MsXLabs
Sayfa 2 / 23

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   GTA San Andreas neden açılmıyor? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/229872-gta-san-andreas-neden-acilmiyor.html)

Misafir 2 Ocak 2010 02:59

ya aynı sorun 2 gündür bende de var yardım çok acil

Misafir 9 Ocak 2010 14:13

arkadaşlar gta sa yı tıkladığımda hiç bişey olmuyor bi yardım edin bide sa ya fazla tıkladığımda hata raporu veriyor

Misafir 21 Ocak 2010 13:39

bn gta yı acıom sonra calışmayı durdurdu dio napcam

Misafir 21 Ocak 2010 18:57

ya ben gircem tıklıyorum gta san exe. birsounla karşılaştı dio dün açılıodu bugün yok nedennn

Misafir 25 Ocak 2010 00:42

gta sa user files içine gir gta_sa.set sil ordan gir

JETBOY 25 Ocak 2010 09:57

GTA SA çalışmayan arkadaşlar belkide Sistem kapasitesi yetmiyordur (örn. ekran kartı).

Misafir 25 Ocak 2010 12:39

yaaaaa arkadaşlar gta san adreas neden açılmıo lütfen yardım edermisiniz

Misafir 1 Şubat 2010 14:06

ya ben san andreas i yüklüyorum hersey tamam dosyaların hepsini kopyalayıp yeni klasöre kaydediyorum hersey tamam (sanırım) ama gta_sa yazıo yanında resim var tıklıyorum bi türlü acilmio gta_sa.exe calismayı durdurdu bi program calismayı durdurdu windows programı kapatıp sorunun cözüü varsa size bildirecek dio cözüm gelio ama ise yaramıo oyunyama die bi site acılıo sitede hic yardim falan yok neden böle oluo bilen varsa sölesin yoksa yakin bi zamanda deliricem 2 gündür gündüz gece uqrasip duruorum yardııııııımmmmm hellllpppp!!!!!

Misafir 1 Şubat 2010 14:13

arkadaslar ben gta san andreası yüklüyorum (calisiyorum) bnm cd m cift cd li 2 cd deki tüm dosyaları yeni klasöre kopyalayıp yapistiryorum sifreyi türkçe yapmak icin yaziorum sifre onaylanıo heralde kusura bakmayın ingilizcem pek iyi deildir:D sonra oyuna tıklıyorum dioki gta_sa.exe caslismayı durdurdu bi program bunu engelledi windows bu sorunun bir cözümü varsa size bildirecek dior cözüm gelior bakıorum ama bilgi yetmio neden acilmio bilgisi olannnnnn HHHHHHHHHEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPP YYYYYYYYAAAAAAAAAAAARRRRRRRRDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMM!!!!!! lütfen

RuffRyders 1 Şubat 2010 14:24

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1676423)
arkadaslar ben gta san andreası yüklüyorum (calisiyorum) bnm cd m cift cd li 2 cd deki tüm dosyaları yeni klasöre kopyalayıp yapistiryorum sifreyi türkçe yapmak icin yaziorum sifre onaylanıo heralde kusura bakmayın ingilizcem pek iyi deildir:D sonra oyuna tıklıyorum dioki gta_sa.exe caslismayı durdurdu bi program bunu engelledi windows bu sorunun bir cözümü varsa size bildirecek dior cözüm gelior bakıorum ama bilgi yetmio neden acilmio bilgisi olannnnnn HHHHHHHHHEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPP YYYYYYYYAAAAAAAAAAAARRRRRRRRDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMM!!!!!! lütfen

GTA: San Andreas 1 DVD veya 6 CD olarak var. 2 CD olan versiyonunu ilk defa duydum koca oyun 2 CDye nasıl sıkıştırılmış. 6 CDlik olanını yükleyin.

Saat: 03:21
Sayfa 2 / 23

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık