Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN Messenger'da Kişi Engelleme Hatası

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda hurremsultan tarafından 23 Mayıs 2007 (10:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13846 kez görüntülenmiş, 14 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Eylül 2010 (13:53) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Mayıs 2007, 10:27

#1 (link)
hurremsultan
Ziyaretçi
hurremsultan - avatarı
bu hatayı bir kaç aydır yaşıyorum.
kendi bilgisayarımda kurulu olan windows live messenger programını kullandığımda hata ortadan kalkıyor. istediğim gibi engelliyorum.
ama diyelim ki başka bir bilgisayara geçtim (cafeden, işyerinden, oradan buradan vs vs) ve msn program sürümü de 7,5
işte o zaman adresim açılır açılmaz 70-80 kişi de onay bekliyor olarak görülüyor listemde. engelle ve sil diyorum o zamanda "engellenemedi daha sonra tekrar deneyiniz uyarısı" alıyorum. ben bu hatadan nasl kurtulabilirim. bi ara şifremi bir arkadaşımı vermiştim ve o bu hatayı düzeltmişti (daha live çıkmadığı zamanlar) şimdi o arkadaşımla da konuşmuyorum çözümü de bilmiyorum o yüzden.. (:
kendi bilgisayarım harici hiç bir pcde msn adresimi kullanamaz durumdayım.
diyelim ki düzeltme imkanı yok o zaman şöyle bir seçeneğim de olabilir mi acaba? :
ben adresim isadece mail olarak kullanayım ama msn kısmı tamamen iptal olsun. msn olarak çalışmasın adresim. ? bu kişilerden kurtulmam lazım. msnden bile bıktım usandım. ama mail adreismde ki yaklaşık 400-500 mailde benm için çok önemli.
umarım bana yardımcı olabilirsiniz.
çok teşekkürler..
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Mayıs 2007, 10:35

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
hurremsultan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bu hatayı bir kaç aydır yaşıyorum.
kendi bilgisayarımda kurulu olan windows live messenger programını kullandığımda hata ortadan kalkıyor. istediğim gibi engelliyorum.
ama diyelim ki başka bir bilgisayara geçtim (cafeden, işyerinden, oradan buradan vs vs) ve msn program sürümü de 7,5
işte o zaman adresim açılır açılmaz 70-80 kişi de onay bekliyor olarak görülüyor listemde. engelle ve sil diyorum o zamanda "engellenemedi daha sonra tekrar deneyiniz uyarısı" alıyorum. ben bu hatadan nasl kurtulabilirim. bi ara şifremi bir arkadaşımı vermiştim ve o bu hatayı düzeltmişti (daha live çıkmadığı zamanlar) şimdi o arkadaşımla da konuşmuyorum çözümü de bilmiyorum o yüzden.. (:
kendi bilgisayarım harici hiç bir pcde msn adresimi kullanamaz durumdayım.
diyelim ki düzeltme imkanı yok o zaman şöyle bir seçeneğim de olabilir mi acaba? :
ben adresim isadece mail olarak kullanayım ama msn kısmı tamamen iptal olsun. msn olarak çalışmasın adresim. ? bu kişilerden kurtulmam lazım. msnden bile bıktım usandım. ama mail adreismde ki yaklaşık 400-500 mailde benm için çok önemli.
umarım bana yardımcı olabilirsiniz.
çok teşekkürler..
Bu mesajı inceleyiniz:
"Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi" sorunu

Farklı bir soruna yazılmış bir cevap olsa da sizin yaşadığınız sorun için de çözüm olabilir.

Messenger servisini kullanmadan email adresinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 23 Mayıs 2007, 11:51

#3 (link)
hurremsultan
Ziyaretçi
hurremsultan - avatarı
Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bu mesajı inceleyiniz:
"Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi" sorunu

Farklı bir soruna yazılmış bir cevap olsa da sizin yaşadığınız sorun için de çözüm olabilir.

Messenger servisini kullanmadan email adresinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim.
ben öneriniz üzerine windows messenger üzerinden açarak bazı denemeler yaptım.
ve gördüm ki; kişi listemde engellediklerim arasından sil seçeneği çıkanları silip tamam seçeneğini seçtikçe varolan hata düzeliyor. kaç kişiyi silersem o kadar kişiyi daha yerine engelleyebiliyorum. tabi aklıma şu geliyor bu defa.. eski sürüm msn programlarında engelleme kotası olduğunu düşünüyorum şuanda.. ama bu kota live messengerde yok sanırım. benim destansı bir engelli listem mevcut malesef.
şimdi sorunum şu. beni günde 20 kişi ekliyorsa listesinden belki günde 1 kişi siliyordur. dolayısıyla ben yine bu sorunla karşılaşacağım demektir.. ben beni ekleyenleri direk olarak engelle demesemde direk iptal seçeneğini seçsem yada esc tuşuna bassam benim durumumu görebilirler mi? yada ben bu engelleme kotasını eski sürüm msnlerde nasl arttırabilirim..
tekrar çok teşekkürler
Rapor Et
Eski 23 Mayıs 2007, 21:13

#4 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
hurremsultan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim.
ben öneriniz üzerine windows messenger üzerinden açarak bazı denemeler yaptım.
ve gördüm ki; kişi listemde engellediklerim arasından sil seçeneği çıkanları silip tamam seçeneğini seçtikçe varolan hata düzeliyor. kaç kişiyi silersem o kadar kişiyi daha yerine engelleyebiliyorum. tabi aklıma şu geliyor bu defa.. eski sürüm msn programlarında engelleme kotası olduğunu düşünüyorum şuanda.. ama bu kota live messengerde yok sanırım. benim destansı bir engelli listem mevcut malesef.
şimdi sorunum şu. beni günde 20 kişi ekliyorsa listesinden belki günde 1 kişi siliyordur. dolayısıyla ben yine bu sorunla karşılaşacağım demektir.. ben beni ekleyenleri direk olarak engelle demesemde direk iptal seçeneğini seçsem yada esc tuşuna bassam benim durumumu görebilirler mi? yada ben bu engelleme kotasını eski sürüm msnlerde nasl arttırabilirim..
tekrar çok teşekkürler
Maalesef kişi listesi sayısında max. 600 ya da 900 (emin değilim) kişi gibi bir sınırlama var. Buna engelli olanlar da dahil. MSN Support'a ulaşabilirsiniz, yeni bir hesap açabilirsiniz...
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2007, 11:28

#5 (link)
MsXLabs Üyesi
hellboy726 - avatarı
Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Maalesef kişi listesi sayısında max. 600 ya da 900 (emin değilim) kişi gibi bir sınırlama var. Buna engelli olanlar da dahil. MSN Support'a ulaşabilirsiniz, yeni bir hesap açabilirsiniz...
Sanırım Messenger kişi listesindeki sınırlama 1,500+ den fazla
Çünki Şu anda kullandığım adresimde pazar günü saat 11 olmasına rağmen durum 152/950 hafta için 300+ online olduğunu düşünürsek; Messenger 'daki kısıtlama 1500+ Den fazla olabileceğini tahmin ediyorum

resim;

hellboy-screen
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2007, 12:11

#6 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
MSN Kişi listesi 3000'e kadar alıyor bizim arkadaş'ta görmüştüm 1600 Online gerisi offline 1000 Küsürde engelli
Rapor Et
Eski 18 Mart 2010, 13:19

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookta engellediklerimi daha sonra tekrar listeme eklemek istiyorum ama engellemeyi kaldırdıktan sonra listede bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz ltf
Rapor Et
Eski 18 Mart 2010, 13:57

#8 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

facebookta engellediklerimi daha sonra tekrar listeme eklemek istiyorum ama engellemeyi kaldırdıktan sonra listede bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz ltf
Alıntı:
Birini engellerseniz, sizi Facebook'ta aradığında bulamaz, profilinizi göremez ve Facebook kanalları üzerinden (Duvar yazıları, Dürtme, vs. gibi) sizinle etkileşime geçemez. Engellediğiniz kişiyle Facebook üzerindeki tüm bağlarınız (örneğin arkadaşlık bağlantıları, İlişki Durumu vs.) kesilecektir. Birini Facebook'ta engellemenin, üçüncü taraf uygulamalarındaki tüm iletişiminizi veya etkileşiminizi engellemeyebileceğini ve engellemenin İnternet üzerindeki farklı kanalları kapsamayacağını lütfen unutmayın.
^
Rapor Et
Eski 19 Ağustos 2010, 13:06

Msn'deki Herkes Kendiliğinden Engellenmiş ?

#9 (link)
angmar
Ziyaretçi
angmar - avatarı
Arkadaşlar bu sabah msne girdim. (Msn kız arkadaşımın bu arada) Herkes engellenmiş ben dahil . Daha sonra hotmail.com'dan güvenli ve engellenen gönderenlere girdim engellediğim gereksiz adresler veya güvenli adreslerin hepsi kalkmış. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ?
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2010, 05:26

....

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam arkadaşlar bugun msnimi actım ve msnde herkesın engellı oldugunu gördüm ama üzerinde hepsının kırmızı cızgı var düzeltemıyorum yazamıyorum hıckımseye ne yapmam gereklı yardımcı olursanız sevınırım ... tesekkurler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.208 saniyede (76.51% PHP - 23.49% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:34
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi