MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   @msn.com Uzantılı E-mail Adresi Alın (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/4138-msn-com-uzantili-e-mail-adresi-alin.html)

Alex_Taylor 9 Mart 2006 19:21

Benimde artık bir msn adresim olsun istiyorsanız buyrun arkadaşlar...

http://img96.imageshack.us/img96/6393/ads305z5hq.png
Resmi orjinal boyutunda görmek için üstüne tıklayın
<<<xxx@msn.com>>>

Eğer üstteki adresten giriş yapamıyorsanız internet Explorer üzerine şunu yapıştırıN;

Kod:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox?js=yes&ns=msn.com&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&rollrs=12&sl=1&vv=30&lc=1055

BeyAzKapLaN 17 Eylül 2006 18:41

kardeşler burada info_beyazkaplan@msn.com diye adres almak istiyorum bana türkçe kararkter yok yasak simge gibi şeyler diyor acaba baştan alınmış mı?

Misafir 17 Eylül 2006 18:55

Alıntı:

BeyAzKapLaN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 216568)
kardeşler burada info_beyazkaplan@msn.com diye adres almak istiyorum bana türkçe kararkter yok yasak simge gibi şeyler diyor acaba baştan alınmış mı?

"info" kelimesini adres icerisinde kullanamazsin, msn yasak kelime listesi icinde.Info yerine baska birsey yazmalisin.

tiryakiyim 27 Kasım 2006 17:13

ornek@ornek.com adres aldığım zaman gelen e-postalara nasıl ulaşabiliriz. Yatdımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Ayarları nasıl yapılacağını anlatırsanız çok iyi olur.

onurkorkmaz 29 Kasım 2006 03:57

domain satın alman gerekir

yani ornek.com adresi senin olmalı ondan sonra istediğin emaili aç

simyacigirl 5 Aralık 2006 02:46

YAA NASIL TEŞEKKÜR ETSEM ACABA BENİM BÜTÜM ADRESLERİM MSN UZANTILIYDI FAKAT PC ÇÖKÜNCE WİNDOWSUN KENDİ MSN BÖLÜMÜDE GİTTİ BENDE MECBUR HOTMAİL ALDIMA AMA SAOLUN TEKRAR KAVUŞTUM YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.SONUNDA İSTEDİĞİM İSİMDEN MSN ADRESİM OLDU YEHOHOHOOHOO:muz:

kizilgolge 5 Ocak 2007 23:38

dostum sana teşekkür ederim çok işime yaradı ve bir sorum olacak.msn mailin varsa xxx@msn.com yazmak zorunda değilsin die biliyordum ama msn mail adresi almama rağmen yine de xxx@msn.com şeklinde girmemi istiyo. @msn.com yazmamak için ne yapabilirim?

ardarda 11 Ocak 2007 11:04

(isminiz@soyisminiz.herhangibisey) gibi msn adresi almak

https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=9&cbid=956&sl=1&vv=450&lc=1055

cikan ekranda Evet, e-posta adresim kullanılsın diyorsun sonra formu doldurup hesabi aliyorsun

resulsever1907 24 Mart 2007 22:59

msn.com hotmail.de hotmail.co.uk hotmail.co.jp hepsini biliyorum tek @gmail.com bilmiom bilen varsa söylesin ltfn

darknessacrep 28 Nisan 2007 04:28

Alıntı:

kizilgolge adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 311506)
dostum sana teşekkür ederim çok işime yaradı ve bir sorum olacak.msn mailin varsa xxx@msn.com yazmak zorunda değilsin die biliyordum ama msn mail adresi almama rağmen yine de xxx@msn.com şeklinde girmemi istiyo. @msn.com yazmamak için ne yapabilirim?

ne üşengeçsin ha! en azından üşengeçlikten değilse sebebini yaz bari. neden tekrar yazmak zor geliyor ya da neden yazmak şstemiyorsun?

ahmetseydi 15 Mayıs 2007 18:29

Alıntı:

resulsever1907 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 407650)
msn.com hotmail.de hotmail.co.uk hotmail.co.jp hepsini biliyorum tek @gmail.com bilmiom bilen varsa söylesin ltfn

Gmail hesapları önceden davetiye ile alınıyordu ama artık gmail resmi sitesinden de alabilirsiniz.

G-Mail Yeni Hesap Oluşturmak için Tıklayın

DJ_ARSLAN 20 Mayıs 2007 21:21

slm arkadaslar bende arslanfm@msn.com <<<adresi almak istiyorum ama dogrulanmis alamak istiyorum bana yardim ederseni cok sevinirim simdiden yardim izcin tesekür ederim

mehmetlevent 23 Mayıs 2007 16:52

@msn.com adresi alamıyorum

undertaker88 29 Mayıs 2007 14:54

Arkadaşlar bi kod yazıyoduk adres çubuğuna bütün uzatılar çıkıyodu ben arkadaşıma @msn.com almak için o yöntemi denedim oldu konu zaten kapatılmış o kodu buraya yazıyım denemek isteyenler denesin..
Alıntı:

javascript:function r(q){} function s(q){e[q] = new Option(a[q],a[q])}; r(e = document.getElementById("idomain").options);r(d="live.");r(a = new Array("hotmail.com","hotmail.co.uk","msn.com",d+"com",d+"com.au",d+"be",d+" ca",d+"co.uk",d+"de",d+"fr",d+"it"/*MsXLabs.org*/,d+"nl")); for (i=0;i<a.length;i++){ s(i ) }alert("Başarılı - yeni uzantılar eklendi!");
Konu bu arkadaşımız tarafından paylaşılmışmış ona ayıp olmasınbelirteyim..
Buradan

helsing_6167 4 Haziran 2007 12:59

merhaba arkadaşlar ben msn.com almak istiyorum ama birtüelü beceremiyorum bunu nasıl alıyoruz bana bilgi vercek kise varmı ? yardımlarınz için şimdiden çok ço teşekkürler
oradaki linke tıklıyorum sadece resim çıkıyo aslı lazım kayıt olmak için ...

merhaba arkadaşlar ben msn.com almak istiyorum ama birtüelü beceremiyorum bunu nasıl alıyoruz bana bilgi vercek kise varmı ? yardımlarınz için şimdiden çok ço teşekkürler
oradaki linke tıklıyorum sadece resim çıkıyo aslı lazım kayıt olmak için ...

akpinar 19 Haziran 2007 17:52

ya arkadaşım ben resmin altındaki xxx@msn.com linkine tıklıorum ama açılan sayfada ilerlediğim zaman gene hotmail uzantılı adres çıkıyo ne yapmam gerek yardımcı olursan sevinirim inşallah hallederim... :( :( :(

fersend 19 Haziran 2007 19:13

Alıntı:

BeyAzKapLaN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 216568)

ya arkadaş ben senin verdiğin şu linklere tıklıyomda

gidip gelip her seferinde hotmail çıkıyor

hellboy726 19 Haziran 2007 22:41

Alıntı:

akpinar adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 530865)
ya arkadaşım ben resmin altındaki xxx@msn.com linkine tıklıorum ama açılan sayfada ilerlediğim zaman gene hotmail uzantılı adres çıkıyo ne yapmam gerek yardımcı olursan sevinirim inşallah hallederim... :( :( :(

Alıntı:

fersend adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 530942)
ya arkadaş ben senin verdiğin şu linklere tıklıyomda

gidip gelip her seferinde hotmail çıkıyor

Firefox 'yerine İnternet Explorer'den girmeyi deneyin. Firefox'ta bendede @hotmail uzantısı kalıyor. Sanıyorumki firefox standartlarına göre javasciprt düzenlenmemiş.

Alex_Taylor 20 Temmuz 2007 11:01

Arkadaşlar Yeni Link Burada Buyrun >>>>
https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=http://mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox?js=yes&ns=&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&sl=1&vv=450&lc=1055

Adresi Kopyalayıp İnternet Explorer de Adres Çubuguna Yerleştirmeniz Gerekir.

sungur3390 22 Temmuz 2007 09:21

offffffffffffffff

arkadaşlar e posta adresin nasıl doğralınıyoooooooooooooooooooooooooooooooooo

ahmed 23 Temmuz 2007 15:37

Alıntı:

sungur3390 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 588605)
arkadaşlar e posta adresin nasıl doğralınıyoooooooooooooooooooooooooooooooooo

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma

ssimgee2 29 Temmuz 2007 10:27

msn.com nerden alacam ya:S

ahmedo 30 Temmuz 2007 16:19

arkadaşlar msn com adresi almak için verdiğiniz linkten giriş yapıyorum ama karşıma şu sorun cıkıyor yardımcı olun

E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın.

CAN_XXK 8 Ağustos 2007 18:38

arkadaşlar ben açamadım yaw.msn uzantılı bir email nasıl açacam yardımcı olun.o kadar denedim ama hiçbişey yapamadım...

FRRKKKNNNN 24 Ağustos 2007 17:39

yaaa olmuyor başka bir ekran çıkıyor offfff

breeze 26 Ağustos 2007 14:52

ya bana biri yardım edebilrimi ? msn.comlu adres açamıyorum bu adresede tıklıyorum olmuyor tam bi çalışan adres verebilirseniz çok sevinirim.ACİL!

hellboy726 26 Ağustos 2007 15:45

Alıntı:

breeze adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 652093)
ya bana biri yardım edebilrimi ? msn.comlu adres açamıyorum bu adresede tıklıyorum olmuyor tam bi çalışan adres verebilirseniz çok sevinirim.ACİL!

Alıntı:

FRRKKKNNNN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 648758)
yaaa olmuyor başka bir ekran çıkıyor offfff

Alıntı:

CAN_XXK adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 614941)
arkadaşlar ben açamadım yaw.msn uzantılı bir email nasıl açacam yardımcı olun.o kadar denedim ama hiçbişey yapamadım...

Alıntı:

ssimgee2 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 599595)
msn.com nerden alacam ya:S

Adreste problem yok. Birde şunu tarayıcınıza kopyalarak deneyin . Firefox yerine internet explorerden girin.

Kod:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox%3Fjs=yes&ns=msn.com&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&rollrs=12&sl=1&vv=30&lc=1055
Alıntı:

ahmedo adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 601236)
arkadaşlar msn com adresi almak için verdiğiniz linkten giriş yapıyorum ama karşıma şu sorun cıkıyor yardımcı olun

E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın.

@ den sonrasını siz yazmayacaksınız. yani örneyin msx@msn.com alacaksanız kutucuğa msx yazmalısınız

Misafir 26 Ağustos 2007 15:51

ne farkı var msn uzantili olmasinin

hellboy726 26 Ağustos 2007 15:56

Alıntı:

after adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 652162)
ne farkı var msn uzantili olmasinin

e-posta kutusu, şekli, kapesitesi aynı.
Saadece görsel farklılık.

sello 9 Kasım 2007 19:30

ya nasıl msn alabilirim şimdiden thanks

sarkozy 25 Kasım 2007 19:14

de nsıl yapacaqız bırde onu yassanız bızde yaPI wWErSeK KArDeS By_RoX

Fırtına 25 Kasım 2007 19:34

Alıntı:

sarkozy adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 831937)
de nsıl yapacaqız bırde onu yassanız bızde yaPI wWErSeK KArDeS By_RoX

İstediğiniz adresi yazın ve size 10 Dakika içerisinde adresinizi özel mesaj yoluyla teslim edeyim eğer birşey anlıyamadıysanız ilk mesajdan...

Neaqhlora 4 Aralık 2007 22:08

com.tr`li uzantı almak mümkünmü ?

Merhaba arkadaşlar. Şu anda benim parayla hotmail.com.tr veya msn.com.tr uzantılı msn hesabı almam mümkünmü ? Hotmail.com.tr daha önce kazı yöntemiyle alınıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra kesildi. Live.com uzantılı mailler çıkınca microsoft msn.com.tr ve hotmail.com.tr uzantısını bug`a almış. Bu sorunu aşmanın bir yolu varmı yoksa parayla almam mümkünmü :)

DJCAN 7 Şubat 2008 14:32

ya arkadaşlar isim@isim.com şeklinde nasıl msn alırım msn adresim djcan-polyan@msn.com varsa öle bi link gönderirmisiniz

Fırtına 7 Şubat 2008 18:28

Alıntı:

DJCAN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 927824)
ya arkadaşlar isim@isim.com şeklinde nasıl msn alırım msn adresim djcan-polyan@msn.com varsa öle bi link gönderirmisiniz

Hesabınız açıldı size şifrenizi vede adresinizi P.M ile yolladım, hayırlı uğurlu olsun...

Dipnot: Eksi işareti yerine alt tire kullandım adresinizde...

djdream 14 Şubat 2008 23:45

arkadaslar live.com uzantılı alabilirmiyiz? bilen arakdas varsa yardımcı olabilirmi acaba? yada com.tr uzantılı

mc bülent 18 Şubat 2008 23:58

ya arkadaşlar windowslive ıd de teknik arızlar oluştu diyo daha sonra tekrar deneyiniz dio ne yapmam lazım:smiley25:

Fırtına 19 Şubat 2008 12:28

Alıntı:

djdream adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 938884)
arkadaslar live.com uzantılı alabilirmiyiz? bilen arakdas varsa yardımcı olabilirmi acaba? yada com.tr uzantılı

Buraya bakın: @live.com ve @windowslive.com Uzantılı E-mail Adresi Alın

Alıntı:

mc bülent adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 943199)
ya arkadaşlar windowslive ıd de teknik arızlar oluştu diyo daha sonra tekrar deneyiniz dio ne yapmam lazım:smiley25:

Bağlantı esnasında belki sunucudan kaynaklı bir sorun yaşanmış olabilir, şimdi tekrar deneyin eğer alamazsanız bana özel mesaj yolu ile istediğiniz adresi belirtin ve size en kısa zamanda açayım...

Muh4mm3d 4 Haziran 2008 19:58

Tskler . MSn.com Hepsinden daa ii =)

djmusti07 24 Ağustos 2008 17:27

cok tsk ederım kardesım bana yarımcı oldun

fatmagül 11 Eylül 2008 06:55

ben bunu kullanmayı bilmiyorum

CrasHofCinneT 11 Eylül 2008 06:59

Alıntı:

fatmagül adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1172624)
ben bunu kullanmayı bilmiyorum

İlk mesajdaki bağlantı adresine tıklayıp @msn uzantılı yeni mail alıp kullanabilirsiniz...

djsefa_alp 20 Aralık 2008 14:34

https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=http://mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox?js=yes&ns=&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&sl=1&vv=450&lc=1055

aLtunpaK 6 Şubat 2009 14:41

evet giriyorum, formu dolduruyorum sonra hata verıyor adresi alamıyorum yardımcı olurmusunuz ??!!!

veriLen hata:
İsteğinizi tamamlayamıyoruz

Windows Live ID hesabınızı oluştururken bazı teknik sorunlarla karşılaştı. Windows Live kullanmaya bugün başlamak için, destek almak üzere burayı tıklatın ve Windows Live ID'yi seçip aşağıdaki kodu kopyalayıp forma yapıştırın.
LEFKPK~OIUVMRSWQVVYUYa[

Misafir 30 Ağustos 2009 13:57

msn  ye  kayıt  olmak iştiyorum

Misafir 12 Eylül 2009 10:40

benim anlamaigim linke tiklasakta @hotmail oluyo msn degil?

Misafir 13 Eylül 2009 19:08

kayıt olmak istiyorum ama bir turlu yapamıyorum ne yapmalı

Misafir 18 Eylül 2009 00:02

Alıntı:

com lu msn alma

com aDresLi bir msn aDresim oLsun istiyorum

Misafir 18 Eylül 2009 22:58

Alıntı:

e mail adresi oluşturma
email adresi oluşturmak istiyorum

Misafir 21 Eylül 2009 02:41

Alıntı: