Arama

TTNet Gerçekten Fiyatları İndirdi mi?

Güncelleme: 18 Şubat 2016 Gösterim: 15.514 Cevap: 11
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
31 Ağustos 2007       Mesaj #1
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Fiyatlar İndi SanınSiz ….

Sponsorlu Bağlantılar
Turk telekom internetin hızlarını artıtrdı ve hızlı internet daha da ucuzladı ahahah… Siz Öyle Sanın bakalım Ya ben iyilikten Anlamıyorum, yada Telekom Bir yerde Hata yapıyor!

Olmadı Yine Telekom !!
Turk telekom’un toptan internet fiyatlarını düürmesinin hemen ardından diğer internet sağlayıcılarda da bu inndirim son kullanıcıya yansıttılar…

Örneyin TTnet en hızlı internet seçeneyi olarak 4 mbit ‘lik bağlantı ekledi ve fiyatınıda 89 YtL Olarak Belirledi!*… Bu Gelişmelerden şikayetçi olduğumu düşünüyorsanız emin olun yanılıyorsunuz. Tabiki Memnununm hala en pahalı internetten birini kullanıyoruz ama mutluluk duydum hiç olmassa birkaç dakika…

Gelişen internet artık daha fazla band genişliğine ihtiyaç duymakta.. Öyle Servisler Varki; 4Mbit ‘lik bağlantı bile gerçekten çook ama çoook yetersiz kalabiliyor..

İnternet üzerinden yüksek çözünürlüklü bir yayın izlemek istemeniz gayet muhtemel.Şimdi istemesenizde ilerde Neden İnternetten Tv izlerken takılıyor Demenizi duyar gibiyim..
Tüm kabloların sahibi olduğundan “tekel” olarak takılan Turk Telekom, 2007 ‘de yapacağı yatırımı 1,3 milyon dolar olarak açıkladı. Turk telekom’un daha önceden planladığı bir görevi vardı. Ve internet Hızları yükselince bu başımıza Dert Oldu….

Evet Bahsettiğim şey Yurt DışıÇıkış Hızları..
Eskiler bilir. Telekom özelleştirilmeden önce turktelekom’un yurt dışına çıkış hızını gösteren bir sayfa vardı. Ancak Özelleştirildiği anda bu sayfa kaldırıldı. Artık bitanecik Telekom’umuzun yurt dışına nasıl çıktığını bilemiyoruz Maalesefki yurt dışına acaba hangi hızla açılıyoruz sorusuna cevap bulamıyoruz.

Bir Teorim;
Yurt dışındaki sitelere girmeye çalışırken bi bakıyorsunuzki site çok ağır açılıyor.. Neden böyle diyip önce bilgisayarımızda bir virüs taraması yaptırıyor ve tekrar deniyoruz. Sonuç aynı site gene çok yavaş. Spyware olabilir diyerek Spyware programımızı çalıştırıyor ve arattırıyoruz. Ancak temizleme sonrasında yine hız aynı. İlginç Diyor ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz. Sonuç yine aynı. Yurt içinde sunucusu bulunan siteler (örneyin biz) çatır çatır (HıZZzzLı) açılırken sunucusu yurt dışında olan siteler e girmek neredeyse imkansız..

Bu nedenle 444 0 375** ‘telekom hattını arıyoruz ve telekom ‘dan bir açıklama bekliyoruz ancak sonuç yine hüsran…. Sebebi Telekom ‘un eksikliği. Hızı 4 Kat Arttırdım Desede ,turkiye sunucu tabanlı sitelerde problem yokken diğer sitelerde sonuç hüsran. Yapacak pekte birşey yok. telekoma saygımızı gösteriyoruz. Onu sevdiğimizi burdan hepinize bildiriyoruz =)

* 4 mbit internet 89 ytl (kaynak:ttnet.net.tr)
** Adsl destek hattı “4440375″ telefon numarası (Kaynak:ttnet.net.tr)
Yazan: hellboy726

Son düzenleyen _Yağmur_; 18 Şubat 2016 16:08 Sebep: kırık linkler kaldırıldı.
SilentKnight - avatarı
SilentKnight
Ziyaretçi
27 Mayıs 2008       Mesaj #2
SilentKnight - avatarı
Ziyaretçi
walla bana farketmıyo her ay 61 ytl gelıyo kotalıyım bende anlamadım telekomu ben zengın edıyom galıba Msn HappyMsn Mad
Sponsorlu Bağlantılar
muster76 - avatarı
muster76
Ziyaretçi
29 Mayıs 2008       Mesaj #3
muster76 - avatarı
Ziyaretçi
bu ttnet bizi yoluyor resmen.almanyada 6 gb artı sınırsız telf.görüşmesi 11€.inanılır gii değil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanan 2% -4% gibi cüzzi bir indirim oranı, bu aydan sonra gelecek olan ADSL faturalarımıza da yansıyacak. Bize ulaşan bilgilere göre, Türk Telekom kuruluşu olan TTNet, "İnternete Hoşgeldin" kampanyası düzenleyerek, kullanıcılara çokc azip seçenekler sunacak. Kampanyadan yararlananlardan bağlantı ücreti alınmayacak. 1024 kpbs 4 GB tarife paketinde, modem almak istemeyenler, yıl sonuna kadar 29 YTL yerine 15.99 YTL verecek. Kablolu modem tercih eden kullanıcılar, 3 ay boyunca 15.99 YTL, kablosuz modem isteyenler ise 2 ay boyunca 15.99 YTL ödeyecek.

Kampanya Dahilinde Diğer Seçenekler

- 1024 kpbs 6 GB tarife paketi 39 YTL yerine 20.99 YTL
- 2048 kbps 6 GB limitli 49 YTL yerine 26.99 YTL
- 1024 kbps limitsiz 49 YTL yerine 26.99 YTL
- 2048 kpbs limiztsiz 69 YTL yerine 36.99 YTL
- 4096 kpbs limitsiz 89 YTL yerine 47.99 YTL olacak

24 Ay Devam

Bu tarifeden faydalanmak için 24 ay boyunca aboneliğinizin devam etmesi gerekiyor. Ayrıca 1 Temmuz 2008'den sonra ADSL hattını kapatanlar, bu kampanyadan yararlanamıyor.

24 aylık süresi dolmadan iptal ettirmek isteyenlerden, taahhüt süresi dolmadan ADSL hattının iptal ettirmesinden dolayı, indirim miktarının tamamı geri alınacak. Ayrıca modem hediyesinden yararlanmış müşterilerden kablolu modem tercih etmişler ise 50 YTL, kablosuz modem. tercih etmişlerse 125 YTL modem ücreti alınacak.

Kesin Bir Bilgi Değil Fakat Bu Hafta İçinde Neyin Ne Olacağı Açıklanması Bekleniyor...
TiglonBoYs - avatarı
TiglonBoYs
Ziyaretçi
21 Temmuz 2008       Mesaj #5
TiglonBoYs - avatarı
Ziyaretçi
ındırdı ama net hızı cok dusuk gelıyorrr
fortune - avatarı
fortune
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #6
fortune - avatarı
Ziyaretçi
sanmıyorum.ama,ülkede tek el olmanın acımasız ve pis saltanatını süren ... bir firma işte. elimiz mahkum.
peaceful - avatarı
peaceful
Ziyaretçi
21 Ağustos 2008       Mesaj #7
peaceful - avatarı
Ziyaretçi
ttnet hep alma dalında hiç verme dalında görmeyeceğiz maalesefMsn SadMsn ThinkingMsn Confused8o|Msn RolleyesSopaHystericDon't KnowMooooh
ayabakan - avatarı
ayabakan
Ziyaretçi
16 Ekim 2008       Mesaj #8
ayabakan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanan 2% -4% gibi cüzzi bir indirim oranı, bu aydan sonra gelecek olan ADSL faturalarımıza da yansıyacak. Bize ulaşan bilgilere göre, Türk Telekom kuruluşu olan TTNet, "İnternete Hoşgeldin" kampanyası düzenleyerek, kullanıcılara çokc azip seçenekler sunacak. Kampanyadan yararlananlardan bağlantı ücreti alınmayacak. 1024 kpbs 4 GB tarife paketinde, modem almak istemeyenler, yıl sonuna kadar 29 YTL yerine 15.99 YTL verecek. Kablolu modem tercih eden kullanıcılar, 3 ay boyunca 15.99 YTL, kablosuz modem isteyenler ise 2 ay boyunca 15.99 YTL ödeyecek.

24 Ay Devam

Bu tarifeden faydalanmak için 24 ay boyunca aboneliğinizin devam etmesi gerekiyor. Ayrıca 1 Temmuz 2008'den sonra ADSL hattını kapatanlar, bu kampanyadan yararlanamıyor.

24 aylık süresi dolmadan iptal ettirmek isteyenlerden, taahhüt süresi dolmadan ADSL hattının iptal ettirmesinden dolayı, indirim miktarının tamamı geri alınacak. Ayrıca modem hediyesinden yararlanmış müşterilerden kablolu modem tercih etmişler ise 50 YTL, kablosuz modem. tercih etmişlerse 125 YTL modem ücreti alınacak.

Kesin Bir Bilgi Değil Fakat Bu Hafta İçinde Neyin Ne Olacağı Açıklanması Bekleniyor...

bunlar ne zaman gecerli ?
caDU - avatarı
caDU
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #9
caDU - avatarı
Ziyaretçi
ttnet iyiyce zıvanadan çıktı gibime geliyor bana.bende kotalıyım benim kotam aylık 4 gb onu kılı kılına kullanıyorum fakat işin hoş bi tarafı internet hızımın 1kbits olduğu saçmalığına inanmamı bekliyorlar hayır yok böyle birşey yalan internet hızınızı ölçen bir program var %100 kesin doğru sonucu veriyor ve çok daha düşük ayrıca programa gerek yok interneti kullanırkende anlaşılıyor fransada insanlar dosya açar gibi msn açıyorlar biz 1 saat bekliyoruz türkiyede bir işi çarpmadan çalmadan yapamıycakmıyız Hysteric
auropelia - avatarı
auropelia
Ziyaretçi
3 Aralık 2009       Mesaj #10
auropelia - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 2 yıl Ttnet'te çalıştım benden daha iyi o kurumu kimse bilemez, adamlar biz çalışanlarına değer vermiyor köle gibi çalıştırıyordu halbuki düşünün biz de birer aboneyiz ki dışardaki abonelere nasıl değer versin, ben sözleşmem dolduktan sonra kablonet'e geçtim inanın 1 mb bile ttnet'inkinden çok daha farklı bence siz de eğer mümkünse siz de geçin...Allah belanı versin Ttnet !!!