Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Google Arama Geçmişini Temizleme

Bu konu Google forumunda virtuecat tarafından 23 Haziran 2007 (13:02) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
245409 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Nisan 2009 (15:53) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.96  |  Oy Veren: 73      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Haziran 2007, 13:02

#1 (link)
virtuecat
Ziyaretçi
virtuecat - avatarı
Farklı tarayıcılara göre google arama geçmişi nasıl silinir?

Birçok Kişinin Sürekli Olarak Bunu Sorduğunu gördüm ve sorun o kadar da büyük değil. Google'da arama yaptınız zamanın birinde ve halen o aranan kelimeler orada bulunmakta ve bu hiç hoş olmuyor çünkü bundan kurtulmak isteyenler arama yapmak için farklı ilginç kelimeler yazmış olabiliyor.

msx1pm7

A. Internet Explorer 7

1. Go to Tools menu

2. Select Options

3. On General tab, click on the "Delete..." button from the Browsing History area.

4. Click "Delete forms..." button from the Form data area.

5. Click Yes to confirm.

B. In Mozilla Firefox

1. Araclar menüsüne git

2. Seçenekler tıkla

3. Gizlilik Tablosunu Aç

4. Özel Veri Bölümünde SimdiTemizle Butonuna Tıkla

5. Kayıtlı FOrum ve Arama Geçmişini İşaretle Şimdi Temizle Butonuna Tıklayın

msx3wy9

D. Internet Explorer Google Toolbar

1 Google Arama kutucugundakı butona Tıklayın

2 Açılan Penceredeki Geçmişi Sil Yazısına Tıklayın

msx4zj4

C. Firefox Google Toolbar

1. Tooll bar dakş arama Kutucuguna Tıklayın.

2. Acılan Pencerede Arama Gecmişini Temizle Yazısına Tıklayın
Son Düzenleyen nötrino; 16 Haziran 2013 @ 21:41. Sebep: Mesaj düzeni!
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Mayıs 2008, 17:18

#2 (link)
Devil Expression
Ziyaretçi
Devil Expression - avatarı
Alıntı:
msx3wy9
Ben genelde o kutucuklarin hepsine tikliyorum. Ne varsa Mozilla Firefox'ta bise birakmiyor.
Rapor Et
Eski 14 Nisan 2009, 15:53

#3 (link)
Je T'aime
ahmetseydi - avatarı
Alıntı:
gumuş1 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

hocam tariflerın hepsını uygladım yalnız google anasayfasında ki ve mozilla firefoxsun sağ köşesindeki google kutucuğunda hala geçmiş görüntüleniyor hatta ccleaner ı bile denedim geçmiş silinmiyor exproler da da denedim tarifine göre fakat temizlenmiyor başka bi sebebimi var acaba yardımcı olursan sevinirim ayrıca bu konuda en iyi anlatımı sen yapmışın tebrikler
Tarif edildiği gibi yaptıysanız sorun yok, arama geçmişiniz görünmez ama google önerileri görünebilir. Google önerilerini kapamak için google sayfasındaki Tercihlere tıklayın. ( Arama kutusunun hemen sağında) Seçeneklerde sayfanın altında "Arama kutusunda sorgu önerileri yap" ve "Arama kutusunda sorgu önerileri yapma." seçenekleri var. "Arama kutusunda sorgu önerileri yapma."seçeneğini işaretleyin.
Son Düzenleyen nötrino; 16 Haziran 2013 @ 21:54.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.129 saniyede (66.37% PHP - 33.63% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:03
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi