Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saygın facebook yünetimi ,
facebook hesabımın kapanması üzerine 4 gün geçti . size neden kapattığınızı anladığımı hatamın farkında olduğumu ilettim ama gerçekten de bir ilgi gösteriyormuşsunuz gibi sadece mesaj attınız . insanlarla sosyal bir ortam kurmak için herkesin birbirleriyle iletişime geçmeleri için bir ağ kurmuşsunuz ismini de facebook koymuşsunuz . dünyaca takdir edilen bu sosyal ağ üzerinden iyi de para kazanıyorsunuz . hesabım kapalı kaldığından beri sürekli her işim ters gidiyor. yapmam gereken işleri yapamıyorum . insanlarla olan iletişimim kesildi . telefon veya başka şekillerde ulaşamadığım insanlarla facebook sayesinde bağlantı kuruyordum insanlara . size 4 gündür neredeyse yalvarıyorum ama şöyle bir tahminim var ki ciddiye almıyorsunuz beni. böyle giderse size mesaj atmamı dahi engellemenizden korkuyorum. facebook benim herşeyim . rahatsız bir insanım . sürekli dışarı çıkıp kalabalık ortamlarda bulunamıyorum. sizden anlayış bekliyorum.herşeyimi facebook üzerinden takip ediyor insanlara takiplerim sonucu iş veriyorum. benim 1800 arkadaşım vardı . bu 1800 arkadaşım hergün sürekli benden birşeyler için haber bekliyor . işlerimiz aksıyor .2010 senesi yoğun bir sene olacak benim için tekrar bir hesap açıp o kadar insanı bir araya getirmek tahmin edersiniz ki en az 2-3 ay gibi bir süre alacak . bunun için inanın vaktim yok . ne kadar ciddiye alınıyor bu mesajım kim okuyor sonrasındaki değerlendirmeniz ne oluyor bilemem ama acilen hesabımı açmanızı talep ediyorum benim hesabımı kapatmanız demek onlarca arkadaşımın iş yapamaması anlamına geliyor . hesabım kapalı kaldığı sürece yüzlerce arkadaşımla bağlantım kesiliyor . size açık açık yalvarıyorum lütfen hesabım tekrar aktif hale getirin . insanların hayatlarının alt üst olması , insanların düzenlerinin bozulması sizi de üzer tahmin ediyorum . lütfen bu mesajımı ciddiye alın ve hesabımı lütfen geri verin bana . hatamın farkındayım lütfen . size söz veriyorum ve size yalvarıyorum . iyi düşünürsünüz bizler hakkında kötü şeyler yaşamamız sizi de mutlu etmez . hem sevgii hem de saygın facebook yöneticileri lütfen bana son bir hak tanıyın.günlerdir size elli altmış mesaj attım lütfen açın hesabımı tekrar . o kadar zor durumdayım ki inanın tahmin bile edemezsiniz . lütfen Msn Sad .
saygılar