PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MSN Messenger Türkiye Forumları > MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
DuLLSoN17:53, 2 Haziran 2007 
Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?
Benzer Konular:
Etiketler:
  • mobil msn gelen kutusu
  • msn gelen kutusunu ac
  • msn mesajlari acma
Cevap
hellboy72618:29, 2 Haziran 2007 
Firefox>araçlar bölümünden varsayılan tarayıcıyı Firefox 'olarak ayarlayın.

Cevap
DuLLSoN18:35, 2 Haziran 2007 
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı:

Firefox zaten varsayılan tarayıcı olarak seçili
Cevap
miss_baskent7621:57, 10 Temmuz 2007 
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı:

Evet benimkide zaten firefox ama biturlu hotmail hesabimi firefox ile açamiyorum
yardim edin rkadaslar
Cevap
NeutralizeR22:31, 11 Temmuz 2007 
DuLLSoN adlı kullanıcıdan alıntı:
Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?
StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

http://www.msxlabs.org/forum/stuffpl...er-uyumlu.html

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.
Cevap
tonic22:59, 11 Temmuz 2007 
Stuffplug'dan başka bir şekilde henüz mümkün değil diye biliyorum bu. Ben de baya bir araştırmıştım...
Cevap
miss_baskent7623:51, 11 Temmuz 2007 
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı:
StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.
çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı:

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi zahmet olmazsa ?
tekrar tesekkurler
Cevap
NeutralizeR01:01, 12 Temmuz 2007 
miss_baskent76 adlı kullanıcıdan alıntı:
çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi zahmet olmazsa ?
tekrar tesekkurler
Dil seçimini yaptıktan sonra bir kez oturumunuzu kapatıp yeniden açınız. Doğrudan Windows Live Messenger'dan "Çıkış" yapmayınız.
Cevap
myefsane18:12, 14 Haziran 2009 
Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka
Cevap
NeutralizeR18:15, 14 Haziran 2009 
myefsane adlı kullanıcıdan alıntı:
Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka
Windows Live Messenger 2009 kullanıyorsanız ve varsayılan tarayıcınız Firefox ise, gelen kutunuza tıkladığınız zaman Firefox'ta açılması gerekir.
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Tüm MSN Messenger Türkiye Forumları Konuları