hergün hergün düzLestirmektende cokk yoruLdum ayrıca basık ve nemLi havaLardada ne kadar düzLestirirseniz düzLestirin 5 dakikaya saç eski haLine dönüyor kabarıyorr sizin anLıcağınız naparsanız yapınn kurtuLamazsınızz :(

ama bir cözümü var oda kaLıcı sac düzLestirme henüz ben denemedim ama 6 ay faLan dayanıyormuss sac dümdüz oLuyormus ne kabarıyor ne eLektrikLeniyormuss kesinLikLe eski haLine dönmüyormuss ama dediğim gbi 6 ay sonra tekrar yeniLemeniz gerekLi. maLiyetii cokk fazLa en azından para kazanmayan ve benim gbi Lise öğrencisi biri oLan icin ama denemeye değer eLime gecen iLk fırsatta ve parayıda topLayabiLirsem yaptırıcağımm maLiyeti 500-600 tL arası değişiyormuss ama iyi bir kuaföre yaptırmaLısınız yoksa istediğiniz sonucu eLde edemezsiniz :)

baska bir cözüm daha var asLında buna cözüm denmez ama neyse benim sevdiğim bir yöntem sizde denemeLisinz. sıLanın yeni kLipindeki sacını görmüssünüzdür. fazLa kıvırcık ama süper insanLar bayıLıyor. afro bigudiyLe yapıLıyor. afro bigudiyi her yerde buLabiLirsiniz. sarmasıda cık ko:Lay ve ince sarıLdığı için herzaman tutuyorr. :)

sevgiLerimLe yararLı oLabiLirsem ne mutLu :)

dalgalı kız 8 Ağustos 2010 12:45

dalgalı saç-kabarık saç Nasıl kurtulcam...

Benim saçlarım dalgalı.Saçlarımın uç kısımları kıvırcık üst kısımları dalgalı.Uç kısımlarını ne kadar çok düzleştirsem de düz kalmıyor.Sokağa çıktığm zaman hemen saçlarım ayağa kalkıyor.Bir de saçlarımı kurulamadığım için acayip kabarıyor.Kabarmaması için ve kıvıcıklardN kurtulmam için ne yapmam gerekir.

bennu 23 Ağustos 2010 11:29

bennu

benim saçımda kıvırcık ve dustan sonra jole sürmezsem çok asırı elektrikleniyo hergün jole kullanmak istemiyorum.acaba elektriklenmeyi biraz olsun önlemek için perme yaptırmak işe yararmı?

Misafir 17 Eylül 2010 13:00

saçlarım kabarık düz olması için ne yapmalıyım?

Misafir 23 Eylül 2010 13:26

ya evet benimde çook kabarıyo biri bu konuyu aydınlatsaa...:((

Misafir 7 Kasım 2010 13:27

benim saclarım kıvırcık ve kabarık banyodan sonra cok güzel oluyo ama kuruyunca kabarıyo..jole süruyorm ama o da çok setlestryo...düzlesnce kabarmyo ama bn kıvırcık dursun ve kabarmasın istiyom..ne yapmayalım.yardımcı olursanız sewnrm...:(((

Misafir 8 Aralık 2010 19:02

köpük nası oluyo

Misafir 15 Aralık 2010 12:03

saç

kıvırcık saçların kabarmaması we dümdüz olması için ne yapılmalı?

Misafir 17 Aralık 2010 21:44

arkadaşlar bu saçlara pek çözüm yok benim saclarımda ınce telli ve kabarık dalgalı iste ama bi çözüm bulamıyorum düzleştirici yapmayn tavsiye etmem ben çok sacımı kaybettim o şekılde doğal halinizle kendinizi sevmeye çalışınnn tavsiyem

Misafir 20 Aralık 2010 19:25

Yaa aynen arkadaşlara katılıyorum...
ne kadar düzleştirirsem düzleştiryim düz kalmıyor mesela ben sabah okula giderken düzleştirmiyorum çünkü uğraşamıyorum saçlarım gür ve ara makasta attırmıyorum annem izin vermiyor lütfenn bana bir çözüm bulun kabarıyor ve elektrik çarpmış gibi oluyor bıktım saçımdann lütfen bir öneri lütfennnn :( :( :(

nermin = behiye 24 Aralık 2010 11:01

saç

saçlarım çoq kabarıo düzleştirmekten elektrik faturası çoq gelio:) lütfen yardımcı olun allah rızası için. bhende saçlarımı salınık bırakıp gezmek istiyorum yha.;(

Misafir 20 Ocak 2011 23:07

bnmde saçlarım kabarık ve kıvırcık kısalar da :/

Misafir 24 Ocak 2011 20:36

lütfen yardım edin...

Misafir 27 Ocak 2011 16:22

bence saçlarınızı bırakın daha iiii hemde şimdi kabarık saç bırakın kabarabildiği kadar kabarsın =))))

Misafir 11 Şubat 2011 13:59

arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum bazen saçlarım kabarıyor özellikle de banyodan sonra bu yüzden banyo yapmak istemiyorum neredeyse ama sadece 1 gün sürüyo.1 gün sürüyor çünkü önce şampuanla yıkıyorum saç kremi yapıyorum sonra tekrar şampuanla duruluyorum saçlarımı yarım toplayıp yatıyorum 2.sabah ipek gibi oluyo ama ben tamamıyla düzleşince sıfır kabarık saçlar istiyorum lütfen bana bir şey önerir misiniz?
başka saçım için ne kullanmalıyım?

Misafir 8 Mart 2011 18:51

saçını ör akşam yatmadan önce sabah aç olu ozaman

Misafir 12 Mart 2011 07:42

benim saçlarımda düz ama kabarıyo :(

Misafir 13 Mart 2011 12:29

bnim saçlarım dalgalı gür ve çok kabarık saçımın güzel durması ve kabarmaması için ne yapmamı önerirsiniz ?

Misafir 14 Mart 2011 15:56

ben saçımın kabarmasından rahatsız oluyorum.Ö

Misafir 15 Mart 2011 18:12

arkadaslar banyodan cıktıktan sonra kurutun ikiye ayırıp örün sabah kalktıgınızda açın ve kabarıklıgı gitmiş oluyo ayrıca şeklide güzel oluyor. Veya bir maşa alın hem daha hızlı bukle bukle yaparsınız . okulda işte evde dışarda daha rahat edersiniz . bu problem bendede var ben böyle hallediyorum :) iyi günler.

Misafir 21 Mart 2011 19:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1702732)
benim saçım düz ama kabarıo ayrıca dalgalı yapmak için ne yapmalıyım lütfen biri bişey söylesin de şu saçımı bir model yapıyım

kzm biz dalgalıdan kurulmaya çalısıozz sen dalgalı yapmaya mı çalısıo keske bnmsaçlarım da düz olsaydı yaaaa :(((((((((((((((((((((((

Misafir 22 Mart 2011 15:06

yaa benm sçm da dalgalı ve çook kabarıyo kuruyken banyodan çıktıktan snra ise mükemmel oluyo ama iki dk. içinde o mkmllk gidiyo ne kdr krem de sürsemm (bnyodayken saöımı tarıyorum)

Hazal 3 Nisan 2011 00:17

Kabarik sac

Arksdaslar benm sacimda cook gurdu AMA ben kuaforde ara makasiyla saclarimi azalttirdim ve kat verdrdm su anda cook memnunum ve Ayrca elidorun 7/24 u kullaniyorum elektrklnmsni onluyo o yuzden sian ck memnunum

Misafir 9 Mayıs 2011 20:10

AYnı sorunu bende yaşıyorum ara makas attrtdım hala kaparık bıktım artık salamk istiyorum ya yardım edin delircem :@

Misafir 5 Haziran 2011 19:33

Saçlarım kabarıyor

Ya benim saçlarım çok kabarıyor. okulda açınca herkes dalga geçiyor çok kabarık diye. at kuyruğu da yapamıyorum tüy yumağı gibi duruyor. topuz yapıyorum ama o da çok sıktı . arkadaşlarım saçını hiç kullanamıyosun diyolar. napabilirim?

Misafir 13 Haziran 2011 13:38

benm saçlarım yıkayınca çok kabarıyor düzleştırıyorum aradan 2 saat geçtkten snra tekrar kabarıyor ben saçlarımı salamıyorum saçlarımın ince ve dümdüz olmasına yardımcı bakım kremleri önerebiLirmisinz ??

Misafir 19 Haziran 2011 19:54

enim saçlarım cok kabarıyo lütfen bana bi yağ yada krem söleyin

Misafir 11 Ağustos 2011 17:25

yıkandıktan sonra saçlarını tokayla sıkı bir topuz yaparsan sabaha kabarmaz veya saçlarını kuruturken tarak kullan yani kurutma makinesini yukarıdan tut ve tarayarak hafifçe aşağı indir bu işe yarıyor ama çok zahmetli

bihter_hazal 11 Ağustos 2011 17:28

saçı yıkadıktan sonra ıslakken köpük kullan.kurumasına da yardımcı olur.kuruduktan sonra tara.köpük çıktığında saçın kabarık durmaz.en azından

Misafir 15 Ağustos 2011 15:37

a benimde saçlarım kabarık ve oldukça kıvırcık ma kabardığı için öyle gezemiyorum elidorun mükemmel düz durulanmayan saç kremi var onu sürünce kabarmıyo ama ben kıvırcık olmasını istemiyorum.. istanbuldayım nem almış başını gidiyo bi çare bulamadım oriflame kataloğunda hair max şampuan ve maske var onu kullandım o düz kalmasına yardımcı oluyo ama belli bi süre için ! eğer başka bi çözümü olan varsa lütfen yardım etsin !.

Misafir 27 Ağustos 2011 22:04

şimdi o problem kıvırcık ve kalın tellilerde çok oluyor.ben de de var.bence eğer saçınız böyleyse saçınızı düzleştirmeye değil bukleleri belirginleştirmeye ve kabarmasını önlemeye çalışmalısınız.köpük iyi bir yöntem.saça iyi şekil veriyor.bence loreal iyi bir marka.öbür türlü elidor 7/24 saç şekillendiricilerde fena değil.saçınıza iyice yayarak,saçınızın kaabarmasını önleyebilirsiniz...

Misafir 6 Eylül 2011 19:21

saclarım cok kabarık

saclerım cok kabarık ne yapmalıyım

Misafir 9 Eylül 2011 23:37

ya arkadaşlar bende sorun yaşıyorum saçlarım aşırı dalgalı ve bonus gıbı kabarıyorr :D napabılırım ? doğal yollarla maske felan kullanmak ıstemırom bı çözümü varmı?

Saat: 21:14
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık