Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Msnmsgr.exe Geçerli Bir Win32 Uygulaması Değil Hatası ve Çözümü

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda yusufyk tarafından 12 Nisan 2009 (16:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
122527 kez görüntülenmiş, 49 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Kasım 2013 (21:27) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 19 Ocak 2010, 18:40

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba.

bi oyun yükleyecekken bilgisayara, geçerli bir win32 uygulaması değil diyor. AYNI bilgisayarda eski işletim sistemimde çalışıyordu. Şimdi windows 7 de olmuyor. Bi arkadaşım oyunun özelliklerinden ayarlanıyor, heralde dedi ama bilmiyorum..
lütfen yardım edin.
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Mayıs 2010, 18:39

#12 (link)
Misafir aydın
Ziyaretçi
Misafir aydın - avatarı
kullandığın codek programından kaldır onu pc yi yeniden başlat düzelir
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2010, 10:37

#13 (link)
ufuk003
Ziyaretçi
ufuk003 - avatarı
Millet bende şöyle bir hata aıyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekürler

C:/Documents and Settins/KraL/Desktop/wlsetup-web.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Combofixle pcyi taradım ... ESET NOD 32Yle taradım napabilirim... bayaga virüs bulup temizledi zaten ...
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2010, 14:35

#14 (link)
Özel Üye-VIP
ahmetgns - avatarı
Alıntı:
ufuk003 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Millet bende şöyle bir hata aıyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekürler

C:/Documents and Settins/KraL/Desktop/wlsetup-web.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Combofixle pcyi taradım ... ESET NOD 32Yle taradım napabilirim... bayaga virüs bulup temizledi zaten ...
Bunu indirmekte kullandığınız web tarayıcılardan başka bir tarayıcıyla indirmeyi deneyin. Başka tarayıcı kullanmıyorsanız kullandığınızın önbelleğini temizleyin. Çünkü bu dosya bilgisayarınızın tarayıcı önbelleğinde bozulmuş ve siz her ne kadar yeniden indirseniz de tarayıcınızın önbelleğindeki dosya geri çıkartılır ve sanki yeni indirdiğiniz o imiş gibi görünür.
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2010, 15:49

win 32 uygulaması

#15 (link)
Mfy
Ziyaretçi
Mfy - avatarı
msn kurarken (2011) benimkindi diyorki: win 32 uygulaması değil bir cevap bulunuz lütfen bekliyorum kafayı yiyecem hiç bir forum sitisi söylemiyor bende buraya üye oldum
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2010, 18:49

#16 (link)
Mfy
Ziyaretçi
Mfy - avatarı
cevabı buldum:bilgisayarım xp ise windows live messenger 2011 açılmaz Çünkü xp uyumlu değil bunun yerine Windows Live Messenger for Windows XP yi indirin ve yükleyin yükleniyor ve kuruluyor otomatik kafamın ağrısı geçti
Rapor Et
Eski 10 Kasım 2010, 15:49

HELPPP MEE

#17 (link)
djaxi
Ziyaretçi
djaxi - avatarı
arkadaşlar öncelikle buraya mı konu açılıyor bilemedim kusura bakmayın dersim nedir derseniz

MSN yüklüyorum sitesinden XP uyumlu ok
ama MSG plus yüklemek istiyorum plus özellikleirni istiyorum amabulşamıyorum yani bulduğumda sitesinden alıyorum 490 mı ne dürümü işte uyumlu olması gerekiyor sistemim bu dosyayı indirdiğim zaman geçerli Win32 uygulaması değil diyor ne yapmalıyım bir yardım allah aşkına...
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2010, 20:09

Arkadaslar Cok Acıl Yardım

#18 (link)
Hesıko
Ziyaretçi
Hesıko - avatarı
arkadaslar ben windows live mesenger yuklemek istiyorum ama yukluyemıyorum

Setup un ustune tıklıyorum calıstır diyorum ve şöyle bir
HATA veriyor

C:\Documents and Settings\Administrator\Dekstop\wlsetup-web.exe

geçerli Bir WİN32 Dosyası Deqıldır Diyor Ne Yapmalıyım ,,

ACİL YARDIM
Rapor Et
Eski 28 Kasım 2010, 21:21

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bendede aynı hatayı veriyor ahmetseydi dediklerini uyguladım ancak Windows İnstaller Cleanup Utility programında windowsla başlayan herhangi bişey yok yinede olmuyor. Napmalıyım. Denemediğim yol kalmadı.
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2010, 01:47

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba iyi geceler, ben iki gundur arastiriyorum win32 hatasinin sebebini o kadar cok sey vardi ki yapmam gereken, denedim cunku olabilecegini dsundum ama olmadi hic birisi, su an "Ahmetseydi" senin dedigini yaptim ve oldu. Tesekkur ediyorum samimiyetimle.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Msnmsgr.exe Geçerli Bir Win32 Uygulaması Değil Hatası ve Çözümü Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 28 Nisan 2012 19:48
Gönderen: mucize Forum: Soru-Cevap
Cevap: 13
Son Mesaj: 5 Şubat 2012 15:26
Gönderen: kayya33 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 5
Son Mesaj: 22 Nisan 2011 16:55
Gönderen: Shake93 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 9 Şubat 2011 16:23
Gönderen: EESRA Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Haziran 2010 18:21
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.184 saniyede (72.08% PHP - 27.92% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:21
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi