Arama

SuDoKu - avatarı
SuDoKu
VIP DersFobik
24 Ocak 2009       Mesaj #4
SuDoKu - avatarı
VIP DersFobik
Alıntı
fenerli adlı kullanıcıdan alıntı

lise 1 öğrencisiyim. ortalamam 70,486 ama teşekkür alamadım.oysa ki 70 'in üstü teşekkür alıyor.soruma cevap verirseniz çok sevinirim.cevabınız için şimdiden teşekkürler...

Eğer 1 Olan Notunuz Yoksa ve Notlarınızı puan Üzerinden Hesapladığınızda 70,486 Tutuyorsa Kesinlikle Teşekkür Belgesi Almanız Gerekir
Not Ortalaması Puan Olarak 70 ve Üzeri Olan Öğrenciler Teşekkür Belgesi Almaya Hak Kazanır

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Dediğiniz yöntemi uyguluyorum 72.724138 çıkıyor bu durumda teşekkür alabiliyorum fakat birde Kredi ile Teşekkür alabilmek için hesaplama var o yöntemi denediğimde ise 112 kredim ckıyor fakat teşekkr alınabilmesi için 115 kredi gerekliymiş :/ yardım edinn lütfen Msn Sad

Hyr cnm teşekkür alıyorsun .. İçin rahat olsun..

Alıntı

69.77 ile teşekkur alınırmı 69.5 geçtiği için lütfen acil cevap istiyorum...çok merak ediyorum

Bu durum tamamen öğretmenlerinin insafına kalmış bir durum. Sistem bilgisayar sistemi olduğu için not ortalamanda öğretmenlerin tarafından göz önüne alınarak bir işlem yapılmazsa teşekkür alman mümkün değil. Ancak not ortalaman tam olarak 70'i görürse teşekkür alabilirsin.

Alıntı

Ancak çoğu sitede ve kaynaklarda alamazsınız diyor Msn Sad 70 ve 70in üstünde olması gerekiyormuş herkez öyle söylüyor.
siz bilginizden emin misiniz ? deneyiminiz varmı ?
Müdürümüz alırsın dedi ama işte bu kaynaklar korkutuyor beni Msn Confused

69,50 yi geçtiği için alabiliyorsunuz diyorum.. Ama sene sonu belli olacak bu.. Net olarak bütün ayrıntıları verseniz işimiz daha kolay olacaktır..! Ayrıca deneyimimizin olmadığını düşünüyorsanız eğer; sizin deyiminizle çoğu siteye sormayı tercih edebilirsiniz.. Msn Happy

Alıntı

ben liseye gidiyorum ortalamam 65,0647.... teşekkür alır mıyım?

Alamazsınız.Teşekkür alabilmek için "70" ve üzeri ortalama olması gerekir.

Alıntı

benin ortalama 70 ustu ama bır dersım 44.75 2 tesekkur alabırmıym

zayıfın olmadıkça ve ortalaman yeterlıyse alabılırsın.yani alabılırsın.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 16:45
Hayat mı dengesiz benim ruh halim mi....Çelişkideyim.