Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 16 Mayıs 2014  Gösterim: 1.108.131  Cevap: 88

@msn.com Uzantılı E-mail Adresi Alın

Alex_Taylor
9 Mart 2006 19:21       Mesaj #1
Alex_Taylor - avatarı
Ziyaretçi
Benimde artık bir msn adresim olsun istiyorsanız buyrun arkadaşlar...

ads305z5hq
Sponsorlu Bağlantılar
Resmi orjinal boyutunda görmek için üstüne tıklayın
<<<[email protected]>>>

Eğer üstteki adresten giriş yapamıyorsanız internet Explorer üzerine şunu yapıştırıN;

Kod:
https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox?js=yes&ns=msn.com&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&rollrs=12&sl=1&vv=30&lc=1055

Son düzenleyen hellboy726; 26 Ağustos 2007 15:48

BeyAzKapLaN
17 Eylül 2006 18:41       Mesaj #2
BeyAzKapLaN - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler burada [email protected] diye adres almak istiyorum bana türkçe kararkter yok yasak simge gibi şeyler diyor acaba baştan alınmış mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
17 Eylül 2006 18:55       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BeyAzKapLaN adlı kullanıcıdan alıntı

kardeşler burada [email protected] diye adres almak istiyorum bana türkçe kararkter yok yasak simge gibi şeyler diyor acaba baştan alınmış mı?

"info" kelimesini adres icerisinde kullanamazsin, msn yasak kelime listesi icinde.Info yerine baska birsey yazmalisin.
tiryakiyim
27 Kasım 2006 17:13       Mesaj #4
tiryakiyim - avatarı
Ziyaretçi
[email protected] adres aldığım zaman gelen e-postalara nasıl ulaşabiliriz. Yatdımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Ayarları nasıl yapılacağını anlatırsanız çok iyi olur.
onurkorkmaz
29 Kasım 2006 03:57       Mesaj #5
onurkorkmaz - avatarı
Ziyaretçi
yani ornek.com adresi senin olmalı ondan sonra istediğin emaili aç
simyacigirl
5 Aralık 2006 02:46       Mesaj #6
simyacigirl - avatarı
Ziyaretçi
YAA NASIL TEŞEKKÜR ETSEM ACABA BENİM BÜTÜM ADRESLERİM MSN UZANTILIYDI FAKAT PC ÇÖKÜNCE WİNDOWSUN KENDİ MSN BÖLÜMÜDE GİTTİ BENDE MECBUR HOTMAİL ALDIMA AMA SAOLUN TEKRAR KAVUŞTUM YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.SONUNDA İSTEDİĞİM İSİMDEN MSN ADRESİM OLDU YEHOHOHOOHOOMuz
kizilgolge
5 Ocak 2007 23:38       Mesaj #7
kizilgolge - avatarı
Ziyaretçi
dostum sana teşekkür ederim çok işime yaradı ve bir sorum olacak.msn mailin varsa [email protected] yazmak zorunda değilsin die biliyordum ama msn mail adresi almama rağmen yine de [email protected] şeklinde girmemi istiyo. @msn.com yazmamak için ne yapabilirim?
ardarda
11 Ocak 2007 11:04       Mesaj #8
ardarda - avatarı
Ziyaretçi
https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=9&cbid=956&sl=1&vv=450&lc=1055

cikan ekranda Evet, e-posta adresim kullanılsın diyorsun sonra formu doldurup hesabi aliyorsun
resulsever1907
24 Mart 2007 22:59       Mesaj #9
resulsever1907 - avatarı
Ziyaretçi
msn.com hotmail.de hotmail.co.uk hotmail.co.jp hepsini biliyorum tek @gmail.com bilmiom bilen varsa söylesin ltfn
darknessacrep
28 Nisan 2007 04:28       Mesaj #10
darknessacrep - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kizilgolge adlı kullanıcıdan alıntı

dostum sana teşekkür ederim çok işime yaradı ve bir sorum olacak.msn mailin varsa [email protected] yazmak zorunda değilsin die biliyordum ama msn mail adresi almama rağmen yine de [email protected] şeklinde girmemi istiyo. @msn.com yazmamak için ne yapabilirim?

ne üşengeçsin ha! en azından üşengeçlikten değilse sebebini yaz bari. neden tekrar yazmak zor geliyor ya da neden yazmak şstemiyorsun?

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

paneli aç