MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/335177-okul-baskanligi-adayiyim-propaganda-konusmam-nasil-olmalidir.html)

Misafir 18 Ekim 2010 20:07

selam arkadaşlar ben 9.sınıfa gidiyorum.bugün okul başkanlığına aday oldum.propaganda yapacağım;ama nasıl bir yazı hazırlamam gerektiğini bilmiyorum.bana yardımcı olur musunuz?

Misafir 18 Ekim 2010 21:18

hiç biriniz mi cevap veremiyor arkadaşlar ya! şimdi 2 saat yazı yazmak zorundayım.ama insanlığa faydalı olayım diye yazımı yazdıktan sonra sizlerle paylaşacağım ki ileride başkan adayı olacak arkadaşlarımız sıkıntı çekmesin.

Misafir 22 Ekim 2010 20:10

arkadaşlar okul temsilcisi adayıyım lütfen acil olarak bana bir konuşma nasıl yapabilirim bir yol gösterinbu konuşma nasıl olmalı?Lütfen yazıp yollarmısınız..

Misafir 22 Ekim 2010 20:17

arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...

biruni 22 Ekim 2010 22:44

sınıftaki öğrenci arkadaşlarımın dertlerini; gözlerine bakınca anlayacağıma,
çalışamadığımız derslerden olacak sınavları ertelemek için çaba göstereceğime...

diye başla başkanım, o iş tamamdır

Misafir 30 Ekim 2010 13:18

ya bende seçimlere katıldım ve allaha şükür ben kazandım inş. sizde kazanırsınız ve propagandanıza kendinizi tanıtarak başlayın tmm mı inş. faydalıo olurum...

batuhan1313 30 Ekim 2010 14:48

Arkadaşlar bunları kendiniz yapmaya çalışın hayatınızda hep yanınınızda net olmicak

Misafir 5 Kasım 2010 15:22

arkadaşlar bende başkanadayıyım konuşmamı nasıl bulduğumu buldum sizinle paylaşmak istiyom.
Saygılı müdürüm,değerli öğretmenlerim ve Sevgili arkadaşlarım.Bugün burada okulun sorununa Çare bulmak için sizlerin adayı olarak bu kürsüde bulunuyorum. Bende sizler gibi aynı sıralardayım. Ve sizin düşündüklerini okula yansıtacağımı Ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.

Sizin menfaatlerinizi düşünerekten okul temsilcisi olmak istiyorum .Sizin beklediklerinize vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret sarf edeceğimden emin olun.. Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde,
Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğinde adaylığımı koymuş bulunuyorum.

Misafir 10 Kasım 2010 18:36

alın size okul başkanlıgı konuşması...... deqerimi bilin ;)

SAYGILI MÜDÜRÜM , DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM , VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM

buraya adınızı sınıfınızı falan yazın .....

Bugün burada okulun sorunlarına çare bulmak için sizlerin adayı olarak bulunuyorum

Ve sizlerin düşüncelerinizi okula yansıtacağıma sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum..

Sizin menfaatlerinizi düşünerek okul temsilcisi olmak istiyorum.
Beklentilerinizi vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret ve sarf edeceğime emin olun…….

ANCAK ben diğer adaylar gibi siyasi görüşümü ortaya koymayacağım benim için okul temsilciliği öğrencilerin sorunlarını yerine getirmek ve daha iyi bir eğitim sunmaktır.

Benim de aklımda belli başlı düşünceler var özellikle kızların ve erkeklerin ortak problemi olan saç konusunda belirli sınırları açmadan çareler buldum

TÜM çalışmalarımı koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM….
tuğçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee TUğçEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Misafir 10 Kasım 2010 19:25

arkadaşlar konuşma bulamadm aday olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi

Misafir 22 Kasım 2010 16:23

Ben okulda Seçildim.. Fakt Şimdide İlde Seçim var Seçilirsem Ankaraya Gidecez.. Burdada Konuşma Yapacaz Ama Ne Söyleyecem Bilmiyorum.. Kağıda Bakmıyacam O Anda Aklımdan Geleni Söyleyeceğim.. Bütün Samimiyetimle Gayret Sarfedecem.. İnşlh Seçilirm.. Lise Olmamızda Avantaj Tabi.

Misafir 5 Ekim 2011 15:01

arkadaşlr en gzli öğretmendn yardm alın ve ona gre akıllara dugunluk verecek br konuşma yzn bn öyle yapcğm iyi şanslarrrrrrrrrr

Misafir 9 Ekim 2011 18:08

imdat

arkadaslar bana da yardim edin

Misafir 12 Ekim 2011 13:16

Arkadaşlar bende bu yılki seçimde okul başkanı adayı oldum. ancak bu konuda hiçbir tecrübem yok. acaba nasıl konuşmalıyım?

Misafir 17 Ekim 2011 19:02

konuşmaa

böyle yapabilirsiniz.. Tanıtım
Merhaba arkadaşlar ben Melisa Acar 7/A sınıfında okuyorum. Okul temsilciliğine adaylığımı koydum. Sizlerin problemlerinizi anlayabiliyorum ve bu problemleri çözmek istiyorum.
Herkesin başka birine ‘’zor yaparsın’’ dediği şeyler vardır. Ben bu sözleri istemiyorum. Herkes istediği her şeyi yapar. ‘’Yapamam’’ diye bir şey yoktur ya da ‘’başaramam’’ diye bir şey.
Bunlar benim için bir başlangıçtı. Okula katkılarım mutlaka olacak. Sizler her zaman en iyilerine layıksınız. Ben sizin en yükseklerde olmanızı istiyorum ve bunun için en güzel şartlarda okumanız için elimden geleni yapacağım.

YAPACAKLARIM

 Sınıflara ders kitaplarınızı koymanız için anahtarlı ve raflı dolaplar yaptıracağım.
 Okul kütüphanesine katkıda bulunacağım. Kitap, ansiklopedi vs.
 Sizin problem ve şikâyetlerinizi en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
 Bende sizler gibi aynı sıralardayım ve sizin düşündüklerinizi okula yansıtacağımı ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.
 Tuvaletlerin temizliğine önem vereceğim.
 Baharda okul pikniği yapılması için yetkililerle temas kuracağım.
 Sayın müdürümüzle konuşup teneffüslerde müzik açtıracağım.

Misafir 18 Ekim 2011 13:07

Arkadaşalar kaçbuk bana yazı verin okul baskan adayım

Misafir 18 Ekim 2011 13:13

lütfennnn çok acillll daha uzun bir konuşma istiyorum arkadaşalr lütfen çok ama çok acil lazımmmmmmm

Misafir 18 Ekim 2011 22:28

Sayın Müdürüm,Değerli Öğretmenlerim,Sevgili Arkdaşlar,okulda demokrasiyi eşitliği ve güvenceyi sağlıcağımızdan emin olunuz. Bana oy veren,vermeyen herkes bu okulda eşit olacak. Öğrenci arkdaşlarımın sorunlarını gerek öğretmenlerimle gerek idareyle gerek ise il/ilçe meclisinde paylaşacağıma söz veriyorum.Bizim amacımız öncelikle okulun başarısı olması gerek. bunun için gerek dersler,gerek spor aktiviteleri gerek müzik ve resim dallarında her türlü başarıyı getireceğimize ben başkan adayı olarak söylüyorum.Okulda demokrasi yok dediler. Yaptım olacak.Şuan bunu söylüyorum 10gün sonra yaptım oldu diyeceğim. Nerden Nereye. Yazan:Ak Parti İl Başkanı Avni Örki

dilan1 19 Ekim 2011 16:03

Bende adayım

Arkadaşlar bende temsilciliğe adayım. Afiş yapmam gerek neler yazabilirim yardımcı olur musunuz ? :)

Misafir 19 Ekim 2011 18:16

arkadaşlar bende okul başkanlığına adayım daha güzel önerileriniz varsa paylaşablr misinizz ??

Misafir 20 Ekim 2011 15:26

arkadaşlar bana yarın için bütün okula samimi gelen bi konuşma bulmanız lazım lütfen

Misafir 20 Ekim 2011 18:41

arkiler bana daha deişik bişe lasım bu hafta içinde

Misafir 20 Ekim 2011 18:41

arkadaşlar selam nasıl konuşmalıyım

Misafir 20 Ekim 2011 18:55

arkadaşlar bana çookk ama çok acil slogan lazım yarın konuşma yapacağım çokkkk ama çokkk acilll lütfenn

Misafir 22 Ekim 2011 20:04

sayın müdürüm değerli öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar
................................................................... buraya ad soyad sınıf falan yazın
bugün burada bulunma amacımız hepimizin bildiği üzere başkanlık seçimi doğrultusunda koyduğumuz adaylığın sizler açısındanda tasvip edilmesi adına konuşmamızı yapıp sizlerin uygun bullduğu öğrencinin okul başkanı seçilmesidir. Ben çok fazla konuşup sizleri sıkmak istemiyorum ve boş vaatlerde bulunup sözümün arkasında duramayacağım büyük sözler vermek istemiyorum.Zaten benim okul başkanlığı adı altındaki düşüncem okulumuz adına kendi başıma karar almak değil sizlerin isteği üzerine daha doğrusu gerçekleşmesini istediğimiz düşüncelerin öncelikle sınıf danışman öğretmenimin onayı ile idareye iletmek ve arada bir köprü oluşturmaktır. Zaten hepimiziin az çok okul adına isteklerimiz aynıdır ben şuan seçim doğrultusunda buraya çıkmadan önce yapılabilcek bazı şeyler düşündüm bunlarıda sizlerle paylaşıp konuşmamı bitirmek istiyorum.Düşüncelermin bir kısmı öncelikle sınıflarımızda herkesin kendine ait bir dolabı olması ve okulumuzun dış görünümünde yenilikler yapılmasıdır, her sınıf katında kısa tenefüslerimizde su alabileceğimiz makinalrın yerleştirilmesi ilk haftalarda vardı ama daha sonra nedense arkası gelmedi.Çok amaçlı salonların biraz daha göze hitap etmesi ve okulun iç dekarasyonundada değişiklikler olmasıdır ve bunun gibi ilerleyen zamanlardada hep birlikte düşünüp karar alabileceğimiz yeniliklerdir. Bütün arkadaşlarımdan oylarını bekliyorum ve beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. bu aktüviteler bnm kendi okulum adına düşüncelerimdir içeriğini siz değiştirebilirsiniz

Misafir 26 Ekim 2011 17:40

her ay gezi düzenlenecek fılan dee :D

Misafir 26 Ekim 2011 17:57

arkadaşlar bende adayım sizce ne yazmalıyım hiçbişi bulmadım yardım .s

Misafir 28 Ekim 2011 13:38

ARKADAŞLAR BEN DE BAŞKANLIĞA GİRDİM ..... PAZARTESİ GÜNÜ KONUŞMA YAPCAĞIM ... BANA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ LÜTFEEEEEEEN :(

Misafir 18 Kasım 2011 18:21

Eğer seçilirsen böyle bir konuşma yap;
Merhaba arkadaşlar benim adım .... ......... Siz değerli arkadaşlarımın okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için Okul Başkanlığına adaylığımı koymuştum ve sizlerin sayesinde Okul Başkanı oldum. Oy verip vermeyen herkese teşekkür ederim. Okul Başkan Yardımcımız ile okulu en güzel şekilde temsil edeceğime söz veriyorum. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.
Eğer seçilmezsen böyle bir konuşma yap:
Merhaba arkadaşlar ben ..... .......... Okul Başkanlığına adaylığımı koymuştum ama seçilemedim. Öncelikle bu bir yarıştı ve tek bir kazananı olacaktı. Kazananları tebrik ediyorum. Oy verip vermeyen herkese teşekkürler.
Not: Geçen yıl kaybetmiştim, bu yıl kazandım :D.

sevcansude 22 Kasım 2011 18:06

alın size okul başkanlıgı konuşması...... deqerimi bilin ;)

Bugün burada okulun sorunlarına çare bulmak için sizlerin adayı olarak bulunuyorum

Ve sizlerin düşüncelerinizi okula yansıtacağıma sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum..

Beklentilerinizi vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret ve sarf edeceğime emin olun…….

ANCAK ben diğer adaylar gibi siyasi görüşümü ortaya koymayacağım benim için okul temsilciliği öğrencilerin sorunlarını yerine getirmek ve daha iyi bir eğitim sunmaktır.

Benim de aklımda belli başlı düşünceler var özellikle kızların ve erkeklerin ortak problemi olan saç konusunda belirli sınırları açmadan çareler buldum

TÜM çalışmalarımı koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum

Kaynak: Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır?

Misafir 30 Kasım 2011 19:14

MERHABA
MERHABA ........................................ 5/A SINIFINA GİDİYORUM. BU GÜN BURADA BAŞKAN ADAYI OLMAK ÜZERE BULUNUYORUM.OYLARINIZLA BAŞKAN OLABİLİRİM VE SİZİ TEMSİL ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIM. OKUL İÇİN VE SİZİNDE İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA OKULDA BAZI ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM.BUNLARDAN BAZILARIŞUNLAR: OKUMA SAATLERİNİ 1 SAAT YERİNE 2 SAATE ÇIKARABİLİRİM,KÜTÜPHANELERE DAHA FAZLA KİTAP ALABİLİRİM,SİZİN MÜZE VEYA ÇEŞİTLİ YERLERE GİTME İSTEKLERİNİZDEN BAZILARINI YAPMAYA ÇALIŞIRIM,SANTRAÇ VE DAMA TURNUVALARI DÜZENLEYEBİLİRİM,OKULUMUZDAKİ FİLELERİ YENİLEYİP DAHA FAZLA TOP ALABİLİRİM,ÇEŞİTLİ YARDIM KAMPANYALARI DÜZENLEYEBİLİRİM,YILBAŞINDA VEYA DAHA ÖZEL GÜNLERDE KÜÇÜK AMA EĞLENCELİ PARTİLER VEREBİLİRİM TABİKİ BU YAPICAKLARIMA SAYIN MÜDÜRÜMÜZÜN İZİNVERMESİ GEREKİYOR.EN ÖNEMLİSİ DE SİZİN DERTLERİNİZİ VE SORUNLARINIZA ÇÖZÜMLER BULMAYA ÇALIŞIRIM. EĞER BENİ SEÇERSENİZ SİZİN İÇİN BU GÜZEL ŞEYLERİ YAPACAĞIM.OYLARINIZI MERAKLA BEKLİYORUM VE BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM……..

Misafir 6 Ekim 2012 17:27

arkdslar birazda okul içn neler yapablrm onlrdn bahseder misnz?

Misafir 6 Ekim 2012 18:48

Of bu hafta başkanlık seçimi var ve adayım çok sıkı bi rakibim var ne yapmalıyım?

Misafir 10 Ekim 2012 17:29

ASLINDA BEN BASKAN ADYIYIM OZEL BURÇ OKULLARINA GIDIYORUM BURADA SEÇILMEKDAHA ZOR LUTFNNNNNNNNBANA YARDIM EDIN

Misafir 11 Ekim 2012 12:45

arkaşlar yedinci sınıfa gidiyorum başkan adayıyım lütfen yardım edin nasıl konuşmam lazım hiç bişey bilmiyorum

Misafir 16 Ekim 2012 18:01

Meselaaa sayın müdürüm değerli öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar ben ...... sınıfından .............. Bu seneki okul başkanlığına adayım eğer beni başkan seçerseniz sizin için elimden gelenin en iyisini yhapmaya hazırım ben öyle şunu yapıcam bunu yapıcam deyipte yapamıyacakları şeyleri sıralayan adaylardan değilim oylarınızı bekliyorum . Beni dinlediğiniz için teşekkürler eder iyi dersler dilerim ...

civap 16 Ekim 2012 19:47

bence şöyle segili arkadaşlar:bugün burada bana oy vaerirseniz her istediğini yerine getiriceğim okula baya bir katkıda bulunacağım bu yüzden bana oy veriniz arkaşlar çocuklar büyükler hepiniz bana oy verin sizi çok mutlu edeceğim tamam mı anlaştık mı cevap hayırsa bu okulun dışına koskoca bir park yapmaktan vazgeçerim o zaman ders çalışma bölümüde var sizin yerinizde olsaydım böyle bir şeyi hiç kaırmazdım allah allah daha aday olmuyorum diyebilirsin

Misafir 17 Ekim 2012 19:09

sa beyler bi propaganda bulsanız güzel 6. sınıftayım okul başkanlığına aday oldum

Misafir 18 Ekim 2012 22:48

Yusuf Sincar ;) futbol

Misafir 20 Ekim 2012 18:13

Arkadaşlar bende başkanım ve çok heyecanlıyım neler söyleyebilirim bu başkanlığı çok istiyorumdaa nolur yardım edin :)

Misafir 1 Kasım 2012 18:33

Cvp:ben size söyledim sizde bana acil bulun

ben birşey buldum,sayın müdürüm,sevgili öğretmenlerim ve değerli arkadaşlar.oookul kurulu başkanı olursam küfür,kavga ve anlaşılmazlığı kaldırmak için gerekli önlemleri alıp elimden geldiğince okula yardımda bulunacağım.size saygı ve sevgide yanlış yapmayacağım.çeşitli faaliyetlerle dersi eğlenceli bir şekilde öğren menizi sağlayacağım.kantinde daha fazla çeşit ve lezzetli yiyecekler olmasını sağlarım.sizi kırmadan yanlışınızı düzelteceğim.sizin geleceğiniz için çaba harcayacağım.iyi ve kötü günlerinizde yanınızda olacağım.sizin sadece okul kurulu başkanınız değil enyakın arkadaşınız olacağım.

Batuhan Güller 6 Kasım 2012 18:36

deyin ki ister bana oy verin istervermeyin ben sizi çok seviyorum

Misafir 7 Kasım 2012 16:32

arkadaşlar daha daha ilgi çekici şeyler yokmu bende adayım ve yarın konuşmamaı okuyacağım lütfen bulursanız sewinirim bu adaylık benim için çok önemli

Misafir 27 Kasım 2012 19:17

arkadaşlar ben okul başkanı oldum 6. sınıfım ve 7 ve 8 leri solladım 110 oy aldım vs. :D detaylara girmeden ben direk doğaçlama yaptım hiçbişey yazmadım ilk önce şu giriş varya günaydın -saol iyidersler -saol bunu yapmadan önce isteyen öğrenciler şiir okuyabilir ve her okulda yer varsa 1 voleybol 1 basketbol ve yine yer kalırsa 1 tane de futbol sahası yapılabilir şimdi diyceksiniz ki 6. sınıfsın bunları nerden biliyosun o kadar detaylı araştırdım ki ve öğrencilere sordum ne istiyosunuz ne yapabiliriz diye öğretmenlerden de fikir aldım ve 2 ayda bir falan bazı gruplar konser verebilir hazır konu ordayken müzik odası açılabilir ve dolap yaptırılabilir tabii kilitli olcak vaatlerim bunlardı yazıyım dedim ama etkili ol önce müdüre söyle bunları izin alırsın nasıl olsa yapamam öğrenci bu derler sonra valiyle ve başbakanla görüşme aldım falan de yanee :D

Misafir 2 Ekim 2013 19:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2487518)
ASLINDA BEN BASKAN ADYIYIM OZEL BURÇ OKULLARINA GIDIYORUM BURADA SEÇILMEKDAHA ZOR LUTFNNNNNNNNBANA YARDIM EDIN

arkadaşlar okul için gezileri arttırırım yazabilirsiniz

Misafir 7 Ekim 2013 18:16

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1845784)
hiç biriniz mi cevap veremiyor arkadaşlar ya! şimdi 2 saat yazı yazmak zorundayım.ama insanlığa faydalı olayım diye yazımı yazdıktan sonra sizlerle paylaşacağım ki ileride başkan adayı olacak arkadaşlarımız sıkıntı çekmesin.

sınıf başkanlığı içinde bulur musun?? lütfen

Misafir 7 Ekim 2013 19:35

bence şöyle de haftada 8 gün tatil :D
şaka şaka bence ikna edici konuşmalısın unutma halkımla aynı sofraya oturmadan sultan olamzsın gez herkese isteklerini sor politika yalandan ibaret:D onlara de ki ;
bak eğer bana oy verirsen felanca iş olabilir
amaa
sınıfın bile sana oy vermiyosa sen bu işi bırak dostum :D

Misafir 8 Ekim 2013 21:51

temsilci olucam

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1848419)
arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...

peki isim felan nereye yazcaz lütfen yardımcı olun

Misafir 10 Ekim 2013 16:49

konuşma ben yazdım

Sevgili Arkadaşlar

Bende diğer arkadaşlarım gibi okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Bu konuda bazı çalışmalarım var.
Biliyoruz ki okulumuz muhteşem bir okul değil.Bir yada iki sene sonra yapılacak.Okulumuzun ihtiyaçlarının karşılaşması için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşeceğim.Buda ihtiyaçlarımızın gerçekleşmesi için hız verecektir.
Öğrenci gözü ile bende sizin ihtiyaçlarınızı görebiliyorum. Bu sonuçla sizin,sorun ve ihtiyaçlarınız için Müdür Bey ile aranızda aracı olacağım.Sizin ihtiyaçlrınızı O'na söyleyip, gereğinin yapılmasını arz edeceğim.
Benim amacım sadece okulda değil, ilçemizde de seçilmek.Biliyoruz ki ilçemizde farklı okullar da var.Eğer okulumuzun temsilcisi olursam okulumuzu diğer okullara karşı çok iyi hazırlayacağım,buna söz veriyorum.
Son cümle olarak'ta şunu söylemek istiyorum ''Ben herşeyi düşündüm sıra sizde''.
ELİF LAÇİN

Misafir 21 Ekim 2013 20:17

okul temsilcisi adayı

ben liseye 9.sınıfa yeni başladım okul başkanlığına adaylığımı koydum nasıl bir konuşma yapmalıyım yardım edebilirmisiniz ?

Saat: 22:20
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık