MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Facebook'ta mavi yazı nasıl yazılır? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/338293-facebookta-mavi-yazi-nasil-yazilir.html)

The Camp is Her 16 Kasım 2010 12:07

Facebook'ta mavi yazı nasıl yazılır?

HandSome 23 Kasım 2010 19:59

Alıntı:

The Camp is Her adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1866056)
Arkadaşlar ben resmin yanına Facebook'ta mavş yazı yazamıyorum bilen varsa öğretebilr mi?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1872648)
ewt biri anlatsın bende bilmiyorum

Yandaki resim gibi sanırım http://img718.imageshack.us/img718/2103/adszpfm.jpg

Önce Facebook'a fotograf yükleyiniz. Albüm oluşturmayı unutmayın Her farklı paylaşım için yeni albüm oluşturun.Fotograf adını yazın ,açıklamayı yazın. duvarınızda Paylaşın.

Misafir 3 Aralık 2010 15:19

benimki bu değil mesela biri bi site adı yazıyor yazının üstüne tıklanabiliyor

Misafir 24 Aralık 2010 10:37

ya ben grup açtım fatorafımı paylaşıyom yanına bişe yaziyom mavi olmuyo diğer grup lar yapıyo ama

Misafir 3 Ocak 2011 23:17

aynı sorun bendede var birisi adres paylaşıo üstüne tıklayabiliyoz bunu nasıl yapacaz

Misafir 15 Ocak 2011 16:28

yha bende yapamıyorum napmam lazım acabaa olmuyo yha mawi yazı nasıl yazıcam birisi akıl verisnn

misafir 31 Ocak 2011 23:42

cevap

sayfaya girin üstte notlar yazıor ona tıklayın sağ üstte not yaz war ona tıklayın ,yazıyı başlığa yazın,metine isminizi yazın etiketlemeye bişi yapmayın masaüstünden bir resim seçin ve fotoğraflara bir fotoğraf ekle yazıor ana tıklayın masaüstünden seçin ve aşağıdaki yayınlaya tıklayın olucaktır . :) . face adresim : facebook.com/mstf.erdn , face sayfam : facebook.com/yoklugunda.kaybolurum

The Camp is Her 11 Şubat 2011 17:50

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1912782)
ya ben grup açtım fatorafımı paylaşıyom yanına bişe yaziyom mavi olmuyo diğer grup lar yapıyo ama

Bak Şimdi ilk ekleye sonra albüm oluştura tıklicaksın albüm oluşturmayı unutma. sonra fotoğrafını seç tamam de önüne tarih çıkıyo onun yerine yazcan işte ne yazıyosan :D

Misafir 19 Şubat 2011 19:08

öyle değilki isim yazıyor atıyorum ali kahveci bunu yazıya tıklayınca o kişinin sayfasına nasıl gidiliyor?

Misafir 18 Mart 2011 16:13

Ya benim hem o resmin yanında ki hem de site adı var ya ekleyen fln diyor onları yapamıyorum.Yardım ederseniz sevinirim TeşekkürleRr...

Misafir 19 Mart 2011 20:14

yaaaaaaaaaa ben sohbette yazı yazmak istiyorum mavi yazıı

Misafir 3 Nisan 2011 17:03

[Mavi YAzı] olması için ismi yazınn

Misafir 27 Nisan 2011 20:33

aqa ilk önce @ sekli yapıyosn ve yazmak istediğnizi yazın çıkacak otomatik olarak

ADMİN 1 Mayıs 2011 14:49

ADMİN

BEN BİLİYORUM İLK OLARAK BİR FOTOĞRAK YÜKLEYİN BAZI KULLANICILARDA YAN YAZI KISMI ÇIKAR BAZILARINDA ÇIKMAZ.. ÇIKMAYANLARDA BUNU FACEBOOK TA YAZIN VE SİZE GERÇEK SIRRI O VERECEKTİR BEN BİLİYORUM AMA MAALESEF ÇOK UZUN VE YAZAMMMAMMM SİZE İYİ ŞANSLAR

Misafir 27 Mayıs 2011 19:55

yha hangi siteyi yapmak istiyorsanız o siteye girin daha sonra üsstteki adresini kopyalayın örneğin : Google daha sonra bunu faceden istediğiniz yere yapıtırın

Misafir 28 Mayıs 2011 21:15

Bak sayfanın not bölümüne gir not oluştur yap resim ekle başlığa ne yazmak istediğini (mavi olacak yer) acıklamaya (mavinin altındaki gri yer) istediğini yazıyosun ama o mavi olmuyo... bu kadar dostum (:

Misafir 3 Haziran 2011 20:29

@ yaptktan sonra isim yazın

Misafir 5 Haziran 2011 12:33

COKLU NASIL YAZACAZ ADMİM

Misafir 21 Haziran 2011 18:07

paylaşım yaparken facebook ta not yazma yeri var ya oraya ne paylaşçaksan kopyala yapıştır (sadece yazı bölümünü) yaparak not yazma yerine yapıştırın. sonra orada bulunan remide farklı kaydedip resim bölü
müne koymanız yeterli. diğer bölüm se (birisi adres paylaşıo üstüne tıklayabiliyoz) onun için bağlantı paylaşmanız gerekir. yardımcı olabildiysem ne güzel

Misafir 29 Haziran 2011 14:45

Fotorafı seçip ALBÜM OLUŞTUR diceksiniz Tarih yazan yere Mavi yazı görüncek şeyi yazın

Misafir 23 Temmuz 2011 15:38

ama albüm olarak paylaşırken harf sayısı sınırlı :@

Misafir 28 Temmuz 2011 13:15

facede albüm oluşturup yüklediğim resmin yanına yazı yazabiliyorum fakat yazıyı kutuya sığdıramıyorum..lütfen acil yardım istiyorum.

Misafir 29 Temmuz 2011 00:28

çok basit. örneğin sayfanın adı facebook olsun.
@facebook şeklinde yazıyorsunuz mavi oluyorr

yeşimçınar99 4 Ağustos 2011 02:47

Önce Facebook'a fotograf yükleyiniz. Albüm oluşturmayı unutmayın Her farklı paylaşım için yeni albüm oluşturun.Fotograf adını yazın ,açıklamayı yazın. duvarınızda Paylaşın.

Misafir 9 Ağustos 2011 18:08

ya uzun bi yazı yazıcam notlar bölümünde harf kısıtlaması var

Misafir 9 Ağustos 2011 23:31

ben fotoğrafa yazı yazamıyom ki ?

LadyöLüm 10 Ağustos 2011 00:18

ııı

Alıntı:

Arkadaşlar ben resmin yanına Facebook'ta mavş yazı yazamıyorum bilen varsa öğretebilr mi?

Sizin söylediğiniz şeyin adı facebook'ta "not"tur.. not yazmak için önce 'ana sayfa' ya tıklıyoruz oradan "notlar"ı buluyoruz. eğer notları bulamazsak "arama"dan not dediğiniz an notlar uygulama diyor. ona basın..

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTK5innu4gjLQzr_Ydtkf_cNeLnKVsJPIgNzy1RQaKohXsQj3EB

VE "NOT YAZ" A TIKLAYIN NOT YAZIN RESİM EKLEYİN GÖNDER DEYİN ALIN SİZE MAVİ YAZI! :) ayrıca resim yüklemek için facebookta albüm oluşturmanıza gerek yok! pcnizdeki her hangi bir resmi yükleyebilirsiniz..

Misafir 24 Ağustos 2011 00:41

ya facede profil resmimim üzerine yazılar sekiller yapmak istiyorumama bilmiyorum anlatırmısınız

Misafir 2 Eylül 2011 01:45

RESİM ALTINDA OLAN EKLEYEN KİŞİ KISMINI NASIL YAPIYORUZZ

Misafir 13 Eylül 2011 13:36

TMM BN YAPTIMDA AMA 65 KAREKTERDEN FAZLA YAZI YAZAMIYORUM ONU NASIL ÇÖZCEM

Misafir 16 Eylül 2011 16:33

ya arkadaş yazıyo sonra mavi yazıya tıkla >mesela< diyor nasıl

Misafir 31 Ekim 2011 09:45

Arkadaşlar anlamıyorsunuz bazı arkadaşkar ismi mavi yamzmaktan baksediyor oda şu şekilde oluyor:

@p yazarsan alta p harfindeki isimler sıralanıyor.Onlara tıklayarak o şekilde mavi yazabilirsin.

:) ÖNEMLİ DEĞİL :)

Misafir 31 Ekim 2011 20:56

████░█░█░███░░█░░█░█░██░░█░███
█░░░░░░░░█░█░█░█░█░█░█░█░█░█░█
█░██░█░█░█░█░███░███░█░█░█░█░█
█░░█░█░█░█░█░█░█░░█░░█░█░█░█░█
████░███░█░█░█░█░░█░░██░░█░█░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░███░█░█░███░█░█░█░█░█░███░░░
░░░█░░░░░░█░█░█░█░░░█░█░█░░░░░
░░░█░░█░█░██░░██░░█░███░██░░░░
░░░█░░█░█░█░█░█░█░█░░█░░█░░░░░
░░░█░░███░█░█░█░█░█░░█░░███░░░
hemde uzun yazmış nota bende yapıyorumda not anca günaydına kadar alıyor kardeş bu sayfada acıklarsanız sevinirim https://www.facebook.com/tc.turkiy3m.tc

Misafir 30 Aralık 2011 23:30

cevap

arkadaşlar mavi yazıya tıklayınca sayfa açılması begendiginiz bir sayfayı bu şekilde yazarsanız direk çıkar.. @bir yazdıgınızda ben (bir sevda masalı) nı begendim o sayfa cıkar yada birle başlayan başka sayfalar yada ekli olan isim @ yazın boşluk bırakmadan sayfanın adını yazın ok

Misafir 19 Ocak 2012 15:16

Ya arkadaslar bakin bu kodu kopyalayin @[204115292965615:0] facebook durum yorum bölgesine yapistirin tamam :D

--
Via MebApp.com

Misafir 25 Ocak 2012 23:12

Arkadaşlar, Facebook'ta herhangi bir sayfadaki yorumda arkadaşın olmayan kişiyi etiketleme olayı nasıl oluyor? Misal; boşluksuz @ [ kişinin profil linkindeki sayılar : 0 ] olarak yapıyorum ancak yazı mavileşmiyor. Siyah olarak kalıyor. Linke tıklayamıyorum. :(

Misafir 16 Şubat 2012 18:03

Buldum derken? Ben soruma (#65'deki) hâlâ cevap bulamadım :( Yardımcı olabilecek yok mu?

Şöyle söyleyeyim, bir sayfada birinin yorumunu gördüm ve ona hitaben yazı yazdım ama o kişinin haberi yok. Ona hitaben yazdığım yorumumdan haberdar olmasını nasıl sağlayabilirim?
NOT: Yorum yazdığım kişi arkadaşım değil.

Misafir 27 Şubat 2012 22:14

facebookta mavi yazı yazma

Sizin söylediğiniz şeyin adı facebook'ta "not"tur.. not yazmak için önce 'ana sayfa' ya tıklıyoruz oradan "notlar"ı buluyoruz. eğer notları bulamazsak "arama"dan not dediğiniz an notlar uygulama diyor. ona basın.

VE "NOT YAZ" A TIKLAYIN NOT YAZIN RESİM EKLEYİN GÖNDER DEYİN ALIN SİZE MAVİ YAZI! ayrıca resim yüklemek için facebookta albüm oluşturmanıza gerek yok! pcnizdeki her hangi bir resmi yükleyebilirsiniz..

Misafir 27 Haziran 2012 08:54

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2335575)
Buldum!! yardımcı olabirim!

@ @ [ 0 : [ 0 : 1:kelime yayve] ] böyle yap ama arada boşlukları silin

Misafir 9 Aralık 2012 12:17

Cevapı burda

Şimdi arkadaşlar öncelikle gireceğimiz sayfaya girin sonra bir paylaşımının üstünde sayfa adı yazar oraya mouse nizin sağ tarafıyla tıklayın öğeyi denetle diyin az üstte data time id =56456434354 gibi sayılar yazar siz sayıları kopyalayın ve duruma @[ÖRNEK:128664154543534:] yazın ve oluyor

Misafir 31 Aralık 2012 16:15

Facebook'ta nasıl mavi yazılır?

Örneğin sayfayla alakası olmayan mavi yazı yazıyo sayfasına gidiyor nasıl oluyor. Örn;
(Maviyazılmışalttakiler)
Hemen oy vermek için tıkla
MAVİ - Türkiye %74
İspanya %29
Almanya %65
Bunlara tıklayınca sayfası çıkıyo acaba nasıl yapılır . yaparsanız çok makbule geçer.

erenst 4 Ocak 2013 22:51

Aşağıdaki Gibi mavi yazı nasıl yazılır üstüne gelince sayfa çıkıyor. Acil yardım please

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/12598_125915784240427_1293088484_n.jpg

---------- Mesaj tarihi 22:51 ---------- Önceki mesaj tarihi 22:31 ----------

Cevaplayın lütfen acişş

_SoNBaHaR_ 4 Ocak 2013 22:56

senin paylaştığın jpg yani resim bunları facede yazı olarak ekleyemezsin..ben sana örnekler vereyim onları kullanabilirsin..

…….ℒℴѵℯ…………ℒℴѵℯ
…ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ….ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
.ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
..ℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯ
……ℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯ
……..ℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯ
…………ℒℴѵℯℒℴѵℯ
……………ℒℴѵℯ

────(♥)(♥)(♥)────(♥)(♥)(♥)
──(♥)██████(♥)(♥)██████(♥)
─(♥)████████(♥)████████(♥)
─(♥)██████████████████(♥)
──(♥)████████████████(♥)
────(♥)████████████(♥)
──────(♥)████████(♥)
────────(♥)████(♥)
─────────(♥)██(♥)
───────────(♥)

Her Hakkım Saklıdır®™
█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
¹³³²²¹¹¹²²³³³¹²¹²¹³³²¹²¹²¹²
© ORIGINAL PROFILE

————————————————
…………../▒/|▒||▒||▒|\▒\
…………/▒/—————–—-\▒\
………..|▒|—————-——|▒|
..(¯v¯ )|▒|.(¯v¯)—————|▒|-(¯v¯)
(_(¯v¯)|▒(_≻✿≺)(¯v¯)-|▒(_≻✿≺_)
(_≻✿≺_)▒(_^_)(_≻✿≺_)▓(_^_)
…(_^_)░▒▓░▓░(_^_)▓░▓▒/
………..\▒▓░▓░▒▓░▓░▓░▓▒/
…………\░▓▒░▒▓▒▓░▒░▓▒/
………….\░▓▒░▒▓▒▓░▒▓▒/_
————————————————–
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.İsim Yaz
————————————————–
ƸӜƷ.♥ƸӜƷ
(-, -)♥(-, -)
/)__) (__ (\♥
-”–”- -”–”- .
————————-

……/)/)…..(\…/)
…..(‘:’= )…(=’;’ )
…..(“)(“).. (“).–.(“) ƸӜƷ
….•°*”˜˜”*°•. ˜”*°• •°
————————-
♥ . .))(
♫ .(ړײ) ♫.
♥ .«▓» ♥.
♫ ..╝╚.. ♫
————————-
° ,,,,, /°
.(◔␣◔)
< ( ▓ )>
…╝╚ ♥
————————-
……(\__/)
……(=’.’=)
…☆(”)_(”)☆
————————-
(●̮̮̃•̃)
/█\
.Π.
————————–
‎……..((((
..¸,o¤°“°¤o,¸
…(….◕¸¸◕….)
oOO—`*´—OOo
———————————
/)/) ♥ ♥(\(\
( ‘.’) ♥ (‘.’ )
(> )><( <)
*\)\)…(/(/*
————————–
..,,, .♥
.(.”)♥(“,)\
./☆\♥/♡\.
_||__ ||_
———————————
../(,”)\♥ ♥(“.)
…/♥\. = ./█\.
.._| |_ .._| |_ ★
==============
———————————
……….(¯`v´¯)
………..`•.¸.•´
………(●̮̮̃•̃)..(●̮̮̃•̃)
……… /█\ ♥/█\
==============
———————————–
☻ ♥ ☻
/█\ ./█\
————————————
♫ .(ړײ) ♫.
✪ .«▓» ✪.
♫ ..╝╚.. ♫
————————————
(¯`v´¯)
`•.¸.•´
☻/
/▌
/ \
———————————
(\_/)
(0.0)
(> <)
( ) ( )
(* .*)
(”__”)
::: (\_(\
*: (=’ :’) :*
•.. (,(”)(”)¤°.¸¸.•´¯`»

(. .)
c(”)(”)
(\_/)
(°.°)
c(”)(”)
(\_/)
(°.°)
o( )o
O_O
———————
╔╦╦
╠╬╬╬╣
╠╬╬╬╣ I ♥
╠╬╬╬╣ Çikolata
╚╩╩╩╝
——————
٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶ ٩(×̯×)۶

————————————————————————
♥:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
♥/’´’´’\♥
.//^ ^\\ Mesajınızı Buraya Yazınız ♥♥
(/(_♥_)\) ::::::::::::::::::::::♥♥
._/”*”\_ …………♥♥❁◕‿◕❁ ♥ ♥
(/_)^(_\).
——————————————————————-
__###
__##_##
_##___##
_##___##_________####
_##___##_______##___####
_##__##_______#___##___##
__##__#______#__##__###__#
___##__#____#__##_____##__#
____##_##__##_##________##
____##___##__##
___#___________#
__#_____________#
_#____@_____@____#
_#____/___@__\\___#
_#____\\__/#\\__/___#
___#_____W_____#
_____##_____##
_______##### ________
——————————————————-

erenst 4 Ocak 2013 22:58

Ama adam bunları yazıyor sonra üstüne gelince başka sayfa çıkıyor onu nasıl yapıcam

_SoNBaHaR_ 4 Ocak 2013 23:05

onu bilmiyorum, sanırım yazının içine link ekliyorlar bilemicem :)

_SoNBaHaR_ 4 Ocak 2013 23:22

Facebook duvarınızda yazdığınız bir yazının mavi şekilde olması yani (anchor text) şeklinde link verilmesi işlemi pek bilinmeyen bir işlemdir.Şimdi size bu anchor text olayını yani facebookta yazıyı mavi yazmayı göstericem ;

Kodumuz; ” @["Link vericeğiniz sayfanın id91739841 şeklinde yazan rakamları buraya gelicek": [0:0: "Yazılacak Yazı Buraya" ] ”
Örnek; @[100951683353066 : [0:0: PES 2013 ]
İşte bu kadar :)

Böyle bir bilgi buldum dene bakalım :)

erenst 4 Ocak 2013 23:26

Denedim ama olmadı :(

misafir 10 Şubat 2013 12:34

sanane be gülüm

Alıntı:

@yazıyı buraya yaz paylaş bukadar

Misafir 6 Temmuz 2013 14:28

Cevabını vereyim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1948457)
sayfada paylasım yaparken nasıl mavi yazıyla yazarız yardımcı olun ****

^başına # koyun

Misafir 31 Mayıs 2015 20:43

arkadaşlar öyle değil. Sayfanın ismi yerine başka bir isim yazıyoruz ama isme sahip olmayan bir sayfa çıkıyor. Bunu nasıl yapabilirim?

Saat: 02:02

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık