MsXLabs
2005-2016
MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda yer alan CrasHofCinneT tarafından açılmış Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi - Sayfa 4 konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Alıntı sms live com dogrulama kodu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum İyi günler. Hotmail ...

Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi

Gösterim: 70.458 | Cevap: 42
7 Ağustos 2012 10:24   |   Mesaj #31   |   
Ziyaretçi
Alıntı

sms live com dogrulama kodu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

İyi günler. Hotmail hesabımı kurtarmam için bir doğrulama kodu geldi. Bu kodu nereye yazacağım.
(2014-11-17T02:19:23+02:00)
Misafir
16 Eylül 2012 16:01   |   Mesaj #32   |   
Ziyaretçi
hotmail sifremi unuttum parolamı sıfırlama girdiğimde tlf numarası çıkıyor oradan şifre istiyorum gelmiyor gizli yanıtımıda unuttum ne olur acil yardım edin bana
Misafir
1 Ekim 2012 11:59   |   Mesaj #33   |   
Ziyaretçi
hesabım geçici olarak engellendi, lütfen açın
Soner ipekci
1 Ekim 2012 16:42   |   Mesaj #34   |   
Ziyaretçi

Hotmail hesabıma noldu anlamıyorum.

[QUOTE]hotmail hesabim kilitlendi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUOT
Meraba yardım edebileceginizi umuyorum tek çarem burası kaldı bu hotmail hesabı benim için çok önemli.
Benim mevcut bi hotmail adresim vardı.Ben bu hotmail adresini soner_ipekci@akipekelektrik.com olarak degiştirmek istedim hotmail ayarlarından bunu yapınca hesap kilitlendi gelen kutusunu göremiyorum hiç bişey yapamıyorum açılıyor ama hiç bişey yapılmıyor. Yardımlarını bekliyorum.Kilitlenen hotmail hesabım sonic_u.a@hotmail.com ama herşey birbirine girdi ben şimdi hotmaile soner_ipekci@akipekelektrik.com ile baglanıyorum ama ne gelen kutusunu görebiliyorum nede başka bişey yapabiliyorum sadece hotmaile girince yazan sadece şu. Bize aşırı korumacı diyebilirsiniz.Lütfen yardım..
Misafir
10 Ekim 2012 16:04   |   Mesaj #35   |   
Ziyaretçi
parolam kabul görmüyor
Misafir
18 Ekim 2012 14:35   |   Mesaj #36   |   
Ziyaretçi
Alıntı

hotmail hesap dogrulama ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

DAHA ONCE KULLANDIGIMIZ BIR MSN ADRESI SIFRE YAKIN ZAMANDA UNUTULDU VE SIMDI O ADRES ICIN GECERLI BIR ADRES DEGILDIR UYARISI ALIYORUZ NE YAPABILIRIZ.
Misafir
28 Ekim 2012 03:01   |   Mesaj #37   |   
Ziyaretçi
niçin ve neden engellendini çok merak ediyorum çalındını düşündüm ve bir an önce düzelmesini rica ediyorum şimdiden teşekkürler
Misafir
6 Ocak 2013 01:08   |   Mesaj #38   |   
Ziyaretçi
aynı anda arkaşımla kullandığımız hotmail hesabım bloke oldu, güvenlik sorumu hatırlamadığımdan blokeyi kaldıramıyorum. yardım edebilirseniz sevinirim
Misafir
6 Şubat 2013 13:14   |   Mesaj #39   |   
Ziyaretçi

hotmaile giremiyorum ki moderatör v.s. mail gönderebileyim artı bütün yönlendi

hotmaileme giremiyorum olağandışı durumundan bütün yönlendirmeleri denedim.moderatör bağlantılarıda kuramıyorum cellular19731973@hotmail.com bilgileriminde birşekilde değiştiğini düşünüyorum.ne yapmam gerekiyor.şifremi biliyorum.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim: