Arama

volture - avatarı
volture
VIP "Ipıslak Balık"
12 Eylül 2008       Mesaj #262
volture - avatarı
VIP "Ipıslak Balık"
Sirhot - Kadın

Kadın… neden takip edilir adım adım? Her gece başka bir kız Sirhot benim adım! Bana bak seni manyak seni salak Böyle devam edersen hep elini ancak Karılar hep seni abaza sanacak Ve sen ömür boyu hep hiç durmadan azacak Kalacaksın sen abaza kalacaksın Hareket eden herşeye atlayacaksın İşi bilmen gerek gelir mi gel diyerek Gelmez vermez her kılıç her kılıfa girmez Gene de sen yine de beni dinle Beni dinlemezsen zıbar otur ağla inle Bir dinle işimiz var abaza seninle Bırak artık sabah akşam gece gündüz uğraşmayı elinle Karıların arkasından niye bağırırsın Şşt yavruum diye çağırırsın Kızın yanına gidersin merhaba hanımefendi dersin O duruşa bir vuruş kaç kuruş demezsin! Kafanı çalıştırmazsan tokadı yersin Ama bizim gibi olursan karıyı yersin! Maganda gözlerini yuman her kıza kanma Kızlara güven olmaz bunu anla Karşına çıkanı hep senin sanma Her kızın arkasından koşup yanma Gözlerini yuman her kıza kanma Kızlara güven olmaz bunu anla Gözlerinden akar her gece damla Boşver unutursun sen de zamanla! Her gece ben küt pat küt pat çat gidiyorum Bu sapık ülkenin yollarında (Amerika!) Her gece başka bir kız kollarımda Salak erkekler her zaman tekler Sabah akşam bütün kızların yolunu bekler Neden bazı erkekler hep böyle salaktır Asıl erkek olmak bir kız için ağlamaktır Bunu anla gözlerinden akan her damla Bir kız için aktı ama boşa aktı sanma İnanma gene de önüne çıkan her kıza Dikkat et bak bize bak yaptığımıza Kap kızı tut çek saçından yatır kızı Bas son gaza sakın durma sakın kesme hızı Sakın dinleme kızı sakın dinleme acı sızı mızı yatır kızı Çırpınırsa çak kıza,kııız Vur patla tokatla hemen atla içeri sız! Gözlerini yuman her kıza kanma Kızlara güven olmaz bunu anla Karşına çıkanı hep senin sanma Her kızın arkasından koşup yanma Gözlerini yuman her kıza kanma Kızlara güven olmaz bunu anla Gözlerinden akar her gece damla Boşver unutursun sen de zamanla!