PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Hayali Karakterler > Candace Flynn
«Önceki KonuSonraki Konu»
jumong09:22, 18 Mayıs 2013 
Candace
MsXLabs.org
Fineas ve Förb her türlü deliliği yapıp her zaman paçayı kurtarırlar! Ablaları Candace'i delirmenin eşiğine getirirler. Candace, bir kere olsun onları yaramazlık yaparken yakalayıp annelerine şikayet etmeyi çok ister. Ama Candace, onların açığını yakalamaya çalıştıkça daha da batar!

Candace, Phineas ve Ferb'ün 14 yaşındaki ablasıdır. Çok hızlı ve çok fazla konuşur, genellikle arkadaşı Stacy ile telefonda sohbet eder. Phineas ve Ferb'ün yaptıklarını annelerine söylemeye çalışır ama beceremez. Bencil ve sakardır. Her zaman "Annem bunu gördüğünde sizin canınıza okuyacak!" der. Jeremy Johnson ile çıkar. Kerevize alerjisi var. Konuşan zebra hanisülasyonları görür.


Candace by ~Dave-Yerushalaim on deviantART


Gift - Candace by *AtlasMaximus on deviantART


Bana kalırsa şimdiye kadar gördüğüm en seksi çizgi karakter Candace Flynn'dır....


Benzer Konular:
Etiketler:
  • candace flynn gercek hayati
  • candace flynn gunlugu
  • candace flynn hayati
Cevap
jumong10:34, 21 Mayıs 2013 

Welcome Home Perry by ~rashter on deviantART


Cevap
Misafir13:32, 24 Ocak 2014 
Aslında verdiğin bilgiler doğru değil fineas ve ferbün hikayesi şudur fineas ve candacenin annesi babasını boşamıştır.Ve başka bir adamla evlilik yapmıştır.VE bu adamın bir çocuğu var adıda ferb.FERB beyininde tümör olduğu için çok nadir konuşur.Fineas hiperaktiftir.Fineasın ablası Candace sizofrendir. Bu yüzdean haliisünasyonlar görür.gördüğü halisünasyonlarda fineas ve ferbün değişik icatlar yaptığını görür.ve bunu annesine söyler ama candaces halisünasyon gördüğü için anne bunları göremez.Ve candaces bunları (gördüklerini) bir deftere yazar . annesi bunları görür ve onu doktora yana heinz dufenşimörze götürür.Heinz candaceye aşırı kullanmama şartıyla bir ilaç verir.candace ise ilcacı çok fazla kullanır ve yatağında bir elinde defteriyle ağzı köpürmüş bir şekilde ölü bulunur.
Cevap
Zopir15:28, 6 Şubat 2014 
Daha detaylı bir şekilde bir anlatımı:
Bu kardeşlerin annesi ilk önce evlenmiş. Candace ve Phineas adında çocukları olmuş ama boşanmışlar. Sonra anneleri tekrar evlenmiş. Bu kocadan Ferb adında çocuk doğmuş. Candace şizofren, Phineas hiperaktifmiş. Ferb ise beyninde tümör ve enfeksiyon olduğu için konuşma özelliği yokmuş. Bu arada artık Candace kardeşlerinin bir şeyler yaptığını görüyor, annesine gösteriyormuş. Ancak boşuna çünkü bunlar halisülasyonmuş.Candace bunları günlüğüne yazmaya başlamış. Bir gün annesi onu Dufenşmörtz'e götürmüş. Bu doktor ona ilaç vermiş, bir de başka adı olan Perry adında bir köpek. Candace ilacı içmiş içmiş bağımlı olmuş. Sonra 2007 yılında ölür. Annesi günlüğünü bulur, Disney'e götürür. Böylece Fineas ve Förb başlar...
Cevap
Misafir16:30, 12 Şubat 2014 
Film gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. Fineas'ın ailesi boşanmıştır ve Candace Fineas'ın 14 yaşındaki ablasıdır. Annesi bir süre sonra başka bir adamla evlenir. Bu adamın Ferb isimli bir çocuğu vardır. Ancak her çocukta çeşitli sorunlar bulunmaktadır. Ferb bir Beyin Hastalığıyla doğmuştur ve bu nedenle filmde de pek konuşamamaktadır. Fineas hiperaktiftir. Candace ise şizofreni hastasıdır. Candace şizofreni hastalığı sebebiyle sürekli kardeşlerinin bir şeyler yaptığından şüphelenir, yaptıklarını günlüğüne kaydeder. Ancak bunların hiç biri gerçek olmadığı için annesi göremez, bu nedenle filmde de Candace kardeşlerini annesine ispiyonlayamaz. Annesi Candace'ı doktora götürür, doktor ise filmden tanıdığımız Doofenschmirtz'tür. Doktor kardeşlerini ispiyonlamaktan vazgeçsin diye Perry'yi aldırır ama Perry köpektir Candace Perry'e ornitorenk der. Jeremy ise komşunun köpeğidir. Doktor Candace'a bir ilaç verir ancak Candace Bu İlaca Gösterdiği Bağımlılık Nedeniyle Ölmüştür. Annesi Onunla birlikte Bulduğu günlüğü alır ve Disney stüdyolarına götürür.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Hayali Karakterler Konuları
Benzer Konular
Errol Flynn
Candace Bushnell