Arama

BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010       Mesaj #116
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya arkdsLar ben pc'den biLqsayarıma buluetooth indrmek istiorm ama nasıL indricem bLqim yok yardımcı oLurmsnz.) smdiden tskrLr.)

Alıntı

ben de varda ilk aldığımdan beri var 0aldım bilgisayarı ama bir türlü etkinleşmiyo bluetooth neden acaba yardımcı olurmusunuz

Alıntı

internetten indirebilir miyiz bluetoothu

Alıntı

arkadaşlar çalışan bir site varsa verirmisiniz

Alıntı

!!laptobumun markası samsung r580 elimde harici bi bluetooth var ama programı yüklü değil yüklemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.(samsung star markalı telefondan aktarım yapmak istiyorum çünkü bu telefonun aktarma kablosunu taktığımda görmüyor bilgisayar cd sinden de yüklemeye çalıştım beceremedm bluetooth yüklemek işe yarar diye düşündüm yardımlarınızı bekliyorum)

Alıntı

Benim Pc Exper Bluetoth yükliycem yardımcı olursanız sevinirim

Alıntı

bilgisayara yükleye miyorum

Kullandığınız bilgisayar Masa üstü bir sistem mi yoksa Notebook (Laptop) mı?

Masaüstü bir bilgisayara sahip iseniz:
Kasanızda dahili bir Bluetooth olmayacağı için harici bir Bluetooth adaptörünüz olması gerekiyor. Bunun ne şekil'de yüklendiğini size tarif etmemiz için'de Bluetooth adaptörünüzün Marka ve Modelini belirtmeniz gerekiyor.

Notebook (Laptop) kullanıyor iseniz ve Bluetooth özelliği mevcut ise:
Size yardımcı olmamız adına cihazınızın Marka ve Modelini belirtmeniz gerekiyor.

Alıntı

merhaba arkadaslar bilgisayarma bluetooth indiremiorum bi türlü markası toshiba satellite L500 1UU yardımcı olursanz sewinirm simdiden cook tesekürlerrr:

Alıntı

Msn Happy

Bu adrese girin: Download drivers:

Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir:

tdcIe
Yukarıdaki şekilde yapınız seçimleri, ardından:

Short Model No: PSL ile başlayan kısım bilgisayarınızın tam modelidir, o model'de bilgisayarınızın alt kısmında yazar oradan öğrenip seçimi yapın.

Operating System: Bu kısımdanda bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemini seçiniz (XP, Vista, Windows7)

Son olarak Search deyin alt kısımdan, karşınıza gelen ekranda bilgisayarınıza ait driver'lar çıkacaktır. Bluetooth'a tıklayıp direk indirebilirsiniz.

Alıntı

hp pavilion dv6000 e nasl bluetooth indireblrm?

Tıklayınız: ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32883.exe

Bilgisayarınızın tam modeli DV6000 ise yukarıdaki dosyayı indirip kurunuz. DV6000 olupta cihazınızın alt kısmında farklı bir model bulunuyorsa şuraya giriniz:

Product search results

Karşınıza gelen listede gördüğünüz üzere DV6000 modeline ait bir çok alt model bulunmakta bilgisayarınızın tam modelini öğrenip listeden seçin, bir sonraki ekran'da işletim sisteminizi seçmenizi isteyecektir işletim sisteminizi seçtikten sonra karşınıza gelen liste'de alt tarafa doğru inin orada Software başlığı altında Bluetooth'u göreceksiniz hemen sağ tarafında Download butonu bulunmakta tıklayıp indirin.

Alıntı

LAPTOP UM SONY VAIO VPCEB1J1E. BLUETOOTH YÜKLEMEK ISTIYORUM AMA OLMUYOR BIRTÜRLÜ.TELEFONUM SAMSUNG 8000,TELEFONA MÜZIK VS.GÖNDERMEK ISTIYORUM AMA YAPAMADIM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

Belirttiğiniz Marka\Model bilgisayarınızda Bluetooth özelliği bulunmamaktadır.

Alıntı
azsuz adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim bilgisayarım hp pavilion dv6 bilgisayarda blueetoth yok normal bluetooth yüklesem çalışırmı

Belirttiğiniz Marka\Model bilgisayarınızın bluetooth özelliği yok ise harici bir bluetooth adaptör alarak Bluetooth kullanabilirsiniz.

Saygılar,
MsXTeam
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 19 Nisan 2018 05:40