Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda CrasHofCinneT tarafından 6 Kasım 2010 (00:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
58994 kez görüntülenmiş, 41 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Haziran 2014 (10:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.00  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Ağustos 2012, 10:24

Cvp: Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi

#31 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
sms live com dogrulama kodu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

İyi günler. Hotmail hesabımı kurtarmam için bir doğrulama kodu geldi. Bu kodu nereye yazacağım.
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Eylül 2012, 16:01

#32 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hotmail sifremi unuttum parolamı sıfırlama girdiğimde tlf numarası çıkıyor oradan şifre istiyorum gelmiyor gizli yanıtımıda unuttum ne olur acil yardım edin bana
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2012, 11:59

#33 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hesabım geçici olarak engellendi, lütfen açın
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2012, 16:42

Hotmail hesabıma noldu anlamıyorum.

#34 (link)
Soner ipekci
Ziyaretçi
Soner ipekci - avatarı
[QUOTE]hotmail hesabim kilitlendi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUOT
Meraba yardım edebileceginizi umuyorum tek çarem burası kaldı bu hotmail hesabı benim için çok önemli.
Benim mevcut bi hotmail adresim vardı.Ben bu hotmail adresini soner_ipekci@akipekelektrik.com olarak degiştirmek istedim hotmail ayarlarından bunu yapınca hesap kilitlendi gelen kutusunu göremiyorum hiç bişey yapamıyorum açılıyor ama hiç bişey yapılmıyor. Yardımlarını bekliyorum.Kilitlenen hotmail hesabım sonic_u.a@hotmail.com ama herşey birbirine girdi ben şimdi hotmaile soner_ipekci@akipekelektrik.com ile baglanıyorum ama ne gelen kutusunu görebiliyorum nede başka bişey yapabiliyorum sadece hotmaile girince yazan sadece şu. Bize aşırı korumacı diyebilirsiniz.Lütfen yardım..
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2012, 16:04

#35 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
parolam kabul görmüyor
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2012, 14:35

#36 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
hotmail hesap dogrulama ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

DAHA ONCE KULLANDIGIMIZ BIR MSN ADRESI SIFRE YAKIN ZAMANDA UNUTULDU VE SIMDI O ADRES ICIN GECERLI BIR ADRES DEGILDIR UYARISI ALIYORUZ NE YAPABILIRIZ.
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2012, 03:01

#37 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
niçin ve neden engellendini çok merak ediyorum çalındını düşündüm ve bir an önce düzelmesini rica ediyorum şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2013, 01:08

#38 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı anda arkaşımla kullandığımız hotmail hesabım bloke oldu, güvenlik sorumu hatırlamadığımdan blokeyi kaldıramıyorum. yardım edebilirseniz sevinirim
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2013, 13:14

hotmaile giremiyorum ki moderatör v.s. mail gönderebileyim artı bütün yönlendi

#39 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hotmaileme giremiyorum olağandışı durumundan bütün yönlendirmeleri denedim.moderatör bağlantılarıda kuramıyorum cellular19731973@hotmail.com bilgileriminde birşekilde değiştiğini düşünüyorum.ne yapmam gerekiyor.şifremi biliyorum.
Rapor Et
Eski 24 Mart 2013, 17:06

#40 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim hesap açılmıyo yardımcı olun mesaj atın lütfen
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 18 Eylül 2014 18:03
Gönderen: middleboy76 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 29 Nisan 2012 21:02
Gönderen: CrasHofCinneT Forum: Facebook
Cevap: 0
Son Mesaj: 31 Mart 2012 16:25
Gönderen: CrasHofCinneT Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 0
Son Mesaj: 5 Kasım 2010 23:17
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 26 Ekim 2010 14:49
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.210 saniyede (77.39% PHP - 22.61% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi