MsXLabs
Sayfa 1 / 5

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   GTA San Andreas neden açılmıyor? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/229872-gta-san-andreas-neden-acilmiyor.html)

Ziyaretçi 30 Ocak 2009 12:19

GTA SANANDREAS NEDEN AÇIMYOR

Misafir 30 Ocak 2009 15:41

Ne hatası alıyorsunuz.

Ziyar 14 Haziran 2009 17:39

insert cd felan dio lütfen yardım edin

RuffRyders 14 Haziran 2009 18:43

Sanırım orjinal oyun olmadığı için crack yapmalısın...

Misafir 8 Eylül 2009 22:35

arkadaşlar ben kayıtlı bolumu açamıyorum oyunu yarıladıgım kayıtlı oyun açılıyor ama bıtırıp kaydettıgım kayıtlı bolumu tıklayıp beklıyorum ekran kararıyor açılması gerekırken pat dıye oyunu kapatıyor bılen varsa acıl cvp yassın LtFn !!!

Misafir 13 Ekim 2009 13:35

arkadaşlar oyunun ana menüsü tam acılacakken gidio yardım edinnnnnnnnnn

Misafir 11 Aralık 2009 16:39

Alıntı:

oyunlar neden acilmiyor
hiç br oyunu açamıyorum daha dogrusu açılmıyor acba nedenini ögrene bilirmiyim şimdiden teşekkür ederim

Misafir 19 Aralık 2009 01:05

bendede aynı sorun var tıklıyorum açılmıyo neden

Misafir 22 Aralık 2009 16:27

Pleas ßuLun ŞU GTA san oynun aÇLIP ACLMADIGINI :@:S:S: .@

Misafir 22 Aralık 2009 17:10

oyunun dilini değiştirdin mi

Misafir 2 Ocak 2010 02:59

ya aynı sorun 2 gündür bende de var yardım çok acil

Misafir 9 Ocak 2010 14:13

arkadaşlar gta sa yı tıkladığımda hiç bişey olmuyor bi yardım edin bide sa ya fazla tıkladığımda hata raporu veriyor

Misafir 21 Ocak 2010 13:39

bn gta yı acıom sonra calışmayı durdurdu dio napcam

Misafir 21 Ocak 2010 18:57

ya ben gircem tıklıyorum gta san exe. birsounla karşılaştı dio dün açılıodu bugün yok nedennn

Misafir 25 Ocak 2010 00:42

gta sa user files içine gir gta_sa.set sil ordan gir

JETBOY 25 Ocak 2010 09:57

GTA SA çalışmayan arkadaşlar belkide Sistem kapasitesi yetmiyordur (örn. ekran kartı).

Misafir 25 Ocak 2010 12:39

yaaaaa arkadaşlar gta san adreas neden açılmıo lütfen yardım edermisiniz

Misafir 1 Şubat 2010 14:06

ya ben san andreas i yüklüyorum hersey tamam dosyaların hepsini kopyalayıp yeni klasöre kaydediyorum hersey tamam (sanırım) ama gta_sa yazıo yanında resim var tıklıyorum bi türlü acilmio gta_sa.exe calismayı durdurdu bi program calismayı durdurdu windows programı kapatıp sorunun cözüü varsa size bildirecek dio cözüm gelio ama ise yaramıo oyunyama die bi site acılıo sitede hic yardim falan yok neden böle oluo bilen varsa sölesin yoksa yakin bi zamanda deliricem 2 gündür gündüz gece uqrasip duruorum yardııııııımmmmm hellllpppp!!!!!

Misafir 1 Şubat 2010 14:13

arkadaslar ben gta san andreası yüklüyorum (calisiyorum) bnm cd m cift cd li 2 cd deki tüm dosyaları yeni klasöre kopyalayıp yapistiryorum sifreyi türkçe yapmak icin yaziorum sifre onaylanıo heralde kusura bakmayın ingilizcem pek iyi deildir:D sonra oyuna tıklıyorum dioki gta_sa.exe caslismayı durdurdu bi program bunu engelledi windows bu sorunun bir cözümü varsa size bildirecek dior cözüm gelior bakıorum ama bilgi yetmio neden acilmio bilgisi olannnnnn HHHHHHHHHEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPP YYYYYYYYAAAAAAAAAAAARRRRRRRRDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMM!!!!!! lütfen

RuffRyders 1 Şubat 2010 14:24

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1676423)
arkadaslar ben gta san andreası yüklüyorum (calisiyorum) bnm cd m cift cd li 2 cd deki tüm dosyaları yeni klasöre kopyalayıp yapistiryorum sifreyi türkçe yapmak icin yaziorum sifre onaylanıo heralde kusura bakmayın ingilizcem pek iyi deildir:D sonra oyuna tıklıyorum dioki gta_sa.exe caslismayı durdurdu bi program bunu engelledi windows bu sorunun bir cözümü varsa size bildirecek dior cözüm gelior bakıorum ama bilgi yetmio neden acilmio bilgisi olannnnnn HHHHHHHHHEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPP YYYYYYYYAAAAAAAAAAAARRRRRRRRDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMM!!!!!! lütfen

GTA: San Andreas 1 DVD veya 6 CD olarak var. 2 CD olan versiyonunu ilk defa duydum koca oyun 2 CDye nasıl sıkıştırılmış. 6 CDlik olanını yükleyin.

Misafir 6 Mart 2010 15:46

YA ABİ NEDEN GTA SAN ANDREAS VE THE SİMS OYUNU AÇILMIYOR NOLUR YARDIM EDİN

RuffRyders 6 Mart 2010 15:55

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1719478)
YA ABİ NEDEN GTA SAN ANDREAS VE THE SİMS OYUNU AÇILMIYOR NOLUR YARDIM EDİN

Bu kadar açıklamayla nedenini bilemeyiz birçok nedeni olabilir Crack, yükleme hatası, ekran kartı sürücüleri vs. Tam olarak aldığınız hata veya karşılaştığınız sorun nedir?

Misafir 26 Mart 2010 19:52

Girerken Cd Filan Yzıor Onu Soleyın

atesleks 4 Nisan 2010 19:16

gta san andreas açılmıyor

arkadaslar gta san andreas trabzon city modunu indirdim yeni oyuna basla diyom ekrana hic bisey gelmio
bidaha kurdum oyun hata wermeye basladı delircem birisi cevap wersinnnnnnnn

DiSs-eR 4 Nisan 2010 19:35

ekran kartından olabilir... sürü güncelleştirmeyi dene veya biraz daha eski sürümünü kurmayı dene... eğer oyun hata veriyorsa
tamamen kaldır oyunu (porgram files veya kurduğun yerdeki dosyalarınıda silerek) Sonrasında tekrar kurmayı dene... önce açılıyorsa tekrar açılır o zaman... oyun dc istiyorsa eğer crak'ini bulup oyunun içine yapıştırıp tümüne evet diyerek yapıştır....

sensiz hayat 8 Mayıs 2010 16:52

slmm

Arkadaşlar benim gta san andreast açılıyo az bekliyorum kapanıyor :(

Misafir 20 Mayıs 2010 09:54

arkadaşlar bende de aynı sorun var oyunu farklı çalıştır deyin eğer oda olmassa ekran kartı cdsini takın ve yeniden yükleyin.

Misafir 28 Mayıs 2010 17:28

bende tam oyununm menüsü gelcek hata veriyor
windows 7 kullanıyorum
ekran kartı zotac 9600 gt
işlemci 2.70
4 gb ram var
iyi hva attım ya ama sonuçda oyun açılmıyor

Misafir 1 Haziran 2010 20:13

arkadaşlar belgelerimdeki gta nın save dosyasını silin girer.. ii eğlenceler

DiSs-eR 1 Haziran 2010 20:48

directx 9c yükledin mi ? açmama nedeni eksik dll olabilir... daemon tols 'a iso olarak at eğer crack'li vede iso dosyası varsa elinde crack'i çalışmıyor olabilir. başka da sorun olmaması lazım... kolay gelsin :)

Misafir 5 Temmuz 2010 18:29

gta san andreas donma sorunu

mrb msxblax halkı size çok zorlu bir soru soracam cevabını istiyorum gta san andreası yükledim her şey tmm oyuna giriyorum bazen fare çalışmıyor mesc basıyorum menü geliyor yine resume diyoru oluyor mapa bakmak için bir daha bakıyorum esc basıyorum her yer karanlık bir şey olmuyor pcye reset atmak zorunda kalıyorum kısaca oyun donuyor ve hiç bir tuş işlemiyor not :indiren herkes çalıştığını söylüyor
not2:virüs yok taratıım not 3 : ekran kartı herşey tmm lütfen yardım edin 2haftadır arıyorum

Misafir 6 Temmuz 2010 14:57

gta san anderars

Bendede öle oldu galiba simgesinde sorun war ben internete gta_san açılmıyor yazdım bi yere üye oldu açıldı

Misafir 30 Ağustos 2010 13:23

bende açılıyo menü geliyo liber city 1992 yazıyo sonra takılıp kalıyo bilen cvp yazsın yoksa deliricem

Misafir 16 Kasım 2010 18:34

yaw ben yemek yemeye qidcektim gta açıktı bütün bölümler bitmişti geziodumm fişi çektim gta açıkken sora açtım bölümlere qiriom ok dio tıklıom gene bölüm tablosu cıkıoo napmam gerekiyorrr

nil hander 17 Kasım 2010 11:21

Şifre gerekiyor olabilir O yüzden açılmıyordur bence.

Misafir 17 Kasım 2010 13:46

GTA San adndreas kayıtlı ama açılmıyor

GTA SanAndreas kayıtlı ama açılmıyor.
Kaydettim. Kayıt işi bitti . Çift tıklıyorum açılıyo ama sonra 'hata raporu gönder' diye birşey çıkıyor.
Nedeni ne olabilir? Nasıl halledebilirim? Lütfen yardım edin..

inca01 17 Kasım 2010 14:00

bende yükledim. açıyorum. ama tam ortasında hata raporu gönder falan geliyor :(

inca01 17 Kasım 2010 18:24

vxg

Alıntı:

Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1301772)
Ne hatası alıyorsunuz.

tam ortasında hata raporu falan diyo

MEG 30 Kasım 2010 17:08

GTA SAN KASMASINA ÇÖZÜM

Arkadaşlar bilgisayarımın ram'i 1,50 gb. Pentium 4 nvidia 450 geforce
kasmasına çözüm yada programı olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.
şimdiden çok teşekkürler.

Misafir 20 Aralık 2010 21:42

oyuna giriyorum nivia flan dio sonra fısı fısı yapıp boya yapıyo entır diorum Grand T....... A......... falan dio ekran kararıo bn oyunu arkadaştan flaşla kopyaladım belgelerimdeki dosyaları almayı unuttum alıacam ama herkezde bu sorun var acaba ondan mı kaynaklanıyo yoksa başka bişeymi
arkadaşlar oyunun ana menüsü tam acılacakken gidio yardım edinnnnnnnnnn demiş merak etme yakında çözümü bulup söylerim sağolun

Misafir 25 Aralık 2010 11:26

bwn giriyomammaa hiç oyun açılmıyyo hatatadda vermiyyo

Misafir 2 Ocak 2011 13:40

Aynı dert bendede vardı l Belgelerime girin GTA San Andreas User Filesi silip çalıştırın bide !

Misafir 8 Ocak 2011 15:34

gta açılmıyo

ya arkadaşlar benimde gta am açılmıyo gıcık kaptım

Misafir 8 Şubat 2011 13:30

kolk

arkadaşlar tıklıyorum ndn açılmıyor

Misafir 9 Şubat 2011 23:08

arkadaşlar gta san andreas acılmıyorsa crack yapin yada belegelerimdeki gta san user filer dosyasindaki save dosyasini kopyalayin ve silin sonrasında oyuna tıklatın oda olmasa silin tekrar yükleyin çalışacaktır ;) bendede olmuyodu incert cd/dvd ? yaziyordu crack yaptim şip diye acildi oyun deneyin.

Misafir 10 Şubat 2011 01:00

crack yabmazsanız açılmaaz :D

Misafir 10 Şubat 2011 15:50

gta neden acilmiyor_

Misafir 13 Şubat 2011 15:35

slm gardaşlar bi el atın

Misafir 28 Şubat 2011 17:11

gta açılmıyor

ben de oyuna tıklıyorum daha oyun açılmadan "no disc inserted
pelase insert the CD/DVD

yeniden dene / iptal" yazıo hiç açılmıo bunu nası düzeltçem ??? lütfen yardım edin...
şimdiden teşekkürler

Misafir 2 Mart 2011 17:18

yoo 2 cdlık oluyo ne 6 cd si

Saat: 06:20
Sayfa 1 / 5

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık