Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İzmir - Karşıyaka - Karşıyaka Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi

Bu konu Okullarımız forumunda Bia tarafından 11 Eylül 2008 (18:20) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
36303 kez görüntülenmiş, 0 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Eylül 2008 (18:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Eylül 2008, 18:20

İzmir - Karşıyaka - Karşıyaka Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi

#1 (link)
Bia
Ziyaretçi
Bia - avatarı
Karşıyaka Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi

Tarihçe :

Okulumuz İzmir Karşıyaka 1737 Sokak 68/A Numara önce Fransız Ortaokulu, daha sonra Erkek Öğrenci Ortaokulu olarak çalışmalarına başlamıştır.
1949 yılında Aksam Kız Sanat Okulu olarak açılan okul 22.11.1965'te Kız Enstitüsü olarak yeni binasına taşınmıştır. 1967-1968 öğretim yılında da yemek pişirme, ev idaresi, giyim, resim atölyeleri ve müdür lojmanı hizmete girmiştir. 1986-1987 öğretim yılında konfeksiyon ve çocuk gelişimleri bölümlerinden başlayarak diğer bölümlerde de beceri eğitimine geçilmiştir. 1991-1992 öğretim yılından itibaren Türk- Alman teknik yardımı ve iş birliği projesi gereğince hazır giyim alanında Alman hazır giyim teknolojisine uygun eğitim ve öğretime her düzeyde başlanmıştır.

Okulumuz 1992-1993 yılında metge projesi kapsamına alınan 5 okuldan biri olarak çalışmalarına başlamıştır.

Bugün Okulun Bünyesinde ;

KIZ MESLEK LISESI

Çocuk gelişimi eğitimi
Fotoğraf ve Grafik
El Sanatları Teknolojisi
Seramik ve Cam Teknolojisi
Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanları yanı sıra,

ANADOLU MESLEK LISESI

Yiyecek-İçecek Hizmetleri
Konaklama ve Seyehat Hizmetleri
Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Giyim Üretimi Teknolojisi

İletişim:

ADRES:

Okulumuz 1737 sokak No :68 / A Aksoy Mahallesi Karşıyaka İZMİR adresinde Eğitim Öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tel : 0232 3692916
Faks: 02323644271
e-mail :kizmeslek@karsiyaka-meb.gov.tr

Rapor Et
Reklam
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.126 saniyede (63.03% PHP - 36.97% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi