MsXLabs
Sayfa 10 / 13

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Paranormal Activity filminin gerçek olup olmadığı hakkında kesin bilgi verir misiniz? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/304517-paranormal-activity-filminin-gercek-olup-olmadigi-hakkinda-kesin-bilgi-verir-misiniz.html)

Misafir 29 Eylül 2011 16:53

Bence bu olaylar gerçekten yaşanmış ve canlandırılıyor.Ama biraz abartarak canlandırmışlar sanki.Her neyse çok güzel bir film.

Misafir 7 Ekim 2011 19:37

Ben 10 yaşındayım ama inanmıyorum.ALLAH neden öyle bir şey yaratsın ki?Ama çok kötülük yapanların yanına gelebilir onu bilemem.Hem bütün filmlere gerçekte yaşanmıştır deseler ve gerçeğe biraz benzetseler herkez onuda gerçek sanar herhalde.Yinede içiniz ürperiyorsa şu duayı okuyun(BİSMİLLAHİRAHMANİRAHİM MİNEL CİNNETİ VENNAS).Açık olayım bende geceleri korkuyorum.

Misafir 25 Ekim 2011 07:27

Siz aklınızımı kaçırdınız...Tabiki gerçek o görüntüler gerçek görüntüsü ama 2 ve 3 onun devamı çekmişler onlar yalan ilki tabiki gerçek onun asıl görüntüsü o evde bu kamerayı bulmuşlar

Misafir 7 Kasım 2011 17:21

bnce gerçek değil çünkü 1 i 2 si 3ü çıktı.

Misafir 8 Kasım 2011 08:34

ya şimdi öle bişi olabilir ama orası yabancı ülkee allaha inanç yok bizim ülkede inanç varrr burada öle bişi olsa oku sureni allah seni korur ondan ziyadee bakın genelde herkezin ewinde kuran-ı kerim vardır o ztn size yeter kuran-ı kerim'in olduğu evde Allaha inanç vardır...

Misafir 8 Kasım 2011 18:05

Belkide gerçekten böyle bir şey olmuştur ve bu oyuncular bunun canlandırmasını yapmışlardır olamazmı ? daha inandırıcı olsun diyede kendi kameralarından yapıyorlarmıs gibi yansıtmıslardır ? Çünkü bu serinin 3. filminin fragmanında lan olayların çoğu sinemada yok. Gerçekten korkutucu şeyler alınmış olmalıki 13 yas sınırı var. kesişmemiş olsaydı 18 koyarlardı belkide. Gerçek olmasa bile başarılı ve etkileyici bir film. Ki Amerika'yıda sallamış ...

Misafir 19 Kasım 2011 22:31

ya bakın ole dıonuz ama bu forumda da acıklamıs zaten adam bn bu fılmı ust uste 3 defa izledım belkı bir yerını kaçırmısımdır dıe ve sunun farkına vardım normal fılımlerrde filmi yapanın adı soyadı falan olur hadı dıyelım kı bu fılmın gercek oldugunu bize keklemek ıcın onları gızlemıslerdır dıe dusunuosunuzdur pek ala ole olabılır. fakat sunuda goz onunde bulundurursak fılmın basın mi micka ve ketty bunların ailelerine fılım baslamadan tesekkur edılar ve ben vıkıpedı den okudum bu fılım sahsı kamera kayıtları eger bunada ınanmıyosanız fılmın sonunda mizkanın cesedı 2-3 gun sonra bulundugunu ve kettynın 2006 dan bu yana kayıp oldugu bıldırılıo sızce bu fılım sımdı gercek mı degılmı ??????

Misafir 28 Kasım 2011 14:31

sivaslı

ya bırakın bunları kardeşim.bir güzel söz vardır (tevekkelü taalallah)diye ona tevekkül olun ondan güçlü ve büyük kimse yok.sığınağımız iyi olmazsa elbette korkarız başımıza geleceklerden.(hasbiyallahü lailahe illallahu aleyhi ve tevekkeltü hüve rabbül arşil azim..ben büyük olan ALLAHA a sığınırım çünki o büyük arşında sahibidir)deyin.unutmayalım hiç kimse ve hiçbirşey alemleri yaratandan güçlü değildir.ve kafayada fazla takmayın. korkunun ecele faydası yok.

Misafir 29 Kasım 2011 00:36

selam

bu filimde benim anlamadığım eğer gerçekse bu kadar cesaretli bir adam ben daha görmedim şahsen benim başıma gelse en ufak tıkırtıda giderim adam çok cesaretli bunu 3. varlığa karşı göstermesi filimin sadece senaryo ve after effect programından ibaret olduğunu açıkça sunuyor takılacak bişey var o da filmi keyifle izlemek

Misafir 7 Aralık 2011 20:28

Bakın böyle birşey yok. Varda paranormal activity de herşey yalan inanmayın kendinizi aldatmayın böyle şeyler olamaz. Bu sizin psikolojinizden dolayı bunun var olduğuna inanıyorsunuz. Teammore haklı böyle bir şeyle kendinizi aldatmayın siz böyle amerikan korku çeşitlerini seyretmeyin lakin seyrederseniz de seyrettiğiniz şeye inanmayın bugün okulda arkadaşım paranormal activity i anlattı bana bende ona bu gerçekmi dedim gerçek dedi fakat ben inanmadım çünkü kur ' an ' da böyle şeyler oluncağı bahsedilmiyor kısacası böyle şeyler gerçek değil kafanızı böyle şeylere yormayın arkadaşlar !

Saat: 09:24
Sayfa 10 / 13

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık