Arama

MSN ile Her Telefona Bedava Mesaj Atabilme

Güncelleme: 4 Nisan 2012 Gösterim: 157.991 Cevap: 28
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #1
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Msn ile her telefona bedava mesaj atabilme
Bu program sayesinde her telefona ücretsiz mesaj atabilirsiniz.Fakat her üyelik için sadece 5 mesaj atabilirsiniz.Her gün yeni bir üyelik açmak bu sorunuda ortadan kaldırıcaktırMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar

Programı Alttaki bağlantıdan download edin ve kurun.

PROGRAMIN KURULUMU BİTTİKTEN SONRA ÜSTTE REGİSTER YAZISI GÖRECEKSİNİZ ONA TIKLAYIN VE DOLDURUN FORMU..SALLAMAK SERBEST HATTA ŞİFRENİZİ BİLE AKLINIZDA TUTMAK ZORUNDA DEİLSİNİZ..HERŞEYİ SALLAYIN...PÜF NOKTASI=MAİL ADRESİ MAİL FORMATINDA OLMALI VE EN ÖNEMLİSİ İSE ŞU ŞİFRENİZİ YAZARKEN ŞUNA ÇOK DİKKAT EDİN YOKSA ALTTAKİ OK YAZISI ÇIKMAZ BİRÇOK ARKADAŞIMIZ BU YÜZDEN DERT YANIYO..ŞİFRENİZİ HEM RAKAM HEMDE HARF OLARAK SEÇİN ÖRNEĞİN 1A1A1A YADA VEDAT69 GİBİ...EN ALTA TEL NOMUZUDA YAZDIKTAN SONRA OK DİYORUZ...VE TEKRAR BAŞLANGIÇ SAYFASI AÇILI TEKRAR OK DİYORUZ.YANLIZ BİRŞEYE DİKKAT EDELİM ORDAKİ OFFLINE SEÇENEĞİ İŞARETLİ OLMAMALI...OK DEDİKTEN SONRA ÜYELİĞİMİZİ ACTİVE ETMEMİZ GEREKECEK..AÇILAN SAYFADA 2 TANE KUTUCUK ÇIKICAK ÜSTTE SİZDEN TEL NUMARANIZI İSTİCEK(nter mobile yazan yer) ORAYA TEL NUMARAMIZI YAZIYORUZ FAKAT BİRŞEYE ÇOK DİKKAT EDELİM NUMARANIN BAŞINA 9 KOYMAMIZ GEREK...ÖRNEK VERİYORUM (90542XXXXXXX)GİBİ..SONRA HEMEN YANINDAKİ SEÇENEĞE(send code yazar)tıklıyoruz..NE O TELEFONUNUZA MESAJ MI GELDİ=)EVET GELEN MESAJDA BİR COD VAR ONU HEMEN enter code bölümüne yazıyoruz ve ok diyoruz..ARTIK BUNDAN SONRASI KOLAY...ARTIK PROGRAM ÖNÜMÜZDE İSTEDİĞİMİZ GİBİ SMS ATABİLİRİZ..GELELİM EN CAN ALICI NOKTAYA YANİ İSTEDİĞİMİZ NODAN SMS ATMAYA..BAŞTAN SÖLİİMM BUNU TURKCELE YAPAMASSINIZ MESAJI ATARSINIZ AMA İSTEDİĞİNİZ NUMARADAN ATAMASSINIZ..207845474547 GİBİ BİR NUMARA GÖRÜNÜR KARŞI TARAFTA.AMA AVEA VE TELSİMDE HNGİ NODAN ATMAIK İSTİYORSANIZ SİZ KENDİNİZ BELİRLEYİN..NASIL MI? ONUDA ANLATİİM..PROGRAMDA ÜSTE EN SAĞDA OPTİONSA TIKLIYORUZ..SENDER ID KISMINA KARŞI TARAFIN GÖRMEK İSTEDİĞİ NOYU YAZIYORUZ..BAŞA 9 KOYMAYA GEREK YOK..SONRA TEKRAR ÜSTTE SMS BÖLÜMÜNE TIKLIYORUZ...TO YAZAN BÖLÜME MESAJIN GİDECEĞİ NOYU YAZIYORUZ..DİKKAT!!!!! BAŞA DOKUZ KOYMASSANIZ MESAJINIZ GİTMEZZ..ALTTA Kİ MESSAGE BÖLÜMÜNEDE MESAJINIZI YAZDIKTAN SONRA OK DİYEBİLİRSİNİZ...5 SANİYE İÇİNDE MESAJINIZ ADRESE TESLİMDİR..BİRKAÇ PÜF NOKTASI DAHA VERİİMM..PROGRAM ALMANLARIN OLDUĞU İÇİN İ,Ğ,Ş GİBİ NOKTALI HARFLER ÇIKMAZ NOKTASIZ OLANLARI KULLANIN I,S,G GİBİ ZATEN KULLANDIKÇA ANLICAKSINIZ SİZDE..MESAJLARINIZI OUTBOX SEÇENEĞİNDEN GİDİP GİTMEDİĞİNİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ...GELELİM AÇIKLAMALARA...BU PROGRAM İLE HERGÜN 5 SMS HAKKINIZ VAR...KAÇ TANE HATTINIZ VARSA O KADAR ÜYE OLABİLİRSİNİZ...HER ÜYLİK EŞİTTİR 5 SMS...HERGÜN YENİDEN ÜYE OLMANIZA GEREK YOK.ZATEN PROGRAM PC Yİ AÇINCA DİREKT KARŞINIZA ÇIKICAK ARTIK SADECE OK DEYİN VE DEVAM EDİN..HE OLMASSA TEKRAR ÜYE OLUN..BÜTÜN BU İŞLEMLER EN FAZLA 2 DAKİKANIZI ALIR...

Rar Şifresi: msxlabs

.

Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar Messenger-PRO_Installer.rar (776.1 KB, 6944 gösterim)
Son düzenleyen hellboy726; 23 Ocak 2008 02:19
jeambeam - avatarı
jeambeam
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #2
jeambeam - avatarı
Ziyaretçi
arkaddaşlar 5ten sonra numaranızı bloke ediyor ve daha sonra başka numarayla tekrar şifre almanız gerekiyor
onun için pek kullanışlı değil...
Sponsorlu Bağlantılar
ama arkadışım saol emeğin için

virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #3
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
ewet bu program sadece 5 msj ıle sınırlıdır telefonunuzdan hıcbırsej kesmıyor sadece reklam amaclı 5 msj gondermesıne ızın veriyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
www.neyaz.net
mesajcell.com
TELSİM#
Turkcell.com.tr : Anasayfa / Anasayfa
Avea, şimdi konuşma zamanı.

arkadaslar avea ve turkcell haric digerlerinden bedava msj gödnerebilirsiniz.telsimden sadece telsime günde 15 tane... turkcelden turkcele 2 knta gunde 15 sms. aaveadanda 2 kntura 10sms göndrilyordu..neyaz.net dende günde her hatta gödnereiilirsin 5sms..ama mesajceli bilmiyorum...uye olamadım halaMsn Happy..
başka bilenler varsa gödnersinMsn Happy
GusinapsE - avatarı
GusinapsE
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #5
GusinapsE - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar yeni bir kampanya gibi bişey sanırım. Bilemeyen arkadaşlar için buraya yaziim dedim.

kontor0ie

TAB Bölümünde KONTOR yazan resimdeki yere tıklıyoruz biraz bekledikten sonra yandaki kampanya çıkıyo. Tıklayınız yazan yere tıklıyoruz...

kontor23gi

NUMARA yazan yere numaranızı girdikten sonra DEVAM a basıyosunuz...

kontor38du

Sonra çıkan bölümde TC. Kimlik numaramızı ve E-POSTA mızı giriyoruz...
Kaydet dedikten sonra bekliyoruz.

Telefonunuza Şifreniz geliyor ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz.
VE 10 SMS ÜCRETSİZ GÖNDEREBİLİYORSUNUZ!!!

dewil-666 - avatarı
dewil-666
Ziyaretçi
6 Ekim 2006       Mesaj #6
dewil-666 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ekledigi prog. ben suan kullanıyorum bence ii bir sey gunde 2 kereden fazla uye olunursa numarayı blokluyorlar ama her uyelige 5 kont. veriliyor
en gusel yanı numaran cıkmıyor ne yazarsan o cıkıyor mesala
ben dewil-666 yazdım mesaj "dewil-666" dan geliyor ben bu soledigi prog. kullanıyorum
TANGO - avatarı
TANGO
Ziyaretçi
20 Ekim 2006       Mesaj #7
TANGO - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2006       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ercan1371 adlı kullanıcıdan alıntı

!Ben bu programı indiremedim bana yardımcı olursanız sevinirim ayrıca ben www. rapidshare.de den dosya indirmeyide bilmiyorum!

Download'a Tıklayın..

Karşınıza böyle 1 pencere çıkıcak

jpeg1xk0

İşaretlediğim Free>> Butonuna tıklıyorsunuz ..

Açılan sayfada...

jpeg2qq0

Göründüğü gibi kod'ları yazıyosunuz ve download butonuna tıklıyorsunuz.

Kolay gelsin..
malakai - avatarı
malakai
Ziyaretçi
27 Kasım 2006       Mesaj #9
malakai - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar güven ile kullanabilirsiniz bu programı.
Ben yaklaşık 4 yıldır bu programı arasıra da olsa kullanıyorum, hiç bir zaman başımı ağrıtmadı.
Genelde cogu beleş sms programları 1 ayda kapandı ama bu program dediğim gibi uzun süreden beri piyasada....
vkfkbr - avatarı
vkfkbr
Ziyaretçi
15 Aralık 2006       Mesaj #10
vkfkbr - avatarı
Ziyaretçi
bu program kesinlikle kontur kesimiyo. ilk 5 sms bedava sonra sitesine girip kredi satın alın (ben yaptım) normal konturlerden ucuza geliyo ve heryere garanti yolluyo. asıl bomba özelliğin numaranızı istediğiniz gibi gösteriyosunuz. isterseniz başka numara isterseniz isim.