Arama

Türkçe Rap Şarkı Sözleri - Sayfa 20

Güncelleme: 7 Eylül 2023 Gösterim: 983.692 Cevap: 249
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2007       Mesaj #191
Misafir - avatarı
Ziyaretçi

Sponsorlu Bağlantılar
Mode XL - Kelebek

Ben bir kelebeğim
Yarın öleceğim
Kanatlarım emanetti
Çırılçıplak gömüleceğim

Farkına var ardına kadar şimdilik açık kapılar
Kapanacak sırta dayanacak bıçaklar
Dank edene kadar kafalar terkedecek rüyalar
Terletecek beklenmedik anda belirecek
emaneti isteyecek olan dolan gözlerine aldırmadan
sana ruhu teslim ettirecek hadi geri ver kalk
bedenini salıver çark durdu gözler açık son buldu bak
Düşlemekten çok bir saniye bile geri gelmeyecek olanı
yaşamayı dene
Bile bile kana bulanabilirmi tutulabilir mi
zaman aranabilir mi kapalı gözler açılabilirmi
tekrar hayata bağlanıp iki söz söylenirmi

Ben bir kelebeğim
Yarın öleceğim
Kanatlarım emanetti
Çırılçıplak gömüleceğim

Tek bi temas yarı açık alın ihaneti pek te komas
ufak tefek kelimeler gidişatı bozamaz
Kilit asmaz kapısına ortalığa kusmaz içindekini
çünkü lekeli
Gerekirse sepetlemeli derinden işledik
ama yıkamaz sağlam temeli
geri dönmemeli kalınan yerden devam
gördüğün yerde selam anladığım kadarıyla
hayatı yalan ya geri kalan
falan filan ve de kocaman bi palavra
bari beden işe yarasın onu da yapalım kadavra
kemikleri hurda
Hesap ver bi kendine hemen burda
Fazla açılma avlanacak yerde olursun av
kurda kuşa çok gereksinim duyarsın soğuk duşa
koşa koşa yol al
ya lafın altında kal ya da okyanusa dal

Ben bir kelebeğim
Yarın öleceğim
Kanatlarım emanetti
Çırılçıplak gömüleceğim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2007       Mesaj #192
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sagopa Kajmer-KIRIK ÇOCUK

Sponsorlu Bağlantılar

verse 1

Sokaklar benim oyun saham ve benim evim
üzerimde t-shirt ve boynumda L.L.kolyesi.
Run DMC longplay'i pikapta raksda
video kasette Soul Sonic ve Afrika Bambaataa
elinde asa,saçı rasta,onlar master (masta)
Zulu nation,b-boy,boogie monster (monsta)
Backspin,graffiti,scratch,rap gangsta
hadi kır kemiklerini ve tepkiye yol aç
uprock,poppin-rockin,kaç kaç maç?
DJ !..scratch yap,son ses aç!...
Grandmaster Flash gibi taktik yap!...
RAP;Jam Master Jay 'den Kurtis Blow'a,
P.E (public enemy),EPMD,Fab Five Freddy
Break Dance,Boogaloo Shrimp Ve Rocksteady
Moonwalk,smurf,kick,electric boogie.
Seramoni ustası rap yap,bağır!...
öyle robot dansı yaparım ki kalbimi teneke sanır
Hardcore kırık çocuk,kırık kız. (Break-boy,Break-girl)
swipes,headspin,ninetee-nine,bu ne hız
ben sago old school'dan,new school ''hırs''.
kendinle dalga geç bizden tırs!...

verse 2

kırık çocuk kartonu sermiş asfalta
6 pilla kaset çalar ''planet rock'' çalar.
poppin-lockin ,robot ve de downrock
iki pikap arasına mikser sok!...
bizim joker herkese zehri versin hadi badi!...
takım 34 pistte essin hadi badi!...
yo crazy legs,LA Boogaloos,storm.
mr wiggles,poppin pete,bodyform.
grandmaster DST scratch mucidi,yo rock it!
wildstyle,breakin ve beat street.
James Brown ,Funky drummer hardcore ****!...
Bu mic check 'ten sana B-boy hit.
MC Sago+ Kaf Kef = Kırık çocuk
Biz asi yılları gerimizde bıraktık moruk
Q-Bert,D-Styles,Mixmaster Mike
Battle Dj
fader'ı parçala kır,bırak!...
çizilirse yenilenir pilak.
needle drop,flare scratch,crabs,beat juggle yap!...
senin ruhunla dans eder HIPHOP

scratch...
MaSuM_GirL - avatarı
MaSuM_GirL
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #193
MaSuM_GirL - avatarı
Ziyaretçi
Yalnızlığı hissettiren bir beat ve bir de ben varım. Gözlerim dolu ve lakin karamsarım. Dertlerimle baş başayım harbi yalnızım. Yardım elini uzatın ne olur, yardım Allah'ım. Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim, Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri… Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş, kandırdım ben kendimi Olmamış olmadı ve de olmayacak kadar uzak bana umutlarım Harlanır aleviyle bir an söner tekrardan külleri kalır ardında Bana zindan olan hayatın kapıları aralanır. Dön yine başa savaşalım ama ben kendimi çok yordum Denedim ben ama kazanamadım, yoruldum artık gidiyorum Bunaldım artık gidiyorum, ne olduğunu anlayamadan yığılıp kaldım Son bir kez dönüp arkama baktım, oysaki başaramadım Kim sevdi seni benim kadar, istemem selamını Artık yalnızım aldım yolumu anladın mı Üzülmeye değmez bir *****ymişsin bunu geç anladım Gözlerim dolu yeni bir ufka yelken açtım. Kovaladılar beni kaçamadım ummadık ellere düştüm yaraladılar Bir de bu da yetmez gibi karaladılar, ben inandıkça beni paraladılar Kes kanasın yine beş parasız biri ben, ben gibi birini de bulamadım ah Çok tanıdık gelir her bir surat bana, her biri en kral oyuncular. (bıktım) Kendime zarar verdim acı duymadım, iki karar verdim ama başaramadım Birisi ölmekti bocaladım olmadı, birisi yaşamaktı yaşayamadım Ben düşmanım ardına dizilen dostlara zora düştüğüm için mi ulaşamadım Pişmanım, herkesi insan sanıp da saçmaladım. Aşk mı dedin bana saçmaladın, seni seviyorum diyene inanma yol ver. Beni en son bırakıp giden de beni her şeyden çok severdi boş ver. Dilim özgür bugün önüme gelen bütün herkesi kırabilirim bana hak ver. Ne hissettiğimi bulamadım hala bir yanım çek git, bir yanım kal der. Rüyadan uyanıp aynaya baktım o adam benimle alakasız biri, Bu hayat inadına bana her gün yapılan çok bayat ve kötü bir espri! Yırttım resmini artık eskidin, unuttum ismini sen bir *****sin Bıktım büsbütün her şeyden senin yüzünden kahretsin. Yine dert tasa keder her şey beni bulur hayatın anlamı bu mudur söyle? Gözümü de kapayıp daldım hayallere, huzuru aradım bulamadım. Nerede? Özlemek ve de beklemek bu beden hep tek, yek yüreğim. Kimlere anlatayım derdimi kimlere bahsedeyim söyle? Dört duvar arası bana mesken, yalnızları oynar bu beden! Kaçıp gidesim var uzaklara, bırakıp gidesim var bu diyarı! Geride kalanlara selam olsun, selam olsun yoldaşlarıma… Beni bile bu hale düşürdün ya, helal olsun sana can yoldaşım… Yine bak bu sefer en derindeyim, en dipteyim ve de en geride… Belki de kurtaracak beni son sözün, bir gülüşün ya da tebessümün! Bunalıma soktu beni geçen her gün, bu beden vurgun ve de yorgun! Yalnızım yine bak anladın mı sevgiye muhtaç sevgiye aç, Kalabalık her yer ben yalnız, bir yanım yok ve de cansız! Bir kişi tanıdım çok vefasız ve de artık sözler anlamsız! Kaybettin beni ben de kendimi sana benden son bir söz, Kim sevdi seni benim kadar, kim sevdi seni benim kadar? Bunu geç anladım sen bir ***** bense darbe yedim. Harbe girdim benliğimle sen gittin en baştan başladım bu kez… Ama olmadı, düğümlendi boğaz son kez, kalem yazmadı! Bende anın kalmasın, bu kalpte yarın öldü zaten. Ben yarınla yaşayamam ki, fark etmez gelme zaten. Terk etmez sevdiğim, bir resimde kalmaz öyle! Ellerimde sadece yakmak için hatıra! Gözlerimde yaşlarım akmak için hazır ya! Bakmadan gider misin başlarım bu aşkına Ve kışlarında yağmurlarımın her bir damlasıydın Bakışlarınla yalnızlığımın umutlarıydın Şimdi unut istemiyorum, şimdi git ve gelme sakın Kimdi derim sorarlarsa, tanımam artık Sildim derim hatırlarsam, yalnız aklıma Tek kalıp hiç düşündün mü, çok soğuk ya. Msn Sad
respect_my_rap - avatarı
respect_my_rap
Ziyaretçi
16 Ekim 2007       Mesaj #194
respect_my_rap - avatarı
Ziyaretçi
**** AMERİKA

Yağdı gökyüzü,gözlerimde yaş mı var
25 senelik kaderimde yas mı var
Yorgunum omuzlarında ton taş mı var
Ağlasın bırak,içimde savaşlar mı var

Amin de,başlasın savaş
Hayatı yor, dokunma aksın kan nehirleri yavaş yavaş
Bu neyin karnavalı,hangi noel,hangi festival
Katiller,televizyonda barış çağrıları,katloldu mesaj
Dur ağlasın gökyüzü,vur üzülsün gül yüzü
Soldum ben,çiğleri bombalara düşmüş şehirlere kondum ben
Anka kuşu gibi ebabili yoldum ben
Ne oldun sende yok oldum ben
Bir petrol için katlolurken sen,ben baka kaldım içimde bir ben daha yok ben
Neden ya Rab
Zevk çığlıkları katliamlardan yükselirken
İngiltere,Amerika küçük çocuklara tecavüz eden onurlu askerleri
Güya Vieatnam’ın torunları
Lan Vietnam’da yenilmedin mi sen
Sen Hollywood’da gerçekliği saptırırken
Genç beyinleri zehirlerken,baktım sadece ben
CNN’de taraflı haber,BBC’de gülay gerçekler oynatılırken
30 senedir planı yapılan savaşları başlatırken
Yoruldum sem sem
Kolonilerin emrimde tek güçsün Amerika
Macera dolu Amerika,amemo burası **** top Amerika
Coca-cola,ezilen zenciler,get o be sahte gangstacıklarla
Bütün Dünya’ya baş kaldıran tek dişi bile kalmamış bir medeniyet
%70’i obez Amerika,%100 sömürücü Amerika
Hamburger,kola,Hollywood özentileri ile ele geçirilen adaletin olmadığı bir Dünya mıydı ütopyam
Sisteme bağlı dogmaların yaşadığı bir Dünya mıydı istediğin yalan
Yalan dolanla kitlesel hipnozları başarabildiğin ve beyine hakim olabildiğin,frekansları çözdüğün bir film
Reklamlarda bile propaganda,her filmde çarpıtılmış gerçekler
Kasları hormonlu,beyni olmayan Mr.Amerika dediğin zevzekler
Durun siz üretmeyin biz size veririz dediğiniz ürünler
Ve istihbaratı kontrol eden internet bağlantılı gizli örgütler
Sözde sivil savunma,gözde kontrol gerilla
Bıraktım herkesin silahı olmasın boşver
Herkes yazsın bir kelime de olsa
Başını kaldırsın herkes seksle uyutulduğumuz tv’den
Ve baksın Dünya’nın farkına varsın
Vicdanı varsa elini koysun ve bağırsın
DAHA GÜZEL BİR DÜNYA İÇİN
**** JUSTİCE
**** AMEWRİKA MT
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Emir-İçimde biri var

İlk belirtiler başlayalı çok zaman oldu, Yaşım üç aşağı beş yukarı ondu, Varlığını hissettiğim ilk yer otoyoldu, Okul yolu sabahları hep çile doluydu, Miskin bedenim salyalar saldı sırama, Tiksinç değilim yafta takmayın adıma, Üstüme gelmeyin farklı olan ben değilim, Üzgünüm gülmeyin, kasti değil bu eğilim, Bana inanmadınız hiperaktif sandınız, Pediatrik testte biraz pasif kaldınız, İtiraf edemedim her tarafım bertaraf, İçimdeki her neyse iyiliğe itilaf, Günden güne o da benle büyüdü ve gelişti, Doğruyu bilip yanlış istemesi çelişki, En içten dileklerim cidden bunlar değilki, Sen gitsen içimdeki kısmen hepsi biterdi, Evet doğru anladın benim içimde biri var, Hayır deli değilim bu duyduğum en aptal sual, Hala anlamadınız her şey onun eseri, Öldürdüğüm kadına da o vurdu ilk keseri, Ben istemesem de o yaptırır hep istediğini, Dur yapma desem de dinlemez hiç sözlerimi, Ben masumum içimdekini çıkarıp yargılayın, Ama beni serbest bırakın köreldi algılarım,

(x2)
İçimde biri var deli değilim inanın
İçimde biri var hemen onu çıkarın
İçimde biri var çıkışları kapatın
İçimde biri var dikkat edin kaçmasın

Beni idam etseniz de onu öldüremezsiniz, Beden değiştirip durur farkedemezsiniz, Duruşma bittiğinde benle olan işi de biter, Hakim bey kim bilir belki de sizi seçer, Girerse içinize görürsünüz katil olmayı, Bi bakarsın koymuşsun caddeye bombayı, Patladığında can verenler suçsuz bedenler, Anlamazsın kandırır görünmez bedeller, Her şeyi söyledim alın size bi itiraf daha, Birileri ağlarken atmak isterim kahkaha, İrtifa kaybetti uçak kulelere daldı, Ladinin de içinde onun ikiz kardeşi vardı, Yandı gökyüzü çok soluklar sonlandı, Kaydı yıldızlar umutlar onlara bağlandı, Bana bakmayın öyle kokainman filan değilim, İçimdeki kana bağımlı ben bunu bilirim, Sırf bende var sandınız içimdeki lanetten, Sokaklara baksanız anlarsınız hakkaten, Odaklanmış zekalara kin dolu varlıklar, Palazlanmış dehalara soykırım karanlıklar, Ne söylesem boş fonksiyonsuz bi köleyim, Tek istediğim ötenazi bırakın da öleyim, Beraat bekledim sanmayın bana acımayın, Son bi isteğim var içimdekini çıkarın.

(x2)
İçimde biri var deli değilim inanın
İçimde biri var hemen onu çıkarın
İçimde biri var çıkışları kapatın
İçimde biri var dikkat edin kaçmasın
demirlady - avatarı
demirlady
Ziyaretçi
8 Ocak 2008       Mesaj #196
demirlady - avatarı
Ziyaretçi
İt Dalaşı - Ceza

Şifresiz kanallar anten almaz kimler aybaz anlamazsın herTarafta cambaz parantez açmazHiçbir fertte yardım etmez yolda kapalı fallarımda yoldaÇıkmaz konaklar hiç boş olmazAdımda bir kusur mu vardı beyler öyle coştu bilselerdiBoşuna koştu cümle alem aramazOldu düşmeyince iş istifade etmeyiş sence boşunaBekleyişse beklerim ben belkiHoşuna gitmemişse gitmemiş ve bana ne memnun olana sor birManita bul ve ona bi ya da gitAnana sor rapinin adini koy o parada etmez olabilirdiBelki tek bir hücreli bilebilir misin kiRap ne felsefe ve sen de serseri pas yok sana rapimKapkara 3 beech gelir bana **** yaparArenada şeftali grubu fanları tarikat kiralık bebelerBenim taklidim hepsi küçük cezaHepsi de bana hayran düşman geçinir ama hepsi de kolpamİlham veririm herkese hoca kısa kesKimisi de rap yapar ama goraya mayonez disspanzer eşittirGüneşin oğlu türkçe tercüman gerekliHepsine doğru bir gün bahçıvan gelirse ağaçları kessinAnıran eşşek kim ise nallari diksin=Nakarat=Size hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı buİt dalaşıBasınç kasınca neden olur A bkasmiyim en asıl azınca beterOlurum azmiyimSize hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı buİt dalaşıBasınç kasınca neden olur A kasmiyim ben asıl azınca beterOlurum azmiyimBen bir çelebi sense hokkabaz sen ayrı bir düzenbazBunaldım artık oğlum olda kurtulHaydi etme naz vekaletler felaket olmasın cesaret var mıSende sen cenabet ordular kumandanıCehalet ormanında kaybolup giden de sendin ben deRapçilere bir merdivendim ellerinde yanan ateştimAlevim her bir yani sarar ve sende yanarsın faydalan yalanDolanla kandıransın alttan alVe gölge etme başka ihsan eylemem tüm eylemlerde yazılıBendim intikamdı alınacak acınacak bir haliniz varHem de gülünecek bu böyle geldi böyle bilinecek her öldüSandığınızda ceza kalkıp yeniden dirilecekObis misali patlarım en üstte ben sen alttasın yerinde sayBen atlarım ben abdalım güzel kadın bir susFerah arar su gönül bir oh çeker şu gönül ve rahatlarimSen ah çek hep yerinde say ben rapimi ikiye katlarım=Nakarat=Sizde yedek koyuncu varsa bende bolca kelime var ve sizdeMermi varsa bende bolca cümle varGidip yatın ki burası dar sıkışmayın ben üsküdar'dayımArarsanız bulursunuz belanızı ve cezanızıSiz hızını alamamış bi geminin tayfasısınız sizEssekarısının da beteri portakalda bakteri misinizBu dünya terse dönse belki sizle barışırız bu çok zorİhtimaldir boş bir kitabin sayfalarısınızVelhasıl falakada patlamaz bu film de sinemada oynamazCılalı arabanı al ve gaz dilimde taramalı modda duy veDinleElimin ayarı yoktur ama dilimle kanasa benzerim her atışıNoktadan vurur ölüm olmadığıdan hep gurur duyarRüyada korkmadan yürür dururdu düşman yok olursam ancakİlk görür bütün hepsi pişman hepsi yeni bir türFesattı her zaman hesapta yanılır hep ziyan hasetlik ondaParlayan bi pri madonna zati lanSize hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı buİt dalaşıBasınç kasınca neden olu A kasmiyim ben asil azınca beterOlurum azmimElde zarın hep 6şar sanma kendini sen padişah var misinSen hadi yarışa? o ne biçim rap öyle yaklaşma varışaBu mikrofonun sesi cok low senin sesin yok acil bi doktorBuna gerek yok çek hadi mastor ben hazirim battle'aDiplomaya gerek yok bu da sana fon=Nakarat=

Mürekkebi Doldurdum - Ceza

NakaratSiren mi yoksa müzik mi çalan irem bahçesinde kaçtı trenBak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum benGene de yetmez okyanuslar benim rapime paha biçemez hiç biNamiç öldürdün güllerin hepsini insanları böldürdün1.58 Boyu ve biraz cadaloz biraz megaloman ve de herHareketi bi poz ona sevgi **** it ona saygı **** offPilavı yemiş papaz öteki adı paçoz lolipopum hiçYakışmamış o ağzına eğer istiyosan lolipop aç hadi oAğzını kızım boşuna konuşma kimse siklemez vaazını rapinYetebilecekse hadi kes avazımı techno trance ciydinEskiden rapi ben dinlemem derdin evvelden şimdi yaptın amaOlmamış bunalım olsan da yetmez ne gelir elden kelalakaSözlerin ayrı bi telden çalar sende oynarsın haspam on binTrack yapsanda nafile bir kelimesini *****e bile takmamOoopp düş yere kalkma laf etme be boş yere çık delik kaçSeni sevmedim hiç online kraliçesi oldu entel geçinen biAntensin artı biçtim ben her yeri hasat zamanı sanaİnananların hepsi gerizekalı sen salak bi filozof bey olsaHetöröf tamam sen herşey ben bi hiç(Nakarat)Ceza eskidendi sana rapi öğretendi bana bir numara derdinVe sana herkes bir numara büyük geldi ve sattın.alnım açıkÖnümden o kıçı kırığı çek kılıcı kafana yemeden evine dönVe böğüre böğüre rap yap aynı böyle ravi shankar kalksaDuysa seni öyle böyle değil evire çevire şöyle şöyle biBoka benzemez yaptığın hiç bi iş bu size ilk diss im belkiDe son bu sizede bağlı barak babadan aldım bu gece feyziVe neyzenle çoştum senin dibin rapinden daha derin seninKıçın başın oynar ama dilin değil ve de gücü yeten sayarGücü yettiğin köpek belli değil kurt belli değil albümüSattıran müzik olsa adam belli değil rap belli değilYazdıklarının bir anlamı olsa söz belli değil kelam belliDeğil saldım kendimi bu gece dolunay var kendime yazanımBen her yanım efkar kalbime daim saplanır oklar hard belliDeğil hasım belli değil(Nakarat)Çene gene başka sikle gerdekde gene beni taşla puşlaGermekte kenefe bile sıçamaz bu bi gerçekde.anama küfürüSövdü o bi erkek mi benim için havada orta parmaklar görenAdam sanar hepsi ******lar son kalenderi ceza sizi paklarZevk ü sefa sizin uçun alçaklar ne hukuk ne hak neTeraziniz var ne gözde nizam var hepsi harami vururdaKazmayı kendine kabadayı düşerde kalkmaz yok ki mecali eliKolu bağlı bu dervişin daim yolu uzun olsada ulaşır salimRap değil şathiye benim için ayin adam olana yeter şimdikiHalim

Orientjazz Ft Samy Deluxe Afrob & Sahtiyan - Ceza

Yeah, is there booze baby, aka deluxe, yeah, afrob, cezaThis is hamburg, stutgart, istanbul, let's goİch wei(ben türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı birİnsanım) nich wer du bist ma, doch wei(ben türk alfabesiniBilmeyecek kadar zavallı bir insanım) du bist der **** maİch wei(ben türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı birİnsanım) ich will nur dich ma, alles was ich will bist duHeutnachtİch hab dich klargemacht up in the club, wie du ohne mannDa was du nich sagst, ich sag ich direkt hier in derStrasse geparkt, und du hast lust mit mir in meinem wagenZu fahren, mami keine hier kann was du kannst, keine vonDen andern frauen tanzt wie du tanzt, wir ham einfach eineGute zeit und, nach ner nacht hast du schonEntzugserscheinung, bin Am zittern wie beim elektrikBoogie, und du bist mehr als nur n sexy groupie, du bistEine sexy braut eine echte sau, hättest du bisschen gripsWärst du die perfekte frau, komm mit in backstageraum ichZeig dir n paar trix, danach geh ich studio schreib hier nPaar hits, also komm mach mit sam jetzt party, und hollaBack girl so wie gwen stefanieNakaratNe dersen de bana böyle beat ver, playtoya havan patlatLatex miğfer, seni öpüyor kızın ama gözü bende, el ver kolVer bak kime geldi, ladi dadi, gönül ister parti, domalÇıkışta, kapıştın, apıştın paparazzi. sonradan görmeGörünce gülümser kadraj, kanında yüksek promil bu geceninSonu kürtaj, hiç bitmez prada döküldün hangi aradaViktoristte neler gizli neler var kutunda, kızma ne olurSensin benim tek bebeğim ufak filimler çekip interneteVerelim, istanbul sulu tatlı exotic rap loco, ispirtoTekel votka yükselir mojo, hiç hazzetmem dansetmem, herGünüm dolu, yüzüm yeşilçam müziğim top 10 nedir konuNakaratIch hab deine namen schon vergessen ja so wird das wiederNichts, stressfraun stresstypen alles kommt über mich, sieRiecht verführerisch so wie der frühling frisch, will enEhering und haus obwohl mir das viel lieber ist , nahMädchen wir komm nie zusammen, ich Ab en weed programm binKein freak verdammt, ich nehm das piece wie es liegt undRoll es nie zu strammSie ist nicht street aber zieht und das viel zu langTekbir, zurück in meim element so wie man samy kent, nichtHübsch aber aber sehr intelligent, ihr macht mich alleScharf weil ich alles darf weil ich alles sag, wieso dasWeil ich klasse hab nenn mich therapeutMach aus einer lesbe eine frau die wieder kommt und keineMänner scheut, ich komm zurück zu euch es ist locke manİch ceza samy kündigen die epoche anNakaratSırada biz bir yol verin bize, muhabbetiniz boşDoldurmaya geldik biz, evirir bu işi, konuşmayı bilenDevirir, bu oyunu oynamayı bilen çevirir şişeyi, ve burasıGittikçe ısınır, sen oyna dilber, burada herkes gaz, kimseNaza gelmez has, işte şimdi geldi yaz, biz içerdeyizEtraf bir dalgalandı, şöyle ne oluyor, herkes kesti buzEğer istediğiniz eğlenmekse böyle buyurun, huyumdan değilSuyumdandır, sahneden kudurturum, yerinde durmasın bütünBedenler hep konuşsun, biz aleme hiç uymadık ki gel deAlem bize uysun, sokulsun herkes birbirine, müzikse iyiDuyulsun, ve doyumsuzluk yaratmaz, yeter bu parti herkeseİstediğini bulmadıysan bekleme hiç boş yere, yıldızlarınÜstündeyiz bu da bizim varyeteNakaratHangi boy, istersin coşmak, gel kıvır burada doldu damHadi gel madam bu orientjazz, herkesi oynatcaz, ekip sağlamSamy deluxe appears by kind permission of emı musicGermany gmbh & co.kgAfrob appears by kind permission of four music productionsGmbhSahtiyan appears by kind permission of himself
Son düzenleyen Ghostlover; 8 Ocak 2008 23:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
taco_77 - avatarı
taco_77
Ziyaretçi
13 Ocak 2008       Mesaj #197
taco_77 - avatarı
Ziyaretçi
Msn WiltedroseSAGOPA KAJMER-BAYTAR

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz Aklımın ipinin ucuda kaçmış, timsah katreleri boşalsın Bir iki damla hiç değersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-ı-değersiz Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz Bugün ömrün yarım gün, serbest kalsın fikrim Senin tozlarını silemez tenimden ellerim Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca Bendeki aşk altın misali ağırlığınca Sensiz benlik yokluk demek kalbim sana emekçi Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi Başım sarkıt bir mahalsiz cümle yolumun önüne taş Dudakların (?) halden çakır keyif dertdaş Gören der ki sel ağzına bina yapmak aptal işi Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi Saniyeler dakikalarla yapar alışverişi Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi Hasret gözümün ışıklarını söndüren alçak misafir Afitap sönük bir mum ayrılık hain bir zehir Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın Rüzgar saçını süpürse mest olur bakışlarım Adınla uyanır kulaklarım, yüzünle açar göz kapaklarım En güzel şiirlerimle kaleme adını sayıklatırım Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım Derdime çare baytarım yok Dengeme destek tut ki durayım Şafak güneşin fermanıı geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı Ama melek bir yandan , şeytan bir yandan Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmem Kafamı duvara yasladım omuzların yanımda yok Ahbaplar maymun iştah sahibi benim içim senle tok Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm Sessizliğinle gelir hüznüm yokluğunda gömülü ölüyüm Bu devranın binlerce sevgi müşterisinden biriyim Yalnızlığıma küfrederim sensiz halden müştekilim İlelebette dönmez olsan bil ki yalnız nöbetteyim Hatalarıma savaş açtım her gün farklı kefendeyim Hayat günlük defter yaprağı hazan gelir dökülür Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür Dertle anlaş deva bul üzüntü kalbi sömürürür Yüzüne baktığım her an cennetten bahçe görülür Gülüşle şen değil gönül bucaklarında harabeler Bu hilekar tavırla geçer fena saatler Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler Derdime çare baytarım yok Dengeme destek tut ki durayım Şafak güneşin fermanıı geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı Ama melek bir yandan , şeytan bir yandan Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmemMsn Cool

NORM -->> eRmAn eNdEr <<-- Eksik ETEK

''Sana şarkı yapıcam demiştim.Bak ben sözümü tuttum.Sen ve senin gibiler için''
Bir kısa mesaj bitti sanırsın.Rap farklı canım dinle yanarsın.Bu şarkıyı o ***e dinletirsin.Sen bir şişe biraya göt verirsin.Sitelere gir hadi profil oluştur.Para edermi ruhun kaç kuruştur.Basmalı herkes hasmalı dön gel.Rapçidenen sikilmiş ikinci el. Derdi yoktur ama hep gözleri yaşlı sözüde traştır oynar başlı Utanmadan yanıma gelir birde selam verir sanki cok *****de.Aşkını söyle bana fiyatı ne kadar bendeki yürek ulan allahına kadar. Eksik etek bunu herkes duysun. Babanada söyle sana koca bulsun. Palavra anlat bundan banane sen mektup yaz haydar dümene ''seni seviyorum aşkım'' hadi ******. Ruhundaki patlak zarı diktir...

Tekrar tekrar dinle bak bi söz daha yerinde duramazsın sen benim sevdigim kız degil siktigim ****** bile olamazsın...

Boşwer kanka bi 3 saralım kol gibi girsin bizde yol alalım. Sizde dinleyin sözleri jaz dır. Eksik etek ha hadi beni azdır. Sert olursan elbet kırılırsın. Sen saf dilince hep darılsın. Lüks mekanlarada çok bayılırsın hesabı bir kere öde ayılırsın. Çok sinirlisin reagl mi oldun. Kötü nefesinle hep beni bogdun. Sınıf ayrımı yapanıda bize gönder kıçına dübel çaksın ''erman ender''...
Son düzenleyen taco_77; 13 Ocak 2008 14:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
SmYrNa - avatarı
SmYrNa
Ziyaretçi
12 Mart 2008       Mesaj #198
SmYrNa - avatarı
Ziyaretçi
SAGOPA KAJMER-VESSELAM

Şu baş belası dilimi kesin zilimi çalsın serzeniş içime dolsun üzüntü
Süreklilik ne zor bir iş perişanlık pişmanlık çekilmesi en güç dertmiş
Sabır tüm sıkıntıların anahtarıdır doğrudur düş kırıklıklarım sonucu ruhum yorgundur
Ağaçlarımdan pişmanlık meyveleri sarkıyor haydi topla
Gözlerimden uyku çalına ara ve bul patakla
Gönlümün dipte kalan kısmında arşivlenmiş onca yara
Yılan ve akreplerle dolu içinde bulunduğum yuva
Birileri haddini bildirmeli ölüm okuna kafa tutan kalkanlara
Yaptıklarımdan sebep yapacaklarına hazırlıklı
Sago yüzüm sadık köpek yüzün kedice pazarlıklı
Lan bir sen mi kaldın akıllı bu tarla mayınlı
Ummadığın yer tuzaklı vesselam

Dil ateştir biraz suyla söndürülmesi mümkündür
Tırnaklarını aşındıran çözemediğin bu kör düğümdür
Üzgünümdür hayli vesselam
Vuslatım gelmez mihman
Bekleyim gurbetteyim ne deyim

Sen gözümde dikensin bana hoş bir gül gerek
Düşüncelerin yüzüne vurmalı buna adam gerek
Lakayıtın hedefi uğruna sadece yanan bir yığın emek
İçinde şeytan himayede o sen değilsin o an demek
Kum saati döner akan zaman saçlarımı söker
Nursuz bir yüz meyvesiz bir ağaca benzer gülüver
Taş yerinde ağır -ağır ağır gazla diyarımdan
ey iştahı maymun nefis çekil gıyabımdan
el emeği mahsulünden geçin yunus
dalaletin delaleti olmak neyime desturum
sorularınızın cevaplarını bakışlarımdan bulun
silahlarımın acılarını kurşunlarımdan sorun
elbiselerin kibir kokulu kalbin içi fesat dolu
fikir zikir aynı anda bitir okulu fark edilmez sandığın komik iblis oyunu
ezelden beridir ona elini veren kaptırmıştır kolunu

Dil ateştir biraz suyla söndürülmesi mümkündür
Tırnaklarını aşındıran çözemediğin bu kör düğümdür
Üzgünümdür hayli vesselam
Vuslatım gelmez mihman
Bekleyin gurbetteyim ne deyim
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #199
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
MT FT. KAZIM KOYUNCU OY TRABZON TRABZON LYRICS

Bu ne ala kara lahana turşusu da anlamayrum sızlay ciğerumun köşesi dünyaya alemi anlatan temeli mi kaldı da nede fadimesi ne maçka yolları taşlı da ne geliyor uzaktan kara kaşlı ruhsatlı tabancanun sapını gülle donatacasan bekle internette beleşe yapay dursunun amcasunun torununun gaynının uşakları bu sokakları arşunlayan farozun uşakları golbastıya çoşaydı eskiden şimdi bakayrumda dinleyiler amerikan müzikleri gara gara herifleri anlamadum sözleri da dum dum tıss dum dum tıssları

Nakarat

Oy dumanlar dumanlar hep dağları sardinuz
Oy dumanlar dumanlar hep dağları sardinuz
Yüreğimin derdini bilseniz ağlardinuz
Yüreğimin derdini bilseniz ağlardinuz

Ne güzel karadenizumuz vardı eskiden sahile ineyduk geceleri çekirdek çıtlatıyduk senin anlayacan medyanın tek kanallı dönemleri kaptanın gavesinden
30 liraluk külla aldığımuz dondurma idare ediydi hepimizi yeni mahalleye kadar içimize çekeydik Karadenizi tepede altın bilezik öreydi teyzeler çöşmeden su içiyduk gana gana yalisporun her maçına gideyduk mavi beyaz akay kanımuz diye bağriduk aslında holiganlığa çok aşıru karşu olan insanlarduk bakulduğunda hiç bir renk için karincanun dahi inciltmemişizdur caninu da

Şimdi Boztepeden bakayrum Trabzon’a ama gözlerim açuk meğer ne kadar güzel şehirmişsin sen eskiden da diyesim geli elimde değil özleyrum o eski mahalleyi o eski muhabbetleri inadına popçuların takayrum mp3 çalaruma Volkan Konak’ı,Kazım Koyuncuyu,Fuat Saka’yı,Erkan Ocaklı,İsmail Türüt,Mustafa Topaloğli,Osman Yağmurdereli duygulaniyrum gözlerim dolay Karadeniz vuriy ayaklaruma Farozdayim limanin içinde gollimizalara bakayrum sanki takanın tepesinde bordo mavi guguluyla duran ufak küçücük bir uşağum da..

Mt- Son umudum ilk savaşımdı

Kalmış dünün özlemindeyim
Bir yas günü gözlerindeyim
Kalitasını kır bu yelkenlerimin
Son şarkımın sözlerindeyim.
Son umudumdu ilk savaşımdı, gözlerimde geçmişim yastı
Babasının elinden tutar ağlardı bu yürek
Bayrakları yarıya çekilmiş gönderlere as umudu
Sil gözlerimin yaşını içimde umudu idam ederek.
Engerek yılanların kaç şaire hasreti zehirleyerek
Dizelerde eşlik etme deneyiminde bilenerek
Söylesem şarkımı yüreğini titretecek umutları öldürür
25 senedir kader elleri arkamdan güldürür
Kaç güldür bir bardak gül şurubu için şehit verdiğim
Bu yüreğime ektiğin geleceğe dair mezarlara diktiğim
El fatihasını bilmediğin mermerlere işlediğim gurur
Öylece durur sevgin.
Sekiz nokta dokuzlara titremez taş kesilmiş yüreğimde
Canım babacığım diyip koştuğum, ben senin eserinim
Dünyada terk ettiğin nefesinim.
Badanası sarı duvarlara yasladığın geçmişin bebeğiyim.
Gözlerime gem vur gel yazmaktan nasır tutmuş bu elleri durdur
Kes at kangren olmuş dünlerime göstereceğin güneşin yoldur
Anlatacağın yalnızlığın şarkıma sondur, biraz dokundur be kalbine
Ne vicdanın engel ne söylediklerin günüme dünüme bugünüme
Döngel şarkılarımda kalbime taktığım gem engel baba
Ben engelsem sevgime sen gel, sen engelsen sevgime esen yel
Fidan umutlara engel, akan sel bu içimde her şeye bedel
Yirmi beş senelik taş kesilmiş ağlayan melekler bilirler
Yollarım kısa güneşlerim sönük
Gökyüzünde göz yaşlarım yağmura dönük
Pişmanlığın fayda etse son nefeste
Ben bana can veren ruhumu teslim ederken yaradana aheste aheste
Bil ki tek kanadını kırdığın bir kuşum

Mt-Sararan son günler benim

Sararan son günler benim
Ağlayan geçmiş benim
Kalmadı dermanı
Ağladı ağladı

Savaş tarlaları dinmek tükenmek bilmeyen katliama seyirci kaldı
Dünya nerdesin sabah programlarıyla orgazm olan millet nerdesin
Irakta 1.4 milyon sivil soykırıma şehit düşerken
Iraka petrol diye üşüşen köpek havlarken
Türkmenler katlolurken tek kişiden ses çıkmadı
Eurovizyonda ermenistana 12 puan veren vatanım
El anlamaz Yurtta Sulh Cihanda Sulhtan!
El anlar cepte doğal kaynaklar gümrükte kaçak eserlerden
Gariban haykırır parası olan takmaz
İnsanlık ağlar endüstri bakmaz
Doğa yağmalanır vicdan susmaz
Kan ağlar gözlerim haykırışına dua etmese insanlığım kalmaz

Sararan son günler benim
Ağlayan geçmiş benim
Kalmadı dermanı
Ağladı ağladı

Beyazkin
Sadece gerçekler
Kalbimdeki ütopya gerçek olmaya çok yakın

Robot insan
İnsan yalan bir ütopya gerçek olmaya çok yakın
Bakın çalışın yiyin tüketin ve atın
Sonra kredi alıp tekrar aynılarını alın
Ben böyle devirdaimin bağırsaklarına tutunmaya çalışıp mutlu olmak zorundayım
Politika ve provakatörlerin liderliğinde iç savaş ve politika
Yalan ve politika
Dolan ve politika
Aldatma sanatı ve politika
Dünya ve politika
En gerçek yalanı söyleyen sultan ve halkı ölene kadar mokakuka
Mokakuka politika ezilen insan insanlığını satan insan
Para için herşeyi yapan insan
Ve dogma daha güzel bir dünya için
Vicdanın varsa elini vicdanına koy ve haykır
F*ckan justice
F*ckan Amewrika
Amewrika
Gözlerini yummaya devam et
F*ckan Amewrika

Sararan son günler benim
Ağlayan geçmiş benim
Kalmadı dermanı
Ağladı ağladı
Son düzenleyen kakarotto; 15 Mart 2008 17:33 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
xIIIxLincolnxIIIx - avatarı
xIIIxLincolnxIIIx
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #200
xIIIxLincolnxIIIx - avatarı
Ziyaretçi

CEZA-YÜKSEK GERİLİM
cukursuz yok yol yolumda cukurum bol yaşamsa sanki bir test ineklik kar etmeksizin calışmak genede pes etme bu uzun bir hol boş lafın yeridir raf kırık kanat ucurmaz hareket gerekir kalk bal akmış hangi daldan bi bilsem harbi dalcam elalem olmuş hep han alemde kaçı ki prof ben evin delisi kork aklımda birikmiş probs bir anda söndüler puff ve rap ten aldığım hazsa benim verdiğim gaz sonunda kupada yok enerjim bitmez ama taklit edildikce değiştim bu cok doğal bir değişim sineklik taktım canıma kulaklıktan ses gecmez sulak alanlar azaldıkca ve sular aktıkca boşa ne yaparsa yapsın insan yeter ki gitsin hoşa ister beğen ister begenme zaten benim hep koşan eşşeğin anlamadığı tek şey değildir hoşaf...

nakarat

gigavat carpı bin ton gel ye kabahat bende dost tozpembe tozpembe dosta acı kahve posta kandı dost gene baştan

gerilim çok yüksek ateşli her kitle bir kütle çarparsa dünyaya tam tertip benmi katlettim benmi bomba attım ormanları ben yakıp ben mi ağlattım savaşı ben açıp acep ben mi mahvettim işkence yapıp insanlığımı terkettim işlemler üretip hayat mı zorlaştırdım kitle imha silahları ben mi icat ettim şöyle icab etti ben hep rap yaptım söyle kifayetsiz ekip insan sattın kadrolaştık iyice kadrolaştırdılar memleketi kablolarla boğdular hep yüksek gerilim cemberi dertli gibi görünmekte usta olan şeytandır gerçek derdi olanı ezen ise insandır mercek altındayız gerçek üstü hayatlar ki gerceklerden bahseden her düşünce hep mi bayatlar...

nakarat

70 milyonun vebalini almaya çalışan politikacılar kadar hevesim yok politikaya şarkıcılar kadar kim ne isterse yapsın bırak benim zaten andım var benim andım rapim zaten kaynayan bir kanım var sanat düzen kanunlar başka düzen mafyalar en iyi düzen insanlık ama bu nasıl bir düzen abiler bu nası bir düzen ablalar bu gelişi güzel tablolarla olmaz işler baltalar keser acıkta tangalar yaptığım her besteden kendisine pay çıkartanlar oynadığı diziyle gerçek hayat arasında kalanlar yaralarıda çok büyük olanlarda sayemde kan ağlar kopya hayat haksız kazanç ***** eser rüzgarlar bahçe kiraz doldu biraz bekle araz çıkmasın kin garez doldu *****ler ki ceza nasıl yazmasın eza ceken dostun oldu görmedin ve oldu tuş bakıpta görmemezlikten geldiysen bence sende suç.

nakarat

CEZA-HİÇ YOK DEME YAPACAĞIM HİT ÇOK

luiz beat i verir ben de yazarım kabaca hiphop bu/ queens köprüsüne benzer köprüm/ köprüyü geçene kadar ayıya ayı derim atımada deh/ basına haber verin geliyor zafer ama bu sefer geridekiler terste/ dünyada her insan sanki bir dertte telesekreter yapacak yerine beste/ karanlık şeritler daralmış delikler bir çıktım evimden sel aktı peşimden/ ve kapıdan bak mart a akıllı ol yakacak ne kürek kalır nede kazma/ arkadaşına sarıl kısası rapini bir bile coğu bilmez ama asıl rapin hası battle/ anaforuma kapılma düşünmek için git para fonuna para yatır ve yenilene katıl...

nakarat
hiç yok deme yapacağım hit çok/ kim korkar bu rhyme dan ve flow dan/ dans eyle bounce eyle olur ortam/ dert değil sen çekil burası güvenli...

canıma tak edeni konuşurum adımı rapine katana takarım/ acıda yeni tad alın halıda ucarım ben ali baba gibi masala kananı silerim eline veririm gerçeği sen iste hep/ bu en içten text diken üstünde kek tren kaçtı bak inek baktı hep çiçek topla git pembedir senin rüyan flex benim teknik/ teneke çalmadan bir teki dans eder öteki bounce eden ekibi pause eden/ o gene ben yeniden gene derinden belkide gene klasik adın batacak elimde...

nakarat

gene kalemi alırım elime delisi benim evin çala kalem çala düşünce dalarım okyanusa/ bu sonuçta bin yıldır devam eden bir rapin berisi geride kalan kapışamaz bire bir/ yolu kes bana kastın mı var kuyu kaz/ bana pes de yoksa holocaust yetmez/ ne dediysek zaten herkez şokta c e z a luiz hadi başla/ katlarız boshporus hep primetime 36 laklak etmez tam rhyme/ enemy nerede baskın beleş bir yerden/ korkmuş düşman düşmez yere biz erken a ma ma ma ma mikrofon kal geride korkak ol biz geldik kalk ayağa yattıysan densiz/ bu rapime back yok bu yakın atak korku dolu batak istanbul berlin hat...

nakarat
Son düzenleyen xIIIxLincolnxIIIx; 15 Mart 2008 23:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi