PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MSN Messenger Türkiye Forumları > Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi
İlk...234 5
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir10:24, 7 Ağustos 2012 
Alıntı:
sms live com dogrulama kodu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

İyi günler. Hotmail hesabımı kurtarmam için bir doğrulama kodu geldi. Bu kodu nereye yazacağım.
Cevap
Misafir16:01, 16 Eylül 2012 
hotmail sifremi unuttum parolamı sıfırlama girdiğimde tlf numarası çıkıyor oradan şifre istiyorum gelmiyor gizli yanıtımıda unuttum ne olur acil yardım edin bana
Cevap
Misafir11:59, 1 Ekim 2012 
hesabım geçici olarak engellendi, lütfen açın
Cevap
Soner ipekci16:42, 1 Ekim 2012 
[QUOTE]hotmail hesabim kilitlendi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUOT
Meraba yardım edebileceginizi umuyorum tek çarem burası kaldı bu hotmail hesabı benim için çok önemli.
Benim mevcut bi hotmail adresim vardı.Ben bu hotmail adresini soner_ipekci@akipekelektrik.com olarak degiştirmek istedim hotmail ayarlarından bunu yapınca hesap kilitlendi gelen kutusunu göremiyorum hiç bişey yapamıyorum açılıyor ama hiç bişey yapılmıyor. Yardımlarını bekliyorum.Kilitlenen hotmail hesabım sonic_u.a@hotmail.com ama herşey birbirine girdi ben şimdi hotmaile soner_ipekci@akipekelektrik.com ile baglanıyorum ama ne gelen kutusunu görebiliyorum nede başka bişey yapabiliyorum sadece hotmaile girince yazan sadece şu. Bize aşırı korumacı diyebilirsiniz.Lütfen yardım..
Cevap
Misafir16:04, 10 Ekim 2012 
parolam kabul görmüyor
Cevap
Misafir14:35, 18 Ekim 2012 
Alıntı:
hotmail hesap dogrulama ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

DAHA ONCE KULLANDIGIMIZ BIR MSN ADRESI SIFRE YAKIN ZAMANDA UNUTULDU VE SIMDI O ADRES ICIN GECERLI BIR ADRES DEGILDIR UYARISI ALIYORUZ NE YAPABILIRIZ.
Cevap
Misafir03:01, 28 Ekim 2012 
niçin ve neden engellendini çok merak ediyorum çalındını düşündüm ve bir an önce düzelmesini rica ediyorum şimdiden teşekkürler
Cevap
Misafir01:08, 6 Ocak 2013 
aynı anda arkaşımla kullandığımız hotmail hesabım bloke oldu, güvenlik sorumu hatırlamadığımdan blokeyi kaldıramıyorum. yardım edebilirseniz sevinirim
Cevap
Misafir13:14, 6 Şubat 2013 
hotmaileme giremiyorum olağandışı durumundan bütün yönlendirmeleri denedim.moderatör bağlantılarıda kuramıyorum cellular19731973@hotmail.com bilgileriminde birşekilde değiştiğini düşünüyorum.ne yapmam gerekiyor.şifremi biliyorum.
Cevap
Misafir17:06, 24 Mart 2013 
Benim hesap açılmıyo yardımcı olun mesaj atın lütfen
Cevap
İlk...234 5
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Tüm MSN Messenger Türkiye Forumları Konuları