Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar ,
39 yaşındayım ,geçtiğimiz 2008 aralık ayına kadar belirgin herhangi bir rahatsızlığpım olmamasına rağmen
geçen yıl karın ağrısı nedeniyle bir doktora başvurdum.Kan,idrar,akciğer filmi vs.tetkiklerde biraz yüksek kolesterol dışında hiç bri şey yoktu.Doktor ağrılarım için ağrı kesici,az miktarda bronşit ihtimali gördüğü için
özksürük şurubu ve kolesterol için ilaç yazdı,Ancak Pek ilac kullanmayan biri olduğum için kolesterol ilacını
kestim,Diğer ilaçları Kullanmaya devam ettim ,Ama hiç bir faydasını görmedim.1 kaç ay sonra Daha sonra bir başka tıp merkezine gittim . Aynı tahlililleri yine yaptırdılar,ultrason , gaida testi filan da yapıldı.Tanı
kısmında kronil prostatit diye bir şey yazıyordu ama,Doktor hiç bir şey yok dedi.Fakat benim ağrılar
şiddetle devam ediyor.Karın bölgemden belime ve sırt bölgeme ,sanki bazen de gögsüme doğru yayılıyor.
Yine başka bir doktora daha gittim.Aynı tahlillleri tekrarladık,Aksine sonuçlarım ilk tahlillerden daha da iyi.
Sadece Ultrason da ki doktor batın bölgesinde aşırı gaz olduğunu belirtti. Geri kalan her şey normal.
Sonuçları kan hastalıkları konusunda uzman bir doktor arkadaşa gösterdim ,Ama onda da bir sonuç alamadım .Yani Tahlil ve doktorlara göre benim hiç bir şeyim yok ama, ben kendimi çok rahatsız hissediyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.