Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda DuLLSoN tarafından 2 Haziran 2007 (17:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
229393 kez görüntülenmiş, 28 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Ağustos 2011 (16:32) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.05  |  Oy Veren: 20      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 2 Haziran 2007, 17:53

#1 (link)
DuLLSoN
Ziyaretçi
DuLLSoN - avatarı
Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Haziran 2007, 18:29

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
hellboy726 - avatarı
Firefox>araçlar bölümünden varsayılan tarayıcıyı Firefox 'olarak ayarlayın.

Rapor Et
Eski 2 Haziran 2007, 18:35

#3 (link)
DuLLSoN
Ziyaretçi
DuLLSoN - avatarı
Alıntı:
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Firefox zaten varsayılan tarayıcı olarak seçili
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2007, 21:57

#4 (link)
miss_baskent76
Ziyaretçi
miss_baskent76 - avatarı
Alıntı:
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Evet benimkide zaten firefox ama biturlu hotmail hesabimi firefox ile açamiyorum
yardim edin rkadaslar
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2007, 22:31

#5 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
DuLLSoN adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?
StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

http://www.msxlabs.org/forum/stuffpl...er-uyumlu.html

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2007, 22:59

#6 (link)
tonic
Ziyaretçi
tonic - avatarı
Stuffplug'dan başka bir şekilde henüz mümkün değil diye biliyorum bu. Ben de baya bir araştırmıştım...
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2007, 23:51

#7 (link)
miss_baskent76
Ziyaretçi
miss_baskent76 - avatarı
Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.
çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi zahmet olmazsa ?
tekrar tesekkurler
Son Düzenleyen miss_baskent76; 12 Temmuz 2007 @ 00:03. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 12 Temmuz 2007, 01:01

#8 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
miss_baskent76 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi zahmet olmazsa ?
tekrar tesekkurler
Dil seçimini yaptıktan sonra bir kez oturumunuzu kapatıp yeniden açınız. Doğrudan Windows Live Messenger'dan "Çıkış" yapmayınız.
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2009, 18:12

#9 (link)
myefsane
Ziyaretçi
myefsane - avatarı
Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2009, 18:15

#10 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
myefsane adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka
Windows Live Messenger 2009 kullanıyorsanız ve varsayılan tarayıcınız Firefox ise, gelen kutunuza tıkladığınız zaman Firefox'ta açılması gerekir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.198 saniyede (73.90% PHP - 26.10% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:10
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi