MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Internet download manager programı nasıl kaldırılır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/338531-internet-download-manager-programi-nasil-kaldirilir.html)

Misafir 20 Kasım 2010 11:25

Bilgisayarimin hic bir yerinde yuklu gorunmedigi halde, hayalet gibi surekli onume cikiyor. Vista kullaniyorum, sistemi geri yukleyip kurtulmak gibi bir sansimda yok. Katilimsiz program kaldirma programlarini da denedim, ama malesef hic biri sonuc vermedi. Neutralizer bana yardimci olabilir diye dusundum. Simdiden cok tesekkurler.

Misafir 4 Şubat 2011 12:55

ben ne yaparsam yapıyım kaldıramadım oyunda indiremedim

Thé qunstéLa 4 Şubat 2011 13:20

Your unistaller 2008 programını bir dene (googlede çok kolay bulursun).Muhtemelen katılımsız diye tabir edilen içine ilacı gömülen paket .exe şekline IDM indirmissindir.Your unistaller 2008 bulup kaldırırsın.Ama eğer olmazsa kendi sitesinden IDM bul ve üzerine kur sonra kaldırabilirsin.Birde IDM portable olanları var kurulum gerektirmeyen onu kullan

Misafir 6 Mart 2011 13:25

Internet download manager DA 60 GÜN DOLDU SİLEMİYORUM NE YAPMALIYIM

Misafir 5 Nisan 2011 16:26

Internet download manager DA 60 GÜN DOLDU SİLEMİYORUM NE YAPMALIYIM

Misafir 1 Mayıs 2011 15:27

offffffffffffff bu IDM neden kaldırılmıyor. Kaç gündür bununla uğraşıyorum.

Misafir 7 Mayıs 2011 12:42

neden IDM kaldırılmıyoooo 60 gün s
rem bitti ama halen kaldırma işlemiyle uğraşıyom nasıl kaldırabilirim yardımcı olun :(

Misafir 16 Mayıs 2011 20:08

ıdm programını ıptal etmek ıstıorm edemıorm etmek ıcın onerdnz proqramı ındırmeyı denıorm ındıremıorm surem bttıqı ıcın ızın wermıor. ındırmeye nasıl ıptal edebiLirm........

Misafir 20 Haziran 2011 12:17

lütfen yalvarırım size yardım edin nasıl oluyo nolursunuz

Misafir 30 Temmuz 2011 14:57

arkadaşlar your ınstaller 2008 indirdim daha sonra ne yapacağız lütfen yardım edin

Misafir 1 Ağustos 2011 12:55

internet dovland manegeri nasıl kalkarr

başlattan ayarlar ordan denetim masası ordanda program ekle veya kaldır var tıklayın internet dovland manegeri bulun değiştri vekaldır diyor tıklayın next diyin soonra fini diyorr ve kalkıyorr kurtuluyorsunuzzz +reppppppp

Misafir 17 Ağustos 2011 02:02

aynısı windows 7 leri çin geçerli olumu peki ?

Misafir 17 Ağustos 2011 19:39

bende kaldıramıyom :(

Misafir 18 Ağustos 2011 10:48

yor installari indirmiyor yine ıdm istiyor...

Misafir 18 Ağustos 2011 21:44

Biri yardım etsın bu idm nasıllll sılınıyo bıseyı ındır ole oluyor demeynnnnnn cunku zaten hcıbsı ındıremıorz dowland manager yuzunden

Misafir 2 Eylül 2011 15:24

kaldırma

dowland manager suresı bıttı bende sılmek ıstıyorum ama sılemıyorum hıc bı yerseyde ındıremıyorum bana bı cozum bulabılırmısınızz ??

Misafir 4 Eylül 2011 03:51

ıdm

arkadaşlar pc format attinzmi sorun biter bu kadar basit

Misafir 9 Eylül 2011 14:35

off

biri bna yardım etsiiiiinnnnn

Misafir 30 Eylül 2011 18:34

bu beladan kurtulmam lazm

yaa arkadaslar ben silmeye çalıstm ama bişe indirilirken ıdm ye aktarılmıyo dye bişe çıkıyo yazının altındada error yazısı ve sayılar çıkıyo ne yapmalıyım yardm edebilirmisinz

Misafir 8 Ekim 2011 09:10

arkdşlar lütfen bir yarDImm !!!!!!!!!! Your unistaller 2008 indiricem yine seri no yaz dio çok kötü bişi bu ya her şeyde dio ne ypmalıım ltfenn !!!!!!! her yerdende sildim ama hala karşıma çıko !!!!!!!!!!!!!!!!!! lütfenn !!!!!!!!!

Misafir 16 Ekim 2011 12:42

download manager

kaldıramıyorum nasıl silicem acil cvp yazarsanız sevinirim

Rower 16 Ekim 2011 15:47

Öncelikle saatin yanındaki İDM simgesin sağ tıklayıp çıkıs yapın.

Sonra C:\Program Files \Internet Download Manager Uninstall.exe dosyasını çalıstırarak proğramı kaldırabilirsiniz.

Misafir 21 Ekim 2011 20:51

Yaw 1 türlü kaldırılmıo nasıl kaldıracaak doğru düzgün yazın yaw 1 kişi yokmu yazan

Misafir 23 Ekim 2011 21:19

Alıntı:

idm nasil kaldirilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

iptal et

Misafir 23 Ekim 2011 21:24

IDM iptal etmek istiyorum

Misafir 24 Ekim 2011 18:15

Silinmiyor silemiyorum yardım edin

Misafir 7 Kasım 2011 15:43

ıdm nasl iptal ederm

Alıntı:

idm iptal etme ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

ıdm indirdim ama 60 günlük kullanım süresi bitti bilgisayarn her yernden sildim ama bilgisayarı her açtığımda karşıma çıkıo hiçbişey indiremiyorum benden kayıt istiyo nasıl kurtulabilirim bundan şimdiden tesekkrler

Misafir 16 Kasım 2011 21:05

birşeyler indirmak istiyorum ama indiremiyorum benim bilgisayar windows 7 pc primium

Misafir 20 Aralık 2011 18:19

idm kapansın

ben bu idm den bıktım nasıl silcem

Misafir 2 Ocak 2012 19:28

arkadaşlar bu programın süresi doldu ve daha internet hiç bişey indiremiyorum bu programı nasıl kaldırcam

Misafir 5 Ocak 2012 21:03

Internet Download Manager programını bilgisayardan nasıl kaldırırım?

selam arkadaşlar internet dowlanda manager indirdim 1 ay kullandım,sonra IDM istedi. bende pc den sildim programı ama hala çıkıyor artık normal bir dosya bile indiremiyorum, arkadaş word olarak ödev yolladı onu bile indiremiyorum.pc mahvoldu lütfen yardımcı olun lütfenn

Misafir 3 Şubat 2012 20:42

Şu '' Your Unnistaller '' dediğiniz program var ya, onu indirmek için de seri no istiyor. Saçmalamayın yaa. :(

Misafir 7 Şubat 2012 00:45

idm

slm benım idm yı kapatmam lazım sahte seri no deyıp duruyor kayıt etmıyor nasıl kapatabilirim bana yardımcı olurmusunuz

Misafir 7 Şubat 2012 22:20

Your unistaller 2008 programını bile indiremiyorumallah rızası için şu programdan kurtarın beniii

Misafir 12 Şubat 2012 13:23

Your unistaller 2008 programınıda indiremiyorum yine karsıma IDM çıkıyor baska bi çözüm söyleyin!!!Lütfennn

Misafir 23 Şubat 2012 20:37

IDM İZN VERMİYOR Kİ O PROGRAM İNSİN

Misafir 2 Mart 2012 15:17

your unınstallerde bile karşıma cıkıyor manager. nasıl kurtulcm ben bundan. ?

Misafir 10 Mart 2012 16:08

slm benım idm yı kapatmam lazım sahte seri no deyıp duruyor kayıt etmıyor nasıl kapatabilirim bana yardımcı olurmusunuz

Misafir 14 Mart 2012 15:18

Modeme Reset atın veya Orbiti indirin özellikle gezginerden internet download managerden daha da iyi bir program 1 gb lik bir dosyayı 10-15 dk de indiriyor.

Misafir 16 Mart 2012 08:57

arkadaşlar bendede aynı sıkıntı oldu denetim masasından falan kaldırdım ama yine karşıma çıktı ama sonunda kurtuldum bunu sizinle yaylaşmak istedim öncelikle başlata gidin çalıştırma butonuna idm yazın karşınıza ıdm help ve idm uninstal gelecek . buradan uninstalı seçin ve next diyerek yönlendirmelere devam edin bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve o beladan kurtulmuş olacaksınız. eğer indirme programa arıyorsanız ben şuanda onu kullanıyorum ve memnunum indirebilirsiniz iwisoft..

Misafir 18 Mart 2012 13:18

idm silme

başlat-çalıştır-regedit-hkey local machine - software den idm yi bul ve sil bu kadar basit .. bu kadar pc den anlayan insan var biride cıkıp şunu yazmamış ya milleti yalvartıyosunuz burda

Misafir 19 Mart 2012 00:48

ya sorun şu ki pc de IDM yüklü olduğu için 60 günlük süre de dolduğundan, değil your ınstaller 2008 hiç bişey indiremiyorum sorun da o . progarmlarım arasından sildim ama hala bi şey indirmeye kalkınca karşıma çıkıyor , seri numarası istiyor ve hiç bişey indiremiyoruuum..

Rower 19 Mart 2012 01:15

Önce İE ve diğer tarayıcalar açıksa onları kapatınız.

İDM'i Bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için, system tray de saatin yanındaki İDM simgesine sağ tıklayıp seçeneklerden çıkıs yapın.

Sonra
İE için Araçlar/Eklentileri Yönet/ IDMIE eklentisini devre dışı bırakınız.

Firefox için
Araçlar/Eklentiler/IDM CC/Kaldır

Son olarak
C:\Program Files \Internet Download Manager Uninstall.exe dosyasını çalıstırarak programı kaldırabilirsiniz.

byseus 19 Mart 2012 01:34

veya

muhtemelen orijinal yazılım değilde lisanssız kırık program kullanıyorsunuzdur hepimiz gibi, bu nedenle idman'ın sitesinde bir güncel bir yazılım indirip kurmayı deneyin. Eğer standartlara burdada geçerli olursa karşınıza gelecek ekrana "kaldır onar" gibisin seçenekler gelecektir. kaldır diyerek mevcut yazılımı bilgisayardan kaldırabiliriz. Eğer bu ekran gelmez ise orjinal yazılımların %90'ı uninstall içerir, proram fileste programın kurulu olduğu klasöre çıkartılır bu exe dosyası.

Misafir 25 Mart 2012 22:52

Allahını sven biri sölesen şu IDM yi nasıL kaldıcam .... Lann durmadan cıkıyoo oyun felan poroqram indiemiyom enqeL oLyoo Yardım edn.

Misafir 2 Nisan 2012 20:55

XP kullanıcıları Başlat-->Çalıştır-->Regedit

Vista ve Windows 7 kullanıcıları Başlat-->Regedit(arama kısmına yazılacak)

ile Kayıt defteri Düzenleyicisine ulaşın.

3. Sol tarafta Bilgisayar-->HKEY_LOCAL_MACHINE-->SOFTWARE-->Internet Download Manager hanesine gelerek

sağ tıklayın ve silin.

4. Bilgisayarı yeniden başlatın.

sezai 3 Nisan 2012 17:34

revo uninstaller ile kaldırdım ben idm programını arkadaşlar siz de aşağıdaki linkten programı indirebilirsiniz.

Revo Uninstaller İndir - Program Silme Aracı - Tamindir

Misafir 8 Nisan 2012 16:13

bilgisayarımdan programı bulun ve içindekileri silip deneyin

Misafir 13 Nisan 2012 05:41

temp den silin oluyo

Misafir 24 Nisan 2012 18:20

ya bn your ınstaller 2008 indremyorm ya bunun yuzndn offffff ne yapmalıymm:(

Saat: 08:33
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık