MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   MSN'de kameralı görüşme yaparken ses gitmiyor, neden olabilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/217808-msnde-kamerali-gorusme-yaparken-ses-gitmiyor-neden-olabilir.html)

dost196643 16 Aralık 2008 21:53

Arkadaşlar MSN den kamera ile görüştüğümde benim sesim mikrofondan gitmiyon.Ancak yine kendi bilgisayarımdan müzik açtığımda veya bilgisayar içinden bir ses geldiğinde karşı tarafa gidiyor.Donanımları,Driverleri ve Msn yi yeniden silip yükledim.Arızayı bulamadım.Yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler.

Misafir 16 Aralık 2008 22:48

Ses ayarlarınızdan ayarlamanız gerekmektedir.
Mikrofon ayarlarını değiştirin.

Misafir 21 Aralık 2009 10:37

msn görüntülü görüşme

msn de görüntülü görüşme yaparken yaklaşık 3dakika görüşünce karşı tarafın sesi kesiliyo. bilmiyorum doğru yeremi yazıyorum.beni bilgilendirirseniz memnun olurum.Saygılar

Misafir 23 Aralık 2009 20:13

msn den sesim gıtmıyor needen

users 26 Aralık 2009 22:38

live msn de mıcrofon sorunu..

Arkadaslar messenger da goruntulu konusma yapmak ıstedıgımde mıcrofonum otomatik kendini sessize alıyor?
Karşı taraf ıletıyı kabul eder etmez hemen mıcro sessize dönüyor..
Daha sımdı format attim yıne aynı sorun devam etmektedir. Aşagıdakı vıdeoda derdımı anlatabılmısımdır inş bozuk ama sonuna kadar izlemenizi rica ediyorum..

http://img97.imageshack.us/img97/8804/msn.swf

Misafir 29 Ocak 2010 21:01

mikrofonun sesi azalan arkadaş! mikrofon sesini en yüksek seviyenin bi altına getir olacaktı bendede öle oluyodu bunu denedim artık düşümüyo kendiliğinden!
arkadaşlar benin bi sorunum var msn de karşı tarafın sesi kesik kesik geliyor ndn olabilir cvplarınızı beqliyorum teşekkürler!

Misafir 6 Şubat 2010 23:00

msn den sesim gitmiyor aynı zamanda karşıdan ses geliyor

Misafir 6 Mart 2010 14:13

aynı sorun bendede yaşandı ama olmuyo

Misafir 14 Haziran 2010 21:40

msn den sesim gitmior ama onların sesi gelio acaba neden acilllll cevap yazın

Misafir 30 Temmuz 2010 15:52

yoğumm lan bn aslınDa

bir akrabamla görüntülü kamerada konuşurken oonun sesi qeliyor ama bnmki gitmiyorr neden arkadaLar bbiiiri bi çözümü olan varmı;????????????????????????????????????????

Misafir 14 Ekim 2010 16:16

arkadaşlar msn de benim Sesim gitmiyor ama onun sesi geliyor mikrofonun kablosu hapörde onu sese alınca bu sefer ikimizin seside qeLmior nedenini açıklayabilir misiniz ;D (He.. Bu aRaDa Kameranın KabLoSu 1 TaNe)..!

haytav 14 Aralık 2010 22:38

ses kesiliyor

merhaba benim sorunum şöyle :
Arkadaşla kameralı görüşme açıyoruz konuşuyoruz 5 dk sonra arkadaşım benim sesimin kesildiğini söylüyor. Kapatıyoruz gene konuşuyoruz 5 dk sonra gene kesiliyor. Görüntüde bir şey yok arkadaşımın sesi de görüntüsü de bana net geliyor. 5 dk ya bir açıp kapatmaktan gına geldi . Bir çözüm önerebilirseniz şimdiden teşekkürler...

Misafir 9 Ocak 2011 16:54

msn

bendede aynı sorun ar bi fikiri olan yazsın arkadaşlar

Misafir 18 Şubat 2011 18:59

ses kartı sorunu

laptopumda(asus) msn de görüntülü arama yapmak istediğimde karşı tarafın sesini ve görüntüsünü alabiliyorum.aynı zamanda kendi görüntümde karşı tarafa net bi şekilde görünürken benim sesim karşı tarafa gitmiyo ses kartınız yok veya seçilmemiş diyo bir türlü çözüm bulamadım normalde müzik dinlerken falan seste bi sorun yok sadece pc nin kendi mikrofonunda bir sorun mu var yoksa başka bişeyde mi sorun var ayrıntılı cevap yazarsanız çok sevinirim...

Misafir 12 Mart 2011 15:35

arkadaşlar yardım edin kamerada birleriyle görüşürken onların sesi gelio ama bnimki gitmior nden olabilir bi cewap yazın lütfen..!!!

Misafir 3 Mayıs 2011 15:43

msn

benim bilgisayarım leptop msn de yazışıyorum web kamerayı açtığımda sesim gitmiyor ama karşınınkini duyabiliyorum neden acaba yardımcı olurmusunuz imput falan yazılmış bazı açıklamalara ama anlayamadım hemen dönermisiniz nereye girip yapmam gerektiğini anlatırmısınz yapamaıyorum lütfen

Misafir 16 Mayıs 2011 13:35

Ya Benımde OyLe oLuyor Hemen AcıL Lazım Bana

Misafir 24 Mayıs 2011 16:20

arkadaslar yardım edın lütfenn msn 2011 yuklu bende benım sesım gıdiyor karsıdanda gelıyor sess buraya kadar sorun yokk ama pcden muzık actıgım zaman muzık sesı karsıya gıtmıyorr nedenını bılen varsa yazsın lütfen.... saygılarımlaaa

Gece Prensesi 24 Mayıs 2011 17:57

görüntünün yanında mikrofon için bir şey olmalı yukarıya kaldır yada sağ alt köşede görev çubuğunda ses ikonunu tıkla şeçenekler-özellikler-mikrofonu seç.
Sonra ayarla yukarıd doğru..
Tavsiye olarak Mic'li Web-Cam alhttp://www.frmera.com/images/smilies/wink.gif

Misafir 28 Mayıs 2011 11:10

arkadaslar yardım edın lütfenn benım pc leptap ve windows7 msn 2011 yuklu bende benım sesım gıdiyor karsıdanda gelıyor sess buraya kadar sorun yokk ama pcden muzık actıgım zaman muzık sesı karsıya gıtmıyorr nedenını bılen varsa yazsın lütfen.... saygılarımlaaa

Misafir 25 Haziran 2011 23:14

mikrofonum bozuk degil ama ses gelmemeye başladı

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/25/13612.jpg

arkadaşlar herşeyi denedim driver kart falan olmadı daha geçenlerde düzgün bi format attırdım adma 2saatte anakart markasını bulamadı birşeyler yaptı ses geliyor bilgisayardan mesela msn de karşılıklı sohbet açınca adamlar benim dinledigim müzigi çok net duyuyorlar ancak benim sesim onlara gitmiyor

Misafir 13 Ağustos 2011 18:48

kamerayla nasıl gorusulur

Efulim 13 Ağustos 2011 22:12

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2141506)
kamerayla nasıl gorusulur

Msn'de konuşma penceresinin üst kısmında "Görüntü" sekmesine tıklayın görüntülü arama başlayacaktır.

bihter_hazal 14 Ağustos 2011 00:02

Mikrofon ayaralrını %89 a getirin sesi açın o kişiyi msnden silip tkrr ekelyin açın ses gelir.

Misafir 22 Ağustos 2011 11:39

YHA BAKSANIZA BI BENIM KULAKLIGIM VAR YEŞİL BİDE KIRMIZI GİRİŞLERİ VAR GİRDİRİYOM BİRİNİ MİK GİRİŞİ BİRİNİDE KULAKLIK SECENİĞİNİ YAPIYORUM CAUNTERE GIRIYOM SESSIM GITMYOR KIMSEYE NEDEN NOLUR CEVAP VERIN ALLAH RIZASI ICIN

Misafir 26 Eylül 2011 17:31

msn den akrabamla konuşuyoz 70-80 saniye sonra benm ses gitmiyo :S

Misafir 10 Ekim 2011 10:59

Bütün AyarLarım NormaL Gözüküyor. Skype De Var Msn De Ses Yok. NasıL Sorunu GiderebiLirim BiLemiyorum. Lütfen Yardımcı oLucak Biri Varsa Cevap Yazsın. Rica Ediyorum...

Misafir 19 Aralık 2011 16:01

Alıntı:

haytav adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1898929)
merhaba benim sorunum şöyle :
Arkadaşla kameralı görüşme açıyoruz konuşuyoruz 5 dk sonra arkadaşım benim sesimin kesildiğini söylüyor. Kapatıyoruz gene konuşuyoruz 5 dk sonra gene kesiliyor. Görüntüde bir şey yok arkadaşımın sesi de görüntüsü de bana net geliyor. 5 dk ya bir açıp kapatmaktan gına geldi . Bir çözüm önerebilirseniz şimdiden teşekkürler...

benim aynı sorunum var cözüm bulabildimi bulduysan ltf. Banada söyle idriskara@gmail.com

Misafir 1 Mart 2012 23:24

bilgisaya kamarası

internetle msn den görüşme yaparken 30 saniye sonra ses gidiyor kaplo dediler degiştirdi kamera yı degiştirdim internet müşteri hizmetlerini aradım yine sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Misafir 4 Mart 2012 21:34

k

bu sağlık testi virüslümü? aşada cıkan

Misafir 10 Mart 2012 22:48

karşıdan ses gelmiyor

Misafir 31 Temmuz 2012 14:51

COUNTER STRİKE İÇİN KULAKLIKTA MİKRAFONU OLANLAR KASANIZIN ARKASINDA YEŞİL PEMBE GİRİŞ YERLERİ VAR ORAYA DOĞRU BİÇİMDE TAKINCA OLUYOR

Farklı 7 Ocak 2013 19:59

msne görüntülü konuşuyorum ama şarkı acdıgım zaman karşı tarafa şarkı sesi gitmiyor

msne görüntülü konuşuyorum ama şarkı acdıgım zaman karşı tarafa şarkı sesi gitmiyor

Saat: 05:01

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık