MsXLabs
Sayfa 9 / 13

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Paranormal Activity filminin gerçek olup olmadığı hakkında kesin bilgi verir misiniz? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/304517-paranormal-activity-filminin-gercek-olup-olmadigi-hakkinda-kesin-bilgi-verir-misiniz.html)

Teamoore 16 Temmuz 2011 20:21

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2128351)
yaaaaaa çok saçma zaten insanların bu olaylardan korkması. yukarıda Allah var o bizi korur. Yeni nesil ne kadar saçma şeylerden korkuyolar yaaa bizim zamanımızda gulyabaniler falan diolardı bn zaten inanmazdım. Şimdi neymiş efendim paraanormal activitiy , neymiş efendim saw ne kadar saçma yaaa böle şeyler

O zaman gulyabani çok söylenirdi. Şimdi vampir filmleri de var. Vampir çok söyleniyor. Film sektörünün etkisi. Onun için yaş sınırı olmalıdır yan etkisi olmasın diye. Korku filmi sektörü böyle basarılı.

Misafir 18 Temmuz 2011 05:50

Bu film gerçek değildir ama gerçekten esinlenerek yapılmıştır...Evet film sektörü etkisiyle böyle şeyler gördüklerini sananlar var ama gerçekten bu tip şeyler oluyor.Hatta benim başıma bu tür şeyler geliyor.Neyse ki bu kadar fazlası değil...
Elbette ki Allah bizi koruyor o korumasaydı ne halde olurdum hiç bilmiyorum...Ben bu tür durumlardan hep dualar, besmelelerle kurtulmuşumdur...
Onların görünmesi de kalp gözüyle ilgili eğer kalp gözün açıksa bu tür varlıkları görebilirsin... Kardeşim 5 yaşlarındayken bu tip bir olay yaşamıştı...
O zamanlar biz evin içinde gezine gezine ekmek vs. yerdik ve yardımcımızda her gün evde fal bakardı sanırsam bunlar yüzünden kardeşimin başına bu olay geldi... Yine o gece yatmadan hemen önce gezine gezine bisküvi yemiştik.Kardeşimin odası annemlerin ve benimle annanemin odasına en uzak odaydı.Sabaha karşı kardeşim bir ses duyup kalkmış. Kolidordan sesler gelmeye devam ediyormuş.Kapılar açılıp kapanıyormuş.Kardeşim ilk önce çok korkmuş ama ne ses çıkarabilmiş ne de koşup bizim yanımıza gelebilmiş çünkü gelebilmesi için kolidoru geçmesi gerekiyordu daha sonra aklına annanemin sabah namazına kalkabilceği gelmiş korkusunu biraz yenip yataktan kalkıp kapısını açmış işte o zaman karşısında bir şey duruyormuş.İnsan boyutlarındaymış ancak insanın üst yarısı gibiymiş.Ayakları, bacakları yokmuş.Siyah ve kopkoyu mor karışımıymış rengi.Kardeşim kapıyı açınca kardeşime doğru kafasını dönmüş.Yüzü yokmuş sadece açık renk mor gözleri varmış.Kardeşime doğru süzülüyorken kardeşim ağlayarak cevşenini dışarı çıkarıp besmele çekmeye başlamış ( bu arada kardeşim o yaşında birkaç duayı biliyordu ancak onları okuyamamış aklına geleni de okurken yarısında unutmuş ve besmele çekmeye başlamış).O şey o zaman tekrar arkasını dönüp banyoya doğru hızla süzülmüş.Kardeşim hala hiçbir yere kıpırdayamıyormuş ve boyna besmele çekip ağlıyormuş.O şey banyodan girip tuvaletten tekrar çıkmış ( o evimizdeki banyo ve tuvaletin bir duvarı yanyana idi).Daha sonra tuvaletin karşısındaki aynalı dolapları çarpıp kapamaya başlamış.Tabi kardeşim hala bunları görüyor ve hala aynı şeyleri yapıyormuş.O şeyin aynada herhangi bir görüntüsü olmadığını fark edince iyice korkmuş ve o şeye yaklaşmak pahasına da olsa bizim odalara yaklaşmaya başlamış.Kardeşim besmeleyle yaklaştıkça o şey geriye doğru gitmiş ve sonunda evimizin kapısında çıkıp gitmiş.O gidince kardeşim koşup annemlerin odasına gidip onları uyandırmış.Başta tabi inanmamışlar ama kardeşim iyice ısrar edince annem kakıp bakmış tabi hiçbir şey yokmuş ama ortada bazı kanıtlar varmış banyo ve tuvalet kapıları açılmış ( ki her zaman kapalı olurlar ) tabi yine de inanmamış çünkü onları inandırmak için kardeşim de açabilirdi ama aynalı dolapların üst kısmındaki kapakları da açık görünce inanmış çünkü kardeşim sandalyenin tepesine çıksa bile o dolaplara yetişemezdi.Tabi bunların hepsinden benim uyandığımda haberim oldu.O olaydan sonra kardeşim aylarca odasında yatamadı, tek başına kalamadığı için hep annemlerle yattı, tuvalete bile girince kapıyı kapatmaz bizim de onu tuvaletin yanında beklememizi isterdi.Kardeşimi bu durumdan dualar, profesyonel yardım ve zaman sayesinde kurtardık...Tabi evi arındırmak için evde hutbe okutuldu, yardımcıya yol verildi ve bize bir daha yemek masasının dışında bir şey yememe kuralı getirildi.
Bu sadece kardeşimin başından geçen bir olay buna tam olarak bezemese de bunun gibi olaylar benim , annanemin, teyzemin ve annemin de başına geldi.Bir babamın başına bir şey gelmedi ( ya da geldiyse bile bize bir şey anlatmadı ).

Bu anıyı sizlerle niye paylaştım? Çünkü böyle şeyler başınıza gelebilir gelebilir önemli olan o durumda dua etmek, dua edemiyorsanız besmele çekmektir.Ve tabi ki bunun nedenini araştırmaktır ki bir daha böyle bir şey başınıza gelmesin.Sebepsiz yere hiçbir varlığın bizi rahatsız edeceğine inanmıyorum.Bir şey sizi rahatsız ediyorsa mutlaka bir nedeni vardır.Ve siz bu nedeni en kısa süre içinde bulmalısınız yoksa durumlar hiç iyiye gitmez....

Misafir 18 Temmuz 2011 12:10

bnce grçk bn inanıorm arkadaslar bu olaylar evrimdede vrdı

yaldız 28 Temmuz 2011 20:10

pranormal aktivity

gerçek gerçek diyorlar ne gerçeği gerçek olsa sinemada yayınlanırmı? televizyona çıkarmı bence gerçek deyil sizce?

Misafir 29 Temmuz 2011 20:45

E heralde gerçek bir film çünkü mika ölüyo keyti nin içine şeytan giriyo mika kameraylam evde olup bitenleri çekmek istiyo ikiside ölünce polisler mikayı ölü buluyo keyti bulunamıyo sonrası bence polisler kamerayı bulup izlemişler ve sonra bunu film ypmışlar

Misafir 7 Ağustos 2011 12:59

BeyLer ParaNormaL AcTıvity Nin Gerçek Olması İmKansız ... Ayrıca İngİlizCede ParaNormaL AcTıvity ... OLaqanDısı HareKetLEr DemeK ... GerçeK oLması İmkansız .....

Teamoore 9 Ağustos 2011 16:36

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2138165)
BeyLer ParaNormaL AcTıvity Nin Gerçek Olması İmKansız ... Ayrıca İngİlizCede ParaNormaL AcTıvity ... OLaqanDısı HareKetLEr DemeK ... GerçeK oLması İmkansız .....

Evet paranormal doga üstü olayları tanımlıyor. Yani filmdekine takilip kalmayın. Bahçe cüceleri, İrlanda efsaneleri, hayvanların intihar etmesi paranormal sayılır.

gercek cevapbıo 25 Ağustos 2011 15:17

gercek olabilir

arkadaslar bu olay gercek bu olay amerikann seattle fortune city de olmus
ama öldürmeler olmamıs sadece polis bir ciftin evinden sikayet ggeldini görünce arama yapmıs ama bulamamıs onlar da eve kamera yerlestirmis güven lik kameralarında biraz daha kcük ve hafifolankameralar
eve deney olarak cift yeniden gelmis ve kadın cığlıklar atmaya bASLAMIS BACAGINDAN TUTULUP TELEVİZYONA CARPTIRILMIS KADIN YARALANMIS POLİS İNANMIS AMA NE YAPACAĞNI BİLEMEMİS
BUNLARDA BİR HOCAYA BENZER RAHİBE ÇAGIRMIS EVE KADIN HEMEN ANLAMIS NE OLDUĞUNU POLİSLER İNSANLAR PANİK YAPMASIN DİYE BU OLAYI GAZETEYE VERMEMİSLER RAHİBE DUALAR OKUMUS EVİN DÖRT BİR KÖSESİNDE MUM DİZMİŞV AMA NE YAPYSA İSE YARAMAMIS RAHBİE KORKUNC SEYLER GÖRMEYE BASLAMIS O LANLAR SANKİ O YASORMUŞ GİBİ VE RAHİBE EVDEN KACMIŞ GENC CİFT NE YAPICAGINI BİLEMEMİS AMA BÖYLE BU FİLİMDE OLDUDĞU GİBİ BEBEK SVİLMEMİS HA BEBEK VAR O GERCEK AMA BEBEK ONLAR GELDİĞİ ZAMAAN AĞLAMI İÇİNE GİRME YOK KOCASINI ÖLDÜRME YOK SADECE YARALAMA TABAKLAR FIRLAMIS DOLAPLAR DEVRİLMİS BU BASKA Bİ ŞEY YOK KÖPEKTE YO K
NEYSE DEVAMINI ANLATIYIM BUNLAR EVİ YIKTIRMAYA KARAR VERMİŞLER TABİİ BAYA ZORLANMISLAR
ONDAN SONRA
EVİ YIKTIRACAKLARI GÜN E 1 GÜN KALA YİNE AYNI OLAYLAR OLMUS KADINI YERE ATMISLAR ERKEĞİDE BOĞMUSLAR AMA ERKEK SANKİ KENDİ ELERİYLE KENDİSİN BOĞUYOR GİBİ GÖSTERİLMİ
Ş KAMERADA VE KAMERA DURMUŞ BOZULMUS CİFTİN EVİNE POLİS GELMİŞ HASTANEYE GÖTÜRMÜSLER CİFTİ BEBEĞİDE KOMSU LARINA VERMİSLER KOMSULAR OLAYI DOĞRULAMIS AMA KORKTUKLARI İÇİN BELKİ BİZEDE GELİR MANASYLA SÖYLEMEMİŞLER BUNLARDAN SONRA KAMERA YENİDEN CALISMIS TYIKILMA ZAMAN GELİNCE POLİS VE CİFT EVDEKİ KAMERALARI EVDEN CIKARMIS VE EV YIIKILMS SONRA CİFT AYLARCA PSİİKOLAĞA GİTMİS GÖZÜKMÜS HASTANEDE YÖNETMENDE GELMİS VE OLAYI ANLATMALARINI BUNDAN PARA KAZANACAĞINI SÖYLEMİS 1-2YIL SONRADA FİLİM CIKMIS YÖNETMENDE BUNU BİRAZDAHA ABARTAK ÖLDÜRMELRİ KATARAK BEBEKİ 2. FİLİMİME ALARAK PARONAMAL 1- 2 DİYE SERİSİNİ YAPARKAK
GİT GİDE ABARTMIS ÇİFTE BU FİLİMİ İZLEMİŞ AMA KORKMAMIS SİZCE NEDEN OLABİLİR

NOTT*?*??
oyuncular filimdeki oyuncular yasayan oyunclar deiler onlar su an 70 yada 67 yasndadır

Misafir 25 Ağustos 2011 16:12

fark ettiyseniz 2. si 1. sninden önce . ilk kasetleri araştırma sonucu bulmadklarını nerdn biliosn?

Misafir 17 Eylül 2011 23:48

gerçek olsa 2ve3 nasıl çıkardı

Saat: 10:15
Sayfa 9 / 13

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık