Arama

Mevcut E-mail Hesabını Diğer E-mail Adresine Yönlendirme - Sayfa 3

Güncelleme: 15 Ocak 2016 Gösterim: 90.478 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben maillerime işyerimde outlooktan bakıyorum ama her bilgisayarda outlook kurulu olmadıgından her yerde maillerimi goremiorum msne griorum fakar maillerim msn uzerinden deil outlook uzerinden acılıo bunları msn gelen kutumda nasıl gorebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
kopilbey - avatarı
kopilbey
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #22
kopilbey - avatarı
Ziyaretçi
saol varol işe yarar inşallah
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benm sorunum şu lütfen yardımcı olun ben xxx@xxx alan adında bir msn adresim var ve ilk açtiğımda 1.5 - 2 sene e-postalar geldi ve bende o msn üzerine oyun karakterim için üye oldm şimdi oyun karakterimin şifresini değiştirmem gerekiyor fakat xxxl@xxx adresine hiç mail gelmiyor diğer msn leri denedim onlara mail geliyor ama bu adrese gelmıyor e-mail yönlendirmesi yaptım fakat gene işe yaramadı ne yapa bilirim??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu etki şu anda açık üyelik için aktif değil. E-posta account@hell-world.org var ilgiden ifade hell-world.org yöneticisine başvurun bu ne anlama geliyor. yani ben buraya tıklayıb suda@mxlabas diye msn alamaycakmıuyım yada site sahibiysem msn dağıtamayacakmyım biryerden aktivemi olması gerkiyor siteye kodlara kadar olan bölüme geldim kodu siteye yapıştırdım ama nafile.Bu etki şu anda açık üyelik için aktif değil. E-posta account@hell-world.org var ilgiden ifade hell-world.org yöneticisine başvurun BU yazı cıkıyor.yardımınızı rica edyorum.
birdag - avatarı
birdag
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #25
birdag - avatarı
Ziyaretçi
beyler şifresini unuttuğum eski e-posta adresimdeki postaları yeni e-posta adresime almak mümkünmü acaba yardımcı olursanız sevinirim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
13 Ağustos 2011       Mesaj #26
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
birdag adlı kullanıcıdan alıntı

beyler şifresini unuttuğum eski e-posta adresimdeki postaları yeni e-posta adresime almak mümkünmü acaba yardımcı olursanız sevinirim

Mümkün değil. O hesabınızı geri alabilmek için okuyun: E-Mail (MSN) - Şifre/Hesap Kurtarma
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim maillerim bana geldiği gbi arkadasımada gidiyor..arkadasım kendinede yonlendirmiş aynı zamanda.. ben bunu kaldırmak için ne yapmalıyım?ona maillerimin gitmememsini istiyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, bu sorunu çözmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

1. Firefox'u açın, seçenekleri açın ve buradaki ayar listesinden "Gelişmiş" ayarları seçin.
2. Burada "Genel" sekmesine gelip "Her başlangıçta Firefox uygulamasının ön tanımlı olup olmadığına bak." onay kutusunu işaretleyip "Tamam" düğmesini tıklatın.3. Firefox uygulamasını kapatın ve yeniden açın. Yeniden açtığınızda bir uyarı penceresi göreceksiniz. Bu pencerede "Evet" düğmesini tıklatın. Sorun muhtemelen çözülecektir. Saygılarımla. Ozancan KarataşE-posta adresi:
ozancan.karatas@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2014       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba msn mi açınca veya personelim açınca cep telefonuma veya diğer e posta adresime bildirim alabilirmiyim
yani msn mi başkası açınca açıldığını bilmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2016       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windowslive.com hesabımı kullanamıyorum facebook adresim o mailde kayıtlı şifre almam gerekiyor nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz