Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN Şifre Kırma

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda NeutralizeR tarafından 28 Şubat 2008 (18:20) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
540444 kez görüntülenmiş, 153 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Ekim 2012 (01:10) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.71  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Şubat 2008, 18:20

MSN Şifre Kırma

#1 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
- MSN şifre kırma programı var mıdır?
Hayır, böyle bir program bulunmamaktadır. Üç yaygın şekilde MSN-Hotmail şifreleriniz çalınabilir:
Sahte bir Hotmail giriş sayfasına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız, bilgisayarınızın hack'lenmesi, size gelen ve güvenilir olmayan bir e-mail'deki bağlantıya tıklamanız.

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...-kurtarma.html
Benzer Konular: Etiketler:
  • e posta kirma
  • msn kirma
  • msn kirma programi
  • msn sifre kirma
  • msn sifresi kirma
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Mart 2008, 22:23

MSN Şifre Kırma

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
hellboy726 - avatarı
Eğer böyle bir program olsaydı, piyasada messenger sahibi insan kalmazdı.

Şu websitede, böyle birşeyin olduğunu idda ediyor, ve Sizlerin güvenliğini riske atıyor ve size virüs bulaştırıyor..

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...tekarligi.html
Rapor Et
Eski 2 Mart 2008, 22:37

MSN Şifre Kırma

#3 (link)
Never Say Never Agaın
asla_asla_deme - avatarı
Rapor Et
Eski 10 Mart 2008, 12:07

MSN Şifre Kırma

#4 (link)
tılsım
Ziyaretçi
tılsım - avatarı
... biri pc me girip msn mi aldı kim aldıgı bile bilmiyorum daha işim cok zor böle bi program olsaydı iyi olurdu herhalde =)
Son Düzenleyen ahmed; 12 Mayıs 2009 @ 17:48.
Rapor Et
Eski 11 Mart 2008, 01:52

MSN Şifre Kırma

#5 (link)
DjTiesto
Ziyaretçi
DjTiesto - avatarı
Alıntı:
tılsım adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

off manyagın biri pc me girip msn mi aldı kim aldıgı bile bilmiyorum daha işim cok zor böle bi program olsaydı iyi olurdu herhalde =)
ÖLe birşey bulursan bızede gonder
Rapor Et
Eski 17 Mart 2008, 09:30

MSN Şifre Kırma

#6 (link)
Özel Üye-VIP
ahmetgns - avatarı
Alıntı:
kawaimasu adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bunu ben yapıyorum ama ne gerek var sadece ego tatmın etmek ıcın baska bıse deıl yane

hackerlık guzel yanları da var ama bulasmayın sonu ıyı deıl bana sorarsanız ben sadece benden yardım ısteyenlere yardım edıyorum yanı sıfresı caldıranlar basta olmak uzere ayrıca C-W de calısıyorum bılmem anlatabıldım mı
Yardım isteyen kişinin şifresini çaldıran mı yoksa başka birinin şifresini çalmak isteyen mi olduğunu nasıl ayırdediyorsun
Rapor Et
Eski 17 Mart 2008, 11:20

MSN Şifre Kırma

#7 (link)
ertugrulkilic
Ziyaretçi
ertugrulkilic - avatarı
merak ettiğim için bi baktım ama bu tür sitelerde genellikle kullanıcıların adı ve şifreleri isteniyo ve bence de bunlar da tuzak dikkat etmek lazım !
Rapor Et
Eski 28 Mart 2008, 16:48

MSN Şifre Kırma

#8 (link)
fıstık esma
Ziyaretçi
fıstık esma - avatarı
Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

- MSN şifre kırma programı var mıdır?
Hayır, böyle bir program bulunmamaktadır. Üç yaygın şekilde MSN-Hotmail şifreleriniz çalınabilir:
Sahte bir Hotmail giriş sayfasına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız, bilgisayarınızın hack'lenmesi, size gelen ve güvenilir olmayan bir e-mail'deki bağlantıya tıklamanız.
şiy msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısın ve teşekürler

msn e şifresi değiştirme yi lütfen .............

ya msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısınız?
Son Düzenleyen fıstık esma; 28 Mart 2008 @ 16:52. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 28 Mart 2008, 17:08

MSN Şifre Kırma

#9 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
fıstık esma adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

şiy msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısın ve teşekürler

msn e şifresi değiştirme yi lütfen .............

ya msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısınız?
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...egistirin.html
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2008, 00:04

MSN Şifre Kırma

#10 (link)
jacal01
Ziyaretçi
jacal01 - avatarı
arkadaşlar benim msn adresimi çalmışlar ne yapabilirim? nasıl geri alabilirim nasıl alıyorlar madem öyle bişey yok ise?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.162 saniyede (75.84% PHP - 24.16% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi