MsXLabs
Sayfa 2 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/242973-dalgali-saclarin-kabarmamasi-icin-ne-yapilabilir.html)

Misafir 13 Eylül 2011 15:37

benm saçlarım düz ama çok kabarıyo .s kabarmaması içn ne yapmalym

Misafir 17 Eylül 2011 19:42

həqiqətdən yoldaşlar mən bir kişiyəm. mənim saçlarımda kabarıyor.yaşken şəkil alır sonra qurununca daraq belə keçmir saçımdan.bana yardımcı olursanız sevinirim hanımlar.azeri qızları mənim kimi yaraşıqlı kişilər istəyir.

Misafir 28 Eylül 2011 18:43

KIVIRCIK sAÇ ÇOK GÜZEL OLYORR ISLAKKEN AMA bnim saçlarımda KIVIRCIK VE SIK JÖLE KREM VS. kar ETMİYO keşke hiç kabarmadan dursa yeni yıkanmış gbi hiç kabarmadan sprey falanda kar etmediii ve sıkılmaya başladım her hafta kuaföre okadar para bayılmaktan evde kendim düzleştiremiorm yarım yamalak düzleşio ve sabhaa bozuluyo hemen :S çözüm bulan vrsa banada söylesin LÜTFENN =) saçlarım çok yıprandı düzleştiriciden fönden artq

Misafir 8 Ekim 2011 14:07

sakın ama sakınnn saçlarınıza aramakas attırmayınn eğer attırrsanızz daha çabuk kırılırr saçlarınoz incecikk olurrr budaa çok kötü görünümm alırr bende ilkten aramakas attırdımm sonrada kestirdimm inanın çok kötü oluyor en iyisii jolee joleyidee saçç arkalarından sürün sonra tarayınn farkı görceksinizz yardımcı olduysamm ne mutlu

Misafir 19 Ekim 2011 22:40

kızlar bnm saçlarım dalgalı aşırı kıvırcık değil ama kıvırcık:) banyodan çıkmadan saçlarımı öne atıp soğuk suyla son kez duruluyorum hemen elime saç kremi alıp yediriyorum ıslak ıslak bu haldeyken havluya sarıyorum 2-3 dk sonra jöleliyorum (yine başım öndeyken) daha sonra düzeltiorm arkasını kurumasını bekliorm ve çok güzel oluyor tavsiye ederm.her yolu denedim bnde en iyisi bu galiba:)

Misafir 23 Ekim 2011 19:46

BEN 13 YAŞINDAYIM SAÇLARIM GÜR KAT VE ÇOK KABARIYOR 6-7 YAŞLARINDAYKEN SAÇALRIM DÜZ VE BELİRGİN BUKLELERİ VARDI AYNISINI ŞİMDİDE İSTİYORM NE YAPMALIYIM LÜTFEN SÖYLEYİN

Misafir 24 Ekim 2011 16:58

arkadslar bn bi sitede bldm şmdi size anlatıyım boş bi sprey şişesine boş parfumde olur veya marketten kolanyalı parfmler var içnde parfumu dokup içine saç kremi koyuyoruz az miktarda sonra suyla dolduruoruz 3 kere çalkalıorz sacımıza sıkıyoruz ve tarıoruz olay bu yaglatıcanı sanmıorum saclarımı cunki sonucta suyla karısıo hem krem surmıcemki sulu krem hemde spreyle en yogun kabaran bolge tepe bolgesıdır ordan başlayn uclarına kadr hala isdedignz sonca erişemedysenz kurutma mak. brlkte taraym ama az kurtn veya duzlestrcyle duzleştrn tbi saclarınızın nemi birz gtsn yksa sacnz yanablr.

Misafir 9 Kasım 2011 22:56

benim saçlarımda aşırı gür ve katlı ama sana önerim philipsin düzleştiricisini al ben öyle yapıyorum saçlarımı yakmıyo ve dümddüz yapıor kesinlikle öneririm arkadasımm :))

Misafir 13 Kasım 2011 13:28

Benim saçlarım gür ve aşırı derecede kabarıyor.Kuaföre gittiğimde ara makas kesimi yapmadı saçımın bozulacağini söyledi .Ne yapmalıyım?

ouch 15 Kasım 2011 12:42

Benim de saçlarim kivircik, kabarik. Hicte skayetci degilim... Cok begeniyorlar genel de. Yikanip sacinizi kurutmayin sadece elinizlen bukle yapin guzel olacaktir. : )

Misafir 26 Kasım 2011 22:42

düzleştirince saçları sıkmadan hafifçe toplayınca bıraz zaman geçince kabarmıyor ama benim düzleştiricim bozuldu o yapılana kadar ucuzundan aldım ama hiç düzleştirmiyorr bıktım yhaaaaaaa

Misafir 7 Aralık 2011 18:57

Slm Millet...

Benimde saclarim oyle. bende okula giderken bazen duzlestiryorum ama zaman lazim guzel olmasi icin hemde duzlestiricinin iyi olmasi gerekir. Ben size ya sprey tavsiye ederim, yada jole, veya sac kopugu daha da guzel olur...

Misafir 17 Aralık 2011 15:44

saçım hem dalqalı hem de sürekli kabarıyor önce ara kat yaptırmayı düşündüm,bazı sitelere baktıqımda saçın döküldüqü yazıyordu.. saçımı sürekli toplamaktan bıktım bende saçımı açk brkmak istyorum çünkü bu bnm en doql hakkım bu arada saçımada şekil weremiyorum.. =/

Misafir 18 Aralık 2011 20:17

Benim saçlarım su dalgası. Dalin bebek yağı var yeşil renkli yıkandıktan sonra onu kullanıyorum. Duştayken elidorun belirgin buklelerini kullanıyorum. Ve duştan önce saçımı tarıyorum. Hİç kabarmıyor. Ancak bazen kabarabiliyor oda istisna. :D

Misafir 9 Ocak 2012 21:16

yaa arkadaslar bnm saçımda kıvırcık eskiden ütüyle düzlestirodum ama saçlarımı inanın çok yakıyo ve kırıyo sakın saçınızı düzlestirmeyin topuz yapın bence en güzeli bende öyle yapıyorum sadece özel günlerde düzlestiriyorom...

Misafir 3 Şubat 2012 17:29

peki yağlı ciltler için sivilceleri azaltmak için ne yapmak gerekir bilen varsa yazabilirmi??

Misafir medine 3 Şubat 2012 18:50

Alıntı:

fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1674173)
Saçlarınız madem ki çok gür ara makas kesimi yaptırın.Bir de düzleşmesi için kimyasal içerikli losyonlar var.Kuaförünüze danışarak bunlara ulaşabilirsiniz.

evet ara makasa katiliyorum,benim kizimin saclarida cok var,gittim bir makas aldim super,kendim kesiyorum aziciklar simdi

Medine gulu 3 Şubat 2012 19:20

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2327876)
peki yağlı ciltler için sivilceleri azaltmak için ne yapmak gerekir bilen varsa yazabilirmi??

ben sabah ve aksam sabunla gicir gicir oluncaya kadar yikiyorum,cok yagli seyler abur cubur yeme ;)

Misafir 4 Şubat 2012 23:50

saçını dalga şekline getir yhani kıvır ve uçlarını kes veya kuaför kesstir dalgalı oluo bnm kuzenimin saçları dümdüzdü dalgali bir şekilde kestiler ve saçları istediği zmn dalgalı istediği zmn düz oluo

Misafir 11 Şubat 2012 20:00

Kızlar benim saçımda önceden dalgalıdı sonra düzleştire düzleştire kıvırcıklaşmaya başladı ve çook uzun bide gürdü.Baktım başa çıkamıyorum gittim saçımı kestirdim bide saçımın gür olduğunu söyledim kuaför saçımın arka bölümünü daha kısa yaptı ve ara makas attı.Bide üstlerine kısa kat verdiŞuan aradan 1 sene geçmesine rağmen çook rahat kullanabiliyorum saçımı.Düzleştirincede kabarmıyor.Öneririm yani:D

Misafir 10 Mart 2012 07:14

saçlar

yha gerçekten kıvırcık saçlar sürekli kıvırcık olarak kalıyor bu doğal yöntem işe yaramaz arkadaşlar denemeyin çünkü saçların kendi kendine uzaması dahah doğaldır ve daha iyidir ;)

Misafir 17 Mart 2012 14:41

1 kaşık balı iyice su kıvamına gelicek kadar ısıtın sonra bunu şampuanınızın içine koyup çalkalayın ve şampuanın içine yarın aspirin kırıp atın. Böylece hem saçlarınız fazla kabarmaz hemde yağlanmadan kurtulursunuz.Aspirinde saç derinizdeki kabuklanmayı,kurumayı,kepeklenmeyi vb.ini önler. :)

Misafir 26 Mart 2012 23:17

bnimde saçlarım öyle sürekli topuz yapıyorum saçlarımı düzleştiriyorum yan tarafları kabarıyo biraz nemlendiriyorum bozuluyo saç kremleri,köpük,jole vs. kullandıktan sonra her gün yıkamak gerekiyo ve uzun süre bekleyince de kepek yapıyo önericeğiniz bişey var mıı ?

Misafir 22 Nisan 2012 12:23

aynen benmkiside oyle kopuk spreyler var onlardan kullanmanı tavsiye ederm eğer daha kolay bişey arıyosan saçını normalden daha soğuk bi suda yıka ve çitileyerek asla yıkama yumuşak bir şekilde masaj yaparmışcasına yıka . kurulamayı da aynı şekilde yumuşak yapmalısın ve iş taramaya gelince eğer plastik bir tarak kullanıyosan araları geniş olanlarından kullan ama benim onerm kıl fırçalar tahta taraklar kıl fırçanın tamamen kuru kullanma üzerine azıcık bir sAÇ kremi uygulayarak saçını tara farkı göreceksin

Misafir 23 Nisan 2012 13:14

arkadaşlar duştan sonra benimde saçlarım çok kabarıyor lütfen öneri verinnnn

Misafir 5 Mayıs 2012 20:42

benim saçlarımda kıvırcık düzleştiriyorum evet işe yarıyor kuaföre gittim ara makas inceltme ve kat isteedim en azından başa çıkabiliyorum şimdilik ama benim sorunumda yaptıktan sonra hemen bozuluyor olması nemli,sıcak ve ya soğuk havada ne yaptıysam düz kalmasını sağlayamadım bir sürüde marka denedim bildiğiniz bir şeyler varsa yardım edin

Misafir 12 Ağustos 2012 05:21

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1674166)
benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum :S

Seni çok iyi anlıyorum.Benim saçlarımda senin gibi.1 aya kadar uzundu.ben kabarmaması ıcın kurutup oruyordum sonra acıyordum boylece cok hos dalgalar oluyor tavsıye ederım:)Ben saclarıma katlı modelde kestırdım kopukle de cok hos duruyor.

Misafir 24 Ekim 2012 03:01

saç kremini saçınızı yıkadıktan hemen sonra sürün ama kurutmak için kesinlikle fön makinası kullanmayın saçların kabarmasını önlüyor deneyin kızlar işe yarıyo

Misafir 24 Ekim 2012 12:39

ELİDOR'LA EVET!
Elidor kullanıyorum . Saçlarım her zaman muhteşem . Herkese öneririm. Ama turuncu , Meryem'in şampuanından .... <3

Misafir 8 Kasım 2012 18:28

ben elidorun bukle belirginleştirici şampuanını ve durulanmayan saç kremini kullanıyorum ama baya 2-3 ay fln oluo . ve faydasını gördüm inanılmaz güzel oluo sçlarım .kururken bile şeklini koruo ama genede saçlarım elektiklenio bnde buna bi çözüm buldum(elidor şampuanla saçlarımı yıkıyorum kurumadan kremi sürüyorum bi gece saçlarım ıslak yatıorum ve sabah saçımın heryerine limon yapıorum ve saçlarım hüç kabarmıo)

Misafir 28 Kasım 2012 23:53

sirkeli su kullanın duşdan çıkmada önce son durulama suyuna koyun ve saçınıza dökün durulamadan çıkın

Misafir 16 Ocak 2014 18:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1681577)
Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?

canım benim saçlarım v belime kadar önleri katlı kabarık ve dalgalı herşei kullandım ama fayda etmıyor edıyor dıyenlerede ınanmıyorum gercekten en fazla yuzde bes etkı yapar o kopuk felan saçımızın yapısı kabarık alışmak zorundayız ben 6-7 y düzleştırdım saçlarım yandı mahvoldu kestrıdım fön çektırdım oda nereye kadar her hafta 10 tl veremıyor ınsan yapacak bır sey yok ör ya da topuz yap üzgünüm bu saçlarla yaşamak zorundayız :/

dertli 23 Temmuz 2014 22:59

saçımı yıkarken yumuşak hafif ince telli ama çıktıktan hemen sonra sertleşiyo ve elektirkleniyo yetmezmiş gibide kabarıyo keşke saçım sadece kabarsa çok köt elektirkleniyo ne yapmam gerekir bi kaç spre denedim olmadı.Nolurbana yardımcı olun nolur bi yere gittimmi kezban gibi duruyorum saçım yüzünden :( ACİL ÇÖZÜM.........

Dikkat 29 Temmuz 2015 08:51

SAÇLAR

Genelde uyguladığım bir taktik . Banyodayken saçlarınızı ovalamayn bukleleri bozulur yani sakin yavaşça yapın . Sonra kremliyomusunuz artık napyosanız yapın soğuk suyla yıkamadan çıkmayın banyodan . Ardından krem sürün ama fazla olmasın yağlı gözükür . Sonrada kurutma makinesine el vermeyin sakın .

Saat: 23:17
Sayfa 2 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık