Arama

MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi - Sayfa 2

Güncelleme: 19 Aralık 2011 Gösterim: 197.646 Cevap: 46
seseİ aİs - avatarı
seseİ aİs
Ziyaretçi
22 Nisan 2008       Mesaj #11
seseİ aİs - avatarı
Ziyaretçi
kardesler ya msnde bu bulaştı bana

Sponsorlu Bağlantılar
bu iyiligimi unutma sakin tiklayip hattinla uye ol bedava 500 kontor geliyor cebe ben yukledim Msn Grin KONTÃ'RÃ'M CEBiMDE! Turkcell & Vodafone & Avea

bunu nasıl karırırım yardım lütfen
Turuncu - avatarı
Turuncu
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #12
Turuncu - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
seseİ aİs adlı kullanıcıdan alıntı

kardesler ya msnde bu bulaştı bana

Sponsorlu Bağlantılar
bu iyiligimi unutma sakin tiklayip hattinla uye ol bedava 500 kontor geliyor cebe ben yukledim Msn Grin KONTÃ'RÃ'M CEBiMDE! Turkcell & Vodafone & Avea

bunu nasıl karırırım yardım lütfen

Bunu nasıl kaldırırız arkadaşlar napcaz??
racer - avatarı
racer
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #13
racer - avatarı
Ziyaretçi
bu iyiligimi unutma sakın tıklayip hattınla uye ol bedava 500 kontor geliyor cebe ben yukledim
bu vürüsü nasıl kaldıracağız arkadaşlar bir bilen yokmu msn 9.0 türkçe yamayı kaldırdığım zaman düzeliyor ama türkçeleştirdiğim zaman hemen geri geliyor kaspersky ile de tarattım gene bulamadı
sizlerden yardım bekliyorum selamlar
big boy - avatarı
big boy
Ziyaretçi
20 Temmuz 2008       Mesaj #14
big boy - avatarı
Ziyaretçi
benim msn açılıo ama birinlr yazışırken kapanıoo ben bidaha o kişiyi açamıomm neden acaba
BETÜŞŞ - avatarı
BETÜŞŞ
Ziyaretçi
23 Ocak 2009       Mesaj #15
BETÜŞŞ - avatarı
Ziyaretçi
BEN SÖYLEDİKLERİNİZDE BİR ŞEY ANLAMADIM NOD32 İLE BU VİRÜSÜ SİLEMEZ MİYİM
asnilak - avatarı
asnilak
Ziyaretçi
8 Temmuz 2009       Mesaj #16
asnilak - avatarı
Ziyaretçi
elinize saglık kardsm yazılanları sirayla yaptım sildim dediklerini virüs temizlendi cok tesekur ederm emegine saglık her sorunumu bu siteden çözüyorm başarılarinizin devamını bekliyorum Msn Grin
tabutt - avatarı
tabutt
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #17
tabutt - avatarı
Ziyaretçi
ya benim kaydettiğim msn adreslerim bilgisayarı her kapatıp açtığımda msn üzerinden siliniyo bu yüzden her defasında adresiimi tekrar yazıp girmek zorunda kalıyorum kaldırıp tekrar yükledim ama hala aynı sorun beni hatırla veya otomatik olarak aç diye kaydediyorum ama pc yi kapatıp açınca sanki msn i yeni yüklemişim gibi adreslerin hepsi tekrar siliniyo bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #18
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu önerilenlerin yanısıra, onları uyguladıktan sonra, msn şifre bilgilerinizi de değiştirin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"4. “Bilgisayarım''ı açtıktan sonra “araçlar”dan dizin seçenekleri menüsünü açın ve görüntü bölümündeki “gizli dosyaları göster” seçeneğini seçin ve bilinen dosya tipleri için dosya uzantısını gösterme seçeneğindeki işareti kaldırın. Böylelikle virüs'ün sistem içinde gizli dosya olarak kopyalanmış türevlerini görebileceksiniz" diyosunuz ya ben bilgisayarımdan araçlara bastım ama orda dizin diye bişey yoktu yanlış mı yaptım o kısmı bi daha açıklar mısınız?
Salvo07 - avatarı
Salvo07
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #20
Salvo07 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim 2 tane msn adresim vardı biri oyunlardan edindiğim arkadaşları eklediğim bir msndi bugün bu msndeki bir kişiden photo ? ve imageshack link şeklinde bir ileti geldi ben linke tıkladım çünkü imageshack'in güvenilir bir site olduğu söylenir... ancak tıkladıgımda sanırsam plajda uzanmış bir kadın resmi çok az bir kısmı gözüküyor hepsini gösteremedik görmek için programı indirin yada sayfayı yenileyin diyor.. nolduğunu anlamadan dosyayı indirdi sakın abazalık sanmayın Msn Grin ve ondan sonra aynı virüsü bende kaptım , işin ilginç yanı biriyle yeni konuşma açamıyorum... virüslerden anlamam , bu sitedeki bütün topicleri inceledim aynı tür bir virüse benziyor. Bu sitede bu işlerden anlayan kişilerin olduğunu gördüm ve yardım edebileceğinizi düşündüm . lütfen bana bu konuları inceleyin diye cevap vermeyin çünkü bütün programları ve komutları denedim işe yaramıyor.lütfen bana yardım edin...