PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Moda > Çocuk Modası ve Çocuk Moda Markaları
123 45
«Önceki KonuSonraki Konu»
the_pretty11:34, 23 Nisan 2008 


Cevap
nünü11:37, 23 Nisan 2008 
Bebek - Çocuk Kıyafetleri

İlk haftalarda bebeğinizin üzerini sıkça değiştirmek zorunda kalırsınız. Bu nedenle, çok sayıda küçük boy kıyafetlere ihtiyacınız olacak. Ama bebeğiniz büyüdükçe daha az sayıda kıyafet değiştireceğinden ve çok hızlı büyüdükleri için kıyafetleri küçüleceğinden, çok kıyafet almanıza gerek yoktur. Giysileri seçerken dikkatli olmalısınız. Hareketlerini kısıtlamayan ve rahat kıyafetler seçmelisiniz. Alacağınız giysilerin bebeğinizin kollarından ve başından rahatlıkla geçebilecek genişlikte ve çamaşır makinesinde yıkanabilir olması gerekir. Ayrıca, giysilerini alırken sentetik olmamasına dikkat edin, vücut ısısını dengeleyen doğal liflerden yapılmış kumaşları tercih edin.

Bebeğiniz büyüdükçe tercih edeceğiniz kıyafetler; rahat giyilebilen, ayrıntısı az giysiler, çıtçıtlı gömlekler, lastikli pantolonlar gibi giysiler olmalıdır.

Cevap
Sedef 2119:45, 23 Nisan 2008 
Cevap
A.Arda00:34, 24 Nisan 2008 
Tommy Hilfiger Çocuk Grubu

Özgün Amerikan klasiklerini, yaz günlerinin tasasız eğlencesi ile birleştiren Tommy Hilfiger çocuk koleksiyonu dört gruptan oluşuyor; American Icons, Simply Chic, Falling Water ve Summer Fun.
American Icons, açık pembe ve hakilerin tamamladığı kırmızı, mavi ve beyazların baskın olduğu renk paleti sunuyor. Bu grupta jean, sweat ve gabardin kumaşlardan oluşan şortlar ekose ve çizgili desenler ile öne çıkıyor. V yaka t-shirtler ve çizgili kazaklar şortları tamamlıyor. Simply Chic, siyah, beyaz, gri ve haki renk paleti ile modern ve rahat.
Falling Water, doğanın işlevsellikle olan uyumunu; erkek çocuklar için sarı ve mavilerle vurgulanan zeytin, haki ve beyaz ile, kızlar için ise; parlak pembe ve sarılarla temsil ediyor. Bu grupta yıkamalı ince trikolarla birleşen kargo şortlar ve polo t-shirtlerde organik bir görünüm hakim. Ayrıca dantelli örmeler, elbiseler ve el çizimi çiçek grafikleri koleksiyona romantik bir his katıyor. Summer Fun, plajda geçirilen güneşli yaz günlerinin canlılığını ifade ediyor. Erkek çocuklar için lacivert, yoğun mavi, sarı ve turuncuların paletine sahip mayolar ve kolsuz örmeler havalı sörf şortlarıyla birleşiyor. Kızlar için canlı pembeler sarılarla ve parlak mavilerin dokunuşuyla tamamlanıyor.Cevap
nünü10:52, 24 Nisan 2008 

Cevap
nünü10:54, 24 Nisan 2008 

Cevap
Sedef 2117:45, 26 Nisan 2008 
Prada cocuk Sandalet


Cevap
A.Arda02:28, 28 Nisan 2008 
Hatley Çocuk Tulumları

Hatley’den kız ve erkek çocukları için birbirinden cici ve birbirinden sevimli baskıları olan bebek tulumları.
Cevap
sanar10:58, 30 Nisan 2008 
ÇocukTerlikleri
Cevap
A.Arda15:16, 30 Nisan 2008 
Fox Kids Erkek Çocuk Şort Modelleri

Fox Kids’ ten kendi tarzını yakalamış, farklı ve asi giyinmeyi seven erkek çocuklar için yeni sezon şort modelleri.
Siyah rengin ağırlıklı kullanıldığı modellerde asi modelin en belirgin özellikleri arasında yer alırken, diz üstündeki kesimi son dönemin favorilerinden.Cevap
123 45
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Moda Konuları
Benzer Konular
Çocuk gelişimi bölümü mezunları çocuk doktoru olabilirler mi?
Ailede tek çocuk varsa ve o ailenin tek bakıcısı o çocuk ise yine askere alınır mı?
2 yıllık çocuk gelişimi ile 4 yıllık çocuk gelişimi arasındaki farklar nelerdir?
MSN Messenger Çocuk Kilidi - MSN Messenger Çocuk ID'Sini Kapatma
Çocuk ve Şiddet